• masacusec
    3k
    Simptomatski je da su mediji koji su pod ingerencijom HDZ-a počeli podrobnije pisati o podrijetlu Tomislava Tomaševića, ističući pripadnost njegove familije Katoličkoj crkvi (stric generalni tajnik biskupske konferencije BiH) te dragovoljački status i desne političke preferencije njegova oca. Na taj način, privući će i desni dio birača od kojega se on buntovnički distancira.
  • NORTE
    9k
    "Profesionalni prosvjednici i destruktivci". Ne znam zašto se umjesto programima i argumentima neki natječu diskreditiranjem drugih oporbenjaka. Najbolji izbori ikad, pobjednika već imamo a to je raspad 365.
  • Mališan
    1.7k
    Završila debata na vernu. Dinamo se nije spominjao osim stadiona za koje su svi ponovili prijašnje odgovore.
  • SAS1987
    13.3k
    Dinamo se nije spominjao osim stadiona za koje su svi ponovili prijašnje odgovore.Mališan

    Mislim da su svi kandidati kazali sve što se tiće dinama. I oko uprave i oko stadiona :smile:
  • Blue 67
    212
    teoldlldigyuhv86.jpg
    Pojavio se hak na društvenim mrežama. Ovo postaje ozbiljno bolesno!
  • NitkoBitan
    11.7k
    m9g9c6ewkva6i38x.jpg
    Sponzorirani video stranke Mozemo! na koji sam naletio na fejsu. Tomasevic prica po emisijama jedno, a njegova ekipa prica drugo... zar nije bilo price o "demokratizaciji" i ustupa zemljista klubu. Kak ovi na videu misle "umjesto novog stadiona" kad od Grada nitko nije ni ocekivao da izgrade stadion. Dat za zicaru 50-100 milja nije problem al je problem eventualno malo pomoc Dinamu oko izgradnje stadiona (pa i financijski manjim dijelom). Ima li ekipe na ovom forumu koja glasa za ove klaunove?
  • NORTE
    9k
    Ne treba ovo čuditi, uostalom niti jedna vlast ne bi uložila kunu gradskog novca u stadion. Sve ovo šminkanje zadnjih 10 godina je većinom radio Dinamo sam, kao što bi radio i novi stadion. Grad nikad neće sudjelovat u tome jer nema novca i neće ga ni imati.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Cuj, grad daje na godisnjoj razini novac klubu za odrzavanje stadiona, zas ne bi jednostavno taj novac preusmjerili u djelomicno financiranje stadiona i dogovorili se sa Dinamom da u buducnosti sam financira te troskove na svom stadionu. Uostalom i ukoliko novi stadion bude u vlasnistvu kluba, on ce svejedno ostat u interesu grada. Vece utakmice ce sigurno privuc veci broj ljudi "iz vana" koji ce potrosit neki novac u Zagrebu i tak...
  • miro
    3.1k
    Apsolutno treba gradsku lovu za sport dat na to da se stvara baza, odnosno više love za klince, a ovo kaj su rekli za stadion je točno ono što Dinamu treba - evo vam zemljište kao jamstvo za kredit i u koncesiju na x godina. Ne znam zašto bi netko imao problema s tim. Na stranu sad te njihove ideološke pizdarije s kojima se naravno ne slažem
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne možeš na stranu staviti "ideološke pizdarije" jer su one obrazac nečijeg djelovanja.
  • miro
    3.1k
    Sad pričamo o Dinamu i stadionu i ako vjerojatna buduća vlast u gradu da dobar prijedlog za Dinamo i stadion, kaj bi mi sad to trebali popljuvat zbog pederskih semafora? Imali smo ekipu 20 godina u gradu koja se lizala da svima, bez obzira na ideologiju, obećala Dinamu sve i svašta i usput uništila grad. Ako ćemo o obrascima djelovanja, mogli su se slobodno zvat Mamić Zdravko 365.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa praktički sve opcije na izborima su dale identičan prijedlog za stadion.
    hrpu debila svakako treba popljuvati, a ne im aplaudirati zbog "dobre ideje" koja uopće i nije dobra.

    grad treba sudjelovati u izgradnji stadiona, sve ostalo je najobičniji populizam!
    to nije nikakakav, ali baš ni najmanji financijski problem. neš ti financijskog izdatka u vidu milje eura sljedećih 20 ili 30 godina. stadion je jako bitna građevina i "landmark" svakog grada, jedna od nekoliko krucijalnih građevina javne namjene i ogroman interes svakog većeg grada. kojem gradu nije u interesu imati ozbiljan nogometni klub?

    prebacivanje loptice na drugu stranu (svi značajniji kandidati upravo to rade) je odbijanje suočavanja s tim problemom, najobičnije "pranje ruku" koje je patentirano prije više od 2000 godina.
  • NORTE
    9k
    grad treba sudjelovati u izgradnji stadiona, sve ostalo je najobičniji populizam!
    to nije nikakakav, ali baš ni najmanji financijski problem. neš ti financijskog izdatka u vidu milje eura sljedećih 20 ili 30 godina. stadion je jako bitna građevina i "landmark" svakog grada, jedna od nekoliko krucijalnih građevina javne namjene i ogroman interes svakog većeg grada. kojem gradu nije u interesu imati ozbiljan nogometni klub?
    db-izbjeglica
    Ali, ali, što je s vrtićima i bolnicama?!
  • miro
    3.1k
    Ti spominješ hrpu debila, koja je jedina bila oporba Bandiću u skupštini, dok su mu svi drugi pušili kitu i dogovarali poslove - ti su valjda ok ako su ideološki ispravni ?! Imam troje klinaca koji moraju autobusima s Bukovca putovat u dvije različite škole, jer im je škola neupotrebljiva nakon potresa, ali model u kojem klub sam gradi stadion tebi nije prihvatljiv, e pa sori buraz....
  • db-izbjeglica
    12.6k
    tko je rekao da su OK?
    ja sam sve skupa nazvao hrpom debila, a ovi iz možemo su najveći.

    pa nek se napravi i škola i djelomično sufinancira stadion, gdje je problem? tko ima što protiv gradnje škola? koje usput vrlo vjerojatno sufinancira i ministarstvo obrazovanja, a vjerojatno se lova može povući i iz eu. grad ima proračun od preko milijardu eura, u to stane sve, ali ne - bolje je rasipati lovu na stotinu nebitnih pizdarija.

    pederski znakovi na semaforima će vjerojatno koštati kao i nova škola na bukovcu!
    taj prijedlog sa koncesijom je najobičnije pranje ruku, stadion se u tom modelu neće realizirati, jer će nastupiti novi "ali".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.