• Dudu
    2.6k


    Pa ne mogu ni stavit dok nema dovoljno cjepiva za sve, kada bude vise dostupnih doza nego zainteresiranih, tada ce krenuti mjere prisiljavanja.. tako da taman i jest do jeseni :blush:
  • Aggro
    588
    Hansu bu Merkelica stala na kraj bez brige
  • Dudu
    2.6k


    A to svakako, moze doc necijepljen, ali pitanje je kako ce se vratit haha
  • Papastrumf
    9.3k

    Ajde nek Hans pokusa uci u restoran u Njemackoj a da nije cijepljen, ili da nema negativan test i to ne stariji od 24 sata.
  • Mali dioničar
    13.9k
    kakve to veze ima sa lokalnim izborima?SAS1987

    Svaka županija donosi svoje mjere, a Zagreb ima status županije.

    Nije da bi te trebalo zanimati, ali kad te sve drugo zanima, moglo bi i to.

    https://www.koronavirus.hr/istarska/165

    https://www.telegram.hr/politika-kriminal/vjerojatno-se-mijenjaju-mjere-za-skole-zupanije-ce-opet-same-odlucivati-o-povratku-ucenika-na-nastavu/
  • SAS1987
    13.2k
    hvala, nisam znao da su razlike na nivoju županija :smile:
  • NORTE
    8.9k
    Možemo je izbore dobio zahvaljujući samo 2 faktora:
    1. Deset godina najgore moguće vlasti u Zagrebu.
    2. Aktivizam i upozoravanje na komunalne probleme diljem Zagreba.

    Ukratko, Možemo je na vlast u Zagrebu doveo Bandić. Sve ovo što se sada događa je zapravo jako dobro, da se ukazuje na mužnju love preko kojekakvih udruga i upire prstom u ideološke stavove Možemo. Mislim da Škoro ipak nema šanse, očekujem 35-40% za njega. Sutra ću se osvrnuti na ostale stvari koje nisam stigao komentirati.
  • deda
    27.4k
    Očekujem 60-35 za Senfa.
  • Mališan
    1.7k
    Očekujem više poništenih nego inače
  • Nolifer
    6.4k


    a kaj sam ja rekao? da će im smetat baš ti grafiti i eto bio sam u pravu, nažalost ima budala kojima to smeta
  • Sljeme
    1.7k
    Očekivano. Do nedjelje špreha za naivne o poštenijem gradu i komunalijama, a onda bu naglo izašlo van sve kaj očito dobro skrivaju širim masama.
  • NORTE
    8.9k
    po ovom screenshotu izgleda da su i za obavezno cijepljenje.NitkoBitan
    Mogu li oni to zaista provesti na lokalnoj razini? Mislim da ne mogu, nema šanse da mogu nametati to.

    Biciklistička traka je dio kolnika, a staza dio nogostupa.NitkoBitan
    Sramota ako Tomašević biciklist koji toliko zna o gradu ovo nije znao. Bike trake u Zagrebu u pravilu sigurno daju bolji osjećaj vožnje od bike staza koje su velikom većinom samo iscrtane rubne linije na lošem starom asfaltu nogostupa.

    Nevjerovatno mi je da su Škoro i Filipović dobili više glasova od npr Troskota :grin:SAS1987
    Nema tu ništa nevjerojatnog. Dinamo je po pitanju zagrebačkih izbora vrlo mala stavka za većinu građana. Troskot je novo lice bez neke pozadine na listi stranke koja u Zagrebu nikad nije ni postojala i nastala je u južnoj Dalmaciji. Program im također ne odašilje neke poruke koje bi dovele do većeg broja glasova. Dok je Filipović kandidat najveće stranke, a Škoro veliko ime i predstavnik nove stranke desnice.

    A.gle, onda spomeni i Blajburški vod i Matu Skoju i posebno pokatoličenog Turčina.
    Uz dužno poštovanje, iz Možemo nitko ne spminje ideološke teme osim DPa koji ih forsira na dnevnoj bazi
    Chinaski
    Nisam ultradesničar tako da me spomenuti previše ne zanimaju, ali reći ću ti da me npr. zanima negiranje i skrivanje komunističkih zločina. Možemo ne spominje ideološke teme, ali ih itekako prakticira i sigurno će ih pokušati uklopiti na lokalnu razinu s naglaskom na državnu, što će biti kratkog vijeka tj. neće biti.
  • SAS1987
    13.2k
    Nema tu ništa nevjerojatnog. Dinamo je po pitanju zagrebačkih izbora vrlo mala stavka za većinu građana. Troskot je novo lice bez neke pozadine na listi stranke koja u Zagrebu nikad nije ni postojala i nastala je u južnoj Dalmaciji. Program im također ne odašilje neke poruke koje bi dovele do većeg broja glasova. Dok je Filipović kandidat najveće stranke, a Škoro veliko ime i predstavnik nove stranke desnice.NORTE

    Ma ne pricam uopce o Dinamu. Meni je zao da desnica nema kvalitetnog kandidata jer Filipović i Škoro su realno dno dna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.