• Neki tip
    19k
    Ljudi se generalno premalo i prerijetko pokušavaju staviti u perspektivu drugoga.

    Ak meni ne valja, nema šanse da ikome valja. Ak ja ne bi nikad, nema šanse da bi itko ikad.

    Zato raspravljanje i jest umijeće, vještina.
  • über alles
    1.4k
    Ekipa je mislila da skoro nije u kombi sa cetnicima...

    Pa to je tip osobe koji gleda na navijace ko najveci sljam I protivnike drzava.
  • Markelo
    2.5k
    Esih je maznula glasove desnice. Prgomet nije dobro prošao na izborima, očito je tko je Hdz uzeo glasove tada. Švaljek je imalo biračko tijelo slična kao što ima Tomašević. Tko će glasat za Ožbolt? Sve je popunjeno. Od krajnje ljevice do krajnje desnice. Nije da nema niti jednog birača al da je ona trenutno po anketama blizu drugog kruga mi je fascinantno
  • NitkoBitan
    11.7k
    Frend mi je rekao dobru teoriju... Vesnu gura HDZ da glasaci nezadovoljni HDZom ne daju glas Škori jer realno taj bazen glasača bi preuzeli Škoro i Troskot. Uzet će Vesna pokoje mjesto u Skupštini i nadati se koaliciji sa HDZom, njena kandidatura za gradonačelnicu je samo otimačina glasova na desnom spektru... A bome kolko vidim opasno ju se gura u anketama, a na njenim skupovima po kvartovima možeš ljude prebrojat na prste 2 ruke
  • Fanboy
    2.1k
    Škoro prije nekoliko tjedana govorio da se slaže za demokratske izbore i da će donijet "statut" o izborima. A sada ovo druženje sa ljigavcem... ali dobro.. što očekivati od bivšeg hdz-ovca ..Navijač Dinama

    Išla je zelena lista na parlamentarne izbore s njima, pa su valjda zato opet u koaliciji...Mislim, tko je onda najbolji izbor??
    Ako ćemo gledati po članovima, pa oko Tomaševića su sve radikalni komunisti i zaista velik dio te ekipe ne može smisliti Dinamo i Hrvatsku samostalnost...U Nedjeljom u 2 je odbio komentirati izjavu Milanovića kako je Pupovac etnobizmismen i komentirao kako se sa time ne slaže sa predsjednikom. Od silnih otpuštanja smo došli do toga da će preraspodjeliti ekipu iz gradske uprave u druge uprave vezane za poslijedice potresa. O vrtićima koji bi učili djecu kako je promijena spola normalna, forsiranje nekih semafora za LGBT populacije i ogromna sredstava za takve stvari da ne govorim... Što mislite kakve ljude će postavljati za ravnatelje škola, bolnica, vrtića itd.
    SDP sa Klisovićem koji je dugo godina držao Bandića i doveo ga na samu vlast. Sadašnja gradonačelnica je bivša SDP-ova zastupnica i predsjednica nekad gradskog SDP-a, što njih sprječava u ponovnoj suradnji u gradskoj skupštini?

    Tko ostaje?? Nađi, Troskot??

    Dinamo je samo mali dio zagrebačkih izbora, bojim se da bi pojedinci mogli imati katastrofalne poslijedice na sam grad i to dugoročne...
    Vesna Škare Ožbolt je ubačena za razbijanje glasova, zadnjih 10-ak godina je nema u politici niti itko više zna za nju. Ubačena je bila za razbijanje glasova 2010 na predsjedničke izbore, dok je recimo 1989 ušla u komunističku partiju, da bi je već 1992 Tuđman uzeo u sam vrh HDZ-a
    Filipović kako je već komentirano dolazi iz jake komunističke obitelji iz Sarajeva...

    Tomaševića nevjerojatno guraju mediji, za njega ništa nećete naći negativno i poziva ga se na sva gostovanja. Index je čak povukao članak nakon 20-ak minuta gdje Tomašević nešto govori protiv Crkve jer bi štetilo njegovoj reputaciji, a ne da bi napisali članak kako mu je monsinjor Bih biskupske konferencij stric. Strah me za budućnost Zagreba, Bandić ga je financijski i korupcijski uništio, a sada bi ovi mogli dovršiti na druge načine.
  • Baneki
    713
    Tu mirnu reintegraciju je odradio Jacques Klein i okolnosti nakon Oluje. VŠO mislim da je dobro odradila kao ministrica pravosuđa onog kapetana Dragana, ali ona epizoda s Očenašekom i DCom po meni negativna.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Otto Barić, kakvo razočaranje. Možda za 2 tjedna opet promijeni tabor, ovisno o okolnostima.

