• Mali dioničar
    13.4k
    Nenad Matić je član skupštine koja smatra da Dinamo nije oštećen i među prvima je dignuo ruku za takav stav!Crusades1986

    Jesi okrutan, možda je Nenad skupštinski spavač koji će sazvati izvanrednu skupštinu i predložiti promjenu Statuta. :smile:
  • Crusades1986
    9.3k
    skroz sam zaboravio na mogućnost da bi jedan od njih mogao biti Claus von Stauffenberg u Vučjoj jami :sad: :meh:
  • SAS1987
    13k
    Ako Tomurad nije bio dovoljanCrusades1986

    Offtopic ali danas sam ga u eminentni grupi "Dinamo je Maksimir!" bocnuo za 10 000 000€+ koje su Dinamu ukrali Mamić i skupštine... pa su me izbacili iz grupe :lol:

    Glas za Škoru je izgleda glas za Mamića :smile:

    Raspudić o stadionu i Dinamu:
    Od 6:00 dalje:
  • SAS1987
    13k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/tomasevic-favorit-neizvjesno-tko-bi-s-njim-mogao-u-drugi-krug-filipovic-zasad-ima-najvise-sansi-15065130

    Nova anketa. Za Filipovića bi glasalo 10%+ posto a za Troskuta koji mi