• Carrasco
    4k
    ne znam, nasao sam na netu slike...
  • superhik
    10.2k
    Offtopic, ali vezano uz fotke.
    U nedostatku kvalitetnijih utakmica za vrijeme lockdowna utjehu sam potražio gledajući tekme druge županijske lige koja se igra po okolnim mjestima gdje se jedva skupi 11 ljudi koji nisu pobjegli u Njemačku.

    Toče ti pivo iz boce u plastičnu čašu da s bocom ne pogodiš suca, WC je neki improvizirani kontejner sklepan od materijala kojeg je svaki od igrača ukrao s radnog mjesta, ovisno gdje radi, ograda je uhvatila hrđu još početkom 90-ih i tad je zadnji put valjda prefarbana.

    I onda dođem na Maksimir protiv Valura i dočeka me isto to na zapadu.
    Nije više bilo točenog piva pa su prelijevali Žuju iz boca u čaše, WC je onaj isti neki sklepani kontejner, stepenice se raspadaju na nekoliko mjesta, nakon utakmice skineš sa sebe dvije kile nečeg bijelog koje si pokupio na sjedalicama...

    Sve me to vratilo u ove druge županijske lige.
    Klub nam se stvarno bori protiv modernog nogometa.
  • vjeko1701
    5.9k
    dvije kile nečeg bijelogsuperhik
    Ostavština bjegunca...
    rmGHrGTf4s9MJw1kWnDtwybmK0UZIY9wm6X42kRWBhYK6dyA0yLqEgjnq0-T3GfIlR4a2woqUm_5gtAXjB9sMSiA_fWpZWEj3s_yJVULxxzLtCNThdC0hAH0ZbO8GwO5eF1BPjzPNBiJ1hxMsqKCmWtOdyFitGZU6Io
  • superhik
    10.2k
    nosio vjetar iz lože
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda je kriva inspekcija bila u klubu
  • Jaro
    5.3k
    Igru ne treba komentirati uopce, ali onu reakciju suca kod dosudjenog penala moram... jbt 5 min na toliko ocito simuliranje i onda jos ne dodijeli zuti karton. Uzas... a onda ce teorije zavjere zasto nasih nema na prvenstvima...
  • Nino Bule
    11.3k
    U obranu glavnog suca to je do var sobe koja je i prosle sezone na svakoj utakmici jako dugo vijecala. Sto se tice zutog mislim da ne smije nakon vara davat zuti, samo penal i crveni.
  • Ali
    1.9k
    Ekipa, bojim se da se ove godine pehar seli u Osijek.
    Imaju atmosferu i pozitvni naboj, stvorili su pozeljnu okolinu, tu kod nas se uvukla neka zasicenost i bezvoljnost.
    Imamo kvalitetu ali nema kemije. Gledam Osijek sat vremena losi, ali pritiscu svaku loptu istrcavaju, nepustaju sibenik. Cak i slicna greska ivusica kao i livakovica, ali ne padaju i nema svadje... i naravno zamjenw udju i daju novu snagu i gas i slome protivnika. Napominjem mi imamo koncentraciju kvalitete ali nemamo pozitivnu energiju... a ovi su poput Italije svi za jednog jedan za sve.
    Tako da rano je, ali odoh sutra uplatit na Osijek teska srca.
  • Nino Bule
    11.3k
    Malo je odma ovu sezonu zavrsit, ja mislim da je i sljedeca njihova.
  • Fanboy
    2.1k
    Šibenik je odigrao jako jako dobro, da je Jurić zabio onu 100% šansu vjerujem da bi možda i izdržali, a Mierez je zabio s druge strane za vodstvo stvarno težak gol i još golman nije pokrio svoj kut...Ovdje neki Osijeku već daju titulu na samom startu, da ne povjeruješ. Imati će i oni kikseva, osobito ako doguraju u Europu, a imaju manju širinu.
    Ne treba ni gledati njih, već usredotočiti se na nas jer ovo sad ne izgleda baš dobro. Bezidejno..
  • Sven
    1
    lako za poraz, jedan kao ni jedan. Ali sta je s muzikom? ovo je bas jako lose
  • Bosna86
    11.5k
    Tako da rano je, ali odoh sutra uplatit na Osijek teska srca.Ali

    Reci kakav omjer zelis i na koliko uloga… Ja ti javno nudim da taj novac uplatiš jednoj humanitarnoj udruzi po tvojoj želji i da staviš sliku uplate ovdje , a u slučaju titule Osijeka ja ću ti novac na ruke isplatiti
  • flexXy
    1.9k
    Bit cemo prvaci, ali mislim da je neizbjezna promjena glavnog trenera. Krznar se dobro drzao ali mislim da nema autoriteta nad igracima. Vratio se sad pokisnut i pijan sa tekme ali mislim da nema izgovora za ovakvu predstvau. Decki koji su bili sa repkama su trebali dobit postedu bar tjedan, dva da se mentalno vrate u nase izazove. Potrosilo se 10ak milijuna eura na pojacanja koja to nisu, po meni bi bilo bolje da smo tu lovu ulozili u skauting bazu kao shakthar ali tko sam ja da preispitujem ciljeve. Kadar je za sad na razini proslogodisnjeg, ali me strah sta ce biti ako prodano par igraca.
  • LM1995
    1.6k
    Moje fotke. Stadion je u uzasnom stanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.