• db-izbjeglica
    12.6k
    dobrodošli u LGTBQ+ grad :love: :starstruck:
  • Fanboy
    2.1k
    Građani su sami birali, nema šta...Vidio sam članke već poznatih prokomunističkih novinara( tipa Rašeta, Klauški itd.) i naslove, kako Hrvatska i Zagreb čeka ovakvu vlast još od 1990. i raspada Juge kada je po njima bila zadnja "prava" vlast. Pa eto, s obzirom na ono što se događa u Barceloni i Tomaševićev uzor, slijedi brdo neispunjenih obećanja i kaos u mnogim stvarima.
  • Nolifer
    6.4k
    ne želim ni zamislit, novi stadion u duginim bojama :rofl:

    samo da nebu više prosvjeda, nego što je obećal da bu napravil...
  • masacusec
    3k
    Volio ga, ne volio ga; tomaševiću želim svu sreću u vođenju moga grada!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    kao da je za to potrebna sreća pa nije to tombola.
  • masacusec
    3k
    :grimace: jel ti Božić tombola?
  • NORTE
    8.9k
    Evo nam izbora u Dinamu :rofl:NitkoBitan
    Zašto ne? Zatvorenost udruge građana više neće čuvati gradski uredi pod kontrolom BM, a niti Škorino "udruga svoje probleme treba riješiti sama, ajmo pustit da svaka udruga radi svoje" uz blagoslov Matića.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Bumo vidli, gradonačelnik poziva na strpljenje...
  • SAS1987
    13.2k
    Evo nam izbora u Dinamu :rofl:NitkoBitan

    Sada ili nikada.

    Sve je na našoj strani - Mamići osuđeni, a uprava više nema podršku politike a pogotovo ne lokalne. Ako sad ne izborimo izbore onda ih nismo ni zaslužili.
  • ZGV
    3.1k
    Čestitke novom gradonačelniku i sretno sa čišćenjem smeća zadnjih 20 godina.
  • NORTE
    8.9k
    slijedi brdo neispunjenih obećanja i kaos u mnogim stvarima.Fanboy
    Znači sve isto kao zadnjih 15 godina.
    Gdje su bili svi antimožemaši dok je komunist 15 godina haračio grad najvećim aferama u povijesti države? Možda su glasali za njega i ostale držače ljestvi. Koalicija s Hdz-om na državnoj i lokalnoj razini, a gradske afere pljuštale iz tjedna u tjedan.
    Osim Troskota nitko zainteresiran za izbore u klubu. Čak se u 2.krug ulazilo s "pustimo udruge na miru", a Mamićev skupštinar "nema pljačke kluba" na izbornoj listi. Da gradonačelnik nije preminuo prije izbora Škoro se ne bi ni kandidirao za tu funkciju.
    Većina glasača Možemaša je prije 4 godine glasala za Mrak Taritaš, kad joj je malo falilo da postane gradonačelnica.
  • Baneki
    713
    Ja se bojim ispunjenih planova iz njihove agende, a ne neispunjenih obećanja.
  • Jaro
    5.4k
    kojih tocno planova se bojis(te)... ja ne znam za njih, al volio bih znati da se znam cuvati...
    Nije mi palo na pamet izaci uopce u drugom krugu posto bi jedini gori izbor od onog jucer bio sdp<->hdz... al da se neceg bojim - tesko. Nemre bit gore nego zadnjih 20 godina...
  • masacusec
    3k
    Navodno, odmah nakon ustoličenja tomaševića, pederi već sutradan karaju po cesti sve žive :rofl:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nije za zajebanciju, treba procitat njihov program za parlamentarne izbore. Klimatske izbjeglice, LGBT pizdarije, podrška ugroženima (svima osim bijelim muškarcima), transformacija ekonomije iz liberalne u "solidarnu", mješanje države u sve i tako... srecom nemaju ovlasti na lokalnoj razini da to ostvare.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.