    A Škoro je stvarno najgori, vlast pod svaku cijenu, skupio i nakupio oko sebe sve i svašta. Lik je jedna amorfna masa i wannabe populist.
  • xavier
    11.1k
    Filipović kako je već komentirano dolazi iz jake komunističke obitelji iz Sarajeva...Fanboy

    Da me ne bi krivo shvatio, nije da ja nekog branim jer iskreno ne znam za koga ću na ovim izborima. Plan je cijelo vrijeme bio kontra Bandića, ali nakon što je bivši gradonačelnik preminuo, nekako sam izgubio interes za izbore.

    Tomašević i ostatak ekipe iz Možemo sigurno nije moj svjetonazorski izbor, HDZ i SDP sigurno neću, Škori baš i ne vjerujem. Ostaje zapravo Troskot i Most iako će oni dobiti jako malo glasova, no zapravo nebitno jer nisam ni mislio pisati o tome.

    Nego kažeš ovo gore citirano...ali po istoj logici je onda Tomašević iz "pravaške obitelji". Meni je veći problem kod Filipovića što je član i kandidat HDZ-a nego iz kakve je obitelji.
  • Fanboy
    2.1k
    Nego kažeš ovo gore citirano...ali po istoj logici je onda Tomašević iz "pravaške obitelji". Meni je veći problem kod Filipovića što je član i kandidat HDZ-a nego iz kakve je obitelji.xavier

    Tomašević mi se čini kao nesređen karakter, njegov sam ulazak u ovu lijevu politiku mi se čini kao revolt prema obitelji, neki bunt u teen dobi prema roditeljima i obitelji. Otac branitelj i HSP-ovac, obitelj iz Bih, katolici, stric svećenik i glavni tajnik biskupske konferencije Bih itd. Ušao je u to kao mlad, zarobilo ga je i taj sav aktivizam, očigledno financiranje iz vana, ekipa oko njega ga je duboko povukla u to...Podsjeća me na onu švedsku klinku Gretu Thunberg, točno vidiš taj slomljeni karakter koji služi za promicanje određene ideologije.
    Za Tomaševića čak duboko mislim da nije loša osoba, no on je marioneta jedne velike ideologije koja se itekako financira sa svih strana, nevladinih organizacija i medija. Oko njega se nalaze ljudi opasnih namjera i on jednog kada kada im neće trebati će prvi odletiti.

    Za Filipovića mislim isto ono što i za Plenkovića, Šeksa, Bandića, Ožbolticu, Kosorku i slične...Oni jedan dan mogu biti komunisti, drugi HDZ-ovci, treći dan da ovdje tođu Kinezi bi nosili slike Mao Zedonga i govorili da ljube Kinu od 1945 godine. Ekipa bez morala, njima je stranka samo vanjska fasada kojom ostvaruju poluge na vlasti. Mamić je takav karakter, u NU2 priča kako je hodao po ratištu i bio sa braniteljima, za tjedan dana gostovanje preko Dunava priča na ekavici, onda je onaj koji viče da njega kao simbol domoljuba proganjaju, drugi dan se ljubi sa Vučićem u Bih...Filipović, Mamić, Bandić isti karakteri.
  • NORTE
    8.9k
    Jadranka Kosor: "Filipović i Škare Ožbolt najveći suparnici, a ne napadaju se. Vrlo zanimljivo"
  • Mali dioničar
    14k


    A Jadranka se nije kandidirala čisto iz suosjećanja prema ostalima da ih ne pomete u prvom krugu.
  • NitkoBitan
    11.7k
    HDZov Branko Bacic pohvalio Tomasevica u intervjuu na N1 televiziji; napokon neki potkapacitirani idiot potvrdio ono u sto svi sumnjaju, a to da je Tomasevic HDZov igrac
  • Stihl
    3k

    E sad kad si to spomenuo, neki dan sam pital jednog HDZ-ovca kaj brije po tim izborima. I pitam ga, kaj je jazavac, kaj bute sad bez Bandića, ovaj Filipović vam je nula. Veli on meni, kak ste vi glupi, nemate vi pojma, pa mi smo za Tomaševića. A izgleda da je tu tezu ovaj kreten bačić sad i potvrdio...
  • Aggro
    588
    Pa HDZov je igrač utoliko što će figurativno "razjebati" ljevicu... to je jasno svima. Što više glasova ode Tomaševiću, to manje ostaje za SDP...
  • Baneki
    713
    Pa surađuju već u Saboru, samo tajno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.