• Pop corn
    4.8k
    Kad je riječ o Sakomanu i MaxMari i travnjaku, ne vjerujem u ništa slučajno i da nije neka igranka u pozadini.

    A i jadan je zakupljen Poljudom i Subicevcem...
  • mileni
    93
    koliko se često mijenjao travnjak dok nije bilo ovog velebnog zdanja od Sjevera? znam da se prije uvijek hvalilo kvalitetom travnjaka na Maksimiru....
  • xavier
    11.1k


    Travnjak nekad prije i travnjak danas su dvije različite stvari. Prije je to bila normalna posađena trava (ne mislim naravno ista ona kakva ti sama izraste u dvorištu), a ovo danas je posebno pripremljeni hibrid. I na stranu kukanje za nekim "boljim prošlim vremenima", ali ovaj travnjak danas je space shuttle za one stare.

    Da, dogodi se tu i tamo ovo (ali travnjak je i dalje potpuno funkcionalan), ali nema više blatnih kaljuža polovicu sezone. Da ne govorimo kako je klasičan travnjak znao biti "spaljen" preko ljeta...
  • NORTE
    8.9k
    Teren izgleda katastrofalno, i to ne onaj posušeni dio, nego kompletno.
  • Dino
    2.2k
    Mislim da estetski izgleda gore neg kaj zapravo jest. Sve te biljne bolesti travnjaka se daju rijesit za koji dan, sam kaj treba ostavit travnjak i ne igrat na njemu sto trenutno nije moguce. Ne treba radit dramu od tog.
  • xavier
    11.1k
    Ma čak ni ne izgleda tako loše kako je bilo na nekim slikama. Stvarno ne treba raditi neku strku oko toga.
  • Papastrumf
    9.3k

    Postavljeno stranicu prije.
  • SAS1987
    13.2k
    U Sloveniji su stavili kamere na istočnu stranu na par najmanjih stadiona. Nije loše, jedini je problem ako se igra po suncu.
  • Neki tip
    19k
    Pa, ja sam sve dok nisam bio na Stanovima mislio da imaju tribinu i s druge strane.. te, s koje snimaju. :monkey:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Svi stadioni bi izgledali ozbiljnije da se snima sa kontra strane. Zamisli Koprivnicu, Osijek, Rijeku, Maksimir itd.
  • deda
    27.5k
    Bila je, ali su je srušili prije nekih 10 godina
  • superhik
    10.2k
    "Tu nema ništa novog, nismo još stigli sjesti s upravom NK Dinama, jasno smo govorili da mora doći do transparentnijeg poslovanja i da je Grad spreman ako dođe do promjena, dati gradsku imovinu kao bi se srušio stari i izgradio novi stadion.

    Gledamo kakvi su modeli suradnje kluba koji je udruga građana i Grada. To je problem koji traje 20 godina, nije za očekivati da će se riješiti u nekoliko mjeseci." Tomašević
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.