• Baneki
    713
    Ja sam svaki dan na biciklu u ZG ali nemam pojma što su trake a što staze, eto priznajem, sram me je.
  • og1986
    2.9k
    Crveni otpor...

    A majko mila.
  • markoli
    1.6k
    Bio sam danas na Hodu za život. Tih prosvjednika je bilo sve skupa 30 valjda. Ne bi ih ni skužio da nisu imali te bubnjeve. Ljudi su ih jednostavno potpuno ignorirali. Kada otvoriš portale dobili su jednako pažnje kao i Hod na kojem je bilo barem 100x više ljudi.
  • luftwaffe
    645
    ove godine me spriječile obveze nažalost
    Sve pet, svako ima pravo na protuprosvjed, ali je jezivo što žele zabraniti priziv savjesti a i besplatan pobačaj, kofol tekovine 21. stoljeća
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ti "prosvjednici" su Senfova ekipa samo se pred izbore treba malo distancirat od njih kako crvena boja platforme ne bi izašla na vidjelo... reputacija zabrinutih građana komunalnim temama treba ostat obranjena :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    0rbqi7rg9u8j5mg4.jpg

    Pederčić i udbaš sa najogavijeg hrvatskog portala.
  • markoli
    1.6k
    Sve pet, svako ima pravo na protuprosvjedluftwaffe

    To ne sporim ni sekunde. Sve je mirno prošlo. Nije bilo ni najmanjeg incidenta. Hoću samo reći da je nevjerojatno da tih 30 protuprosvjednika redovito dobiju jednako ili više pažnje od samog Hoda.
  • luftwaffe
    645

    Zna se koja strana ideološkog spektra drži veliku većinu medija. Nisu li jednom napisali da protest nije bio velik nego da su ljudi čekali tramvaje
  • Rocky1986
    244
    q102605so68kdjo5.png
    Izlazne ankete...
  • flexXy
    1.9k
    Sad cemo u iduce 4 godine vidjeti rezultate aktivistickih lajavaca.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Evo nam izbora u Dinamu :rofl:
  • flexXy
    1.9k
    Evo stavit cu ovdje neka od obecanja, zagrebat cu samo povrsinu:

    Izbori u svim sportskim kolektivima.
    Gradski stanovi za mlade
    Nova vodovodna mreza
    Rjesavanje problema s prociscavacem.
    Rjesavanje problema s otpadom
    Zagreb na savi
    Zaposljavanje mladih u gradskim firmama.
    Sprjecavanje nepotizma u gradskoj upravi
    Novi centar Sesveta.
    Biciklisticke staze
    Rjesavanje problema parkinga u centru grada.
    Rjesavanje prometne povezanosti.
    Zeleni vrtici??
    Nova bolnica.
    Gradski restorani

    Eto to je otprilike cega se sjecam na razini grada, pitaj boga sta je jos govorio po kvartovima. Senfe ti si na potezu, vidit cemo od kuda pare za sve ovo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    gradski restorani?
    koji k? grad će se baciti u biznis pečenja pljeskavica i kuhanja variva?
    doduše, država ima u svom vlasništvu tvrtku koja proizvodi ajvar i pekmez, tako da me ništa ne bi začudilo.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    mfuz7rt8q00sa6zi.jpg

    Simbolično, u blizini izbornog ŠTABA
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.