• SAS1987
    13.2k
    Ima na Dnevno, uglavnom nista od toga kao i inace.flexXy

    Naravno da ništa ali me zanimalo koji genialac zaziva preseljenje na ovakvo Kranjčevičevu.
  • xavier
    11.1k
    Neću uopće komentirati silne "pametne" ideje oko stadiona (nisam ni pročitao o čemu se ovdje radi), samo ću reći da je sramota za grad Zagreb i Dinamo (mislio sam ovdje dodati u državu, ali to nema, niti bi trebalo imati, nikakve veze s državom) kakva nam je nogometna infrastruktura debelo u 21. stoljeću.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    normalno da je sramota i države, ne vidim zašto država ne bi pogurala takav projket. ne treba ga sufinancirati ne znam kakvim iznosom, ali postoje i druge mogućnosti. problem toga je samo što se radi o zagrebu.

    evo, nedavno su izašli s nekom nebuloznom idejom o organizaciji krajnje nebitnih europskih igara u splitu, misliš da se država ne bi uključila i misliš da bi bilo graktanja zbog toga?
  • NORTE
    8.9k
    normalno da je sramota i države, ne vidim zašto država ne bi pogurala takav projket. ne treba ga sufinancirati ne znam kakvim iznosom, ali postoje i druge mogućnosti. problem toga je samo što se radi o zagrebu.

    evo, nedavno su izašli s nekom nebuloznom idejom o organizaciji krajnje nebitnih europskih igara u splitu, misliš da se država ne bi uključila i misliš da bi bilo graktanja zbog toga?
    db-izbjeglica
    Zagreb kao mjesto boravišta predstavlja blizu trećine hrvatskog stanovništva. Problem oko neulaganja države u stadion dostojan renomea repke i glavnog grada članice Eu je jedino u desetljećima iskompleksiranog splitskog kmečanja i njihovih medija i novinara.
  • deda
    27.4k
    Nažalost dani, mjeseci, godine prolaze, a ne događa se apsolutno ništa. Kladio bih se s bilo kim da stadiona neće biti još minimalno deset godina.
  • og1986
    2.9k
    Ja sam baš mislio da će nešto krenuti nakon potresa, ali sada... Ako mi djeca dožive novi stadion bit će dobro.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Ova ideja s Kranjčom je još jedna u nizu sjajnih ideja oko stadiona. Svaka ćas.
  • Armagedon13
    958
    Štetna one drugarice YU što je htjela graditi stadion u Gorici (i školu u Kumrovcu).Jedino tako će se izgraditi pošteni stadion u Zagrebu.
  • Neki tip
    18.9k
    drugarice YU što je htjela graditi stadion u Gorici (i školu u Kumrovcu).Armagedon13

    U fazi sam da me ne bi osobito uznemirilo ni da u bronci pored novog Maksimira izliju 20-metarskog Mao Tse-tunga, ako bi izgradili stadion.

    (Šalim se - za one koji bi me mogli ozbiljno shvatiti :wink: )
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Zagreb kao mjesto boravišta predstavlja blizu trećine hrvatskog stanovništva. Problem oko neulaganja države u stadion dostojan renomea repke i glavnog grada članice Eu je jedino u desetljećima iskompleksiranog splitskog kmečanja i njihovih medija i novinara.NORTE

    Ne samo to, doslovno ni jedna velika kapitalna investicija RH od osamostaljenja nije bila namijenjena za zagreb, doslovno ni jedna.

    Čak su i usranu zračnu luku morali dati u koncesiju. Doslovno ne postoji ni jedna država sa tako maćehinskim odnosom po pitanju investicija prema glavnom i najvećem gradu.
  • NitkoBitan
    11.6k
    Da se uopce moze pocet pricat o gradnji novog stadiona prvo se treba na Kranjci izgradit 2 tribine iza gola da Dinamo moze u svom gradu igrat europske tekme a ne žicarit uokolo. Mislim da bi ta investicija bila teska oko 5 milijuna eura.
  • xavier
    11.1k
    Najveći je apsurd što bi vjerojatno 4 od 5 stanovnika Zagreba bilo žestoko protiv financiranja stadiona bilo kakvim javnim novcem uz komentare "nek si ga sami naprave", "koga još zanima taj klub" i nezaobilaznu "vrtići, škole..".

    Žestoke napade van Zagreba da ne spominjem...
  • SAS1987
    13.2k
    Kranjceviceva nema baš nikakav potencial za ozbiljnu nadogradnju. Tribine iza gola nisu dovoljne jer je kapacitet jos najmanji problem. Trebaju ti vip, prostorije za novinare, vip parkiralista itd.

    I po meni novi stadion u kranjcevicevoj nikako nije preduvjet za gradnju Maksimira ali posto nema interesa mozemo zatvoriti ovu temu na barem 5 godina :smile:
  • og1986
    2.9k


    Na takve izjave treba ih samo pitati gdje su bili kada se gradila žičara ?

    Za te novce od žičare se mogla napraviti i Kranjča i Maksimir i kamp i bolnica i tri vrtića.

    Ako su tada šutili neka šute i sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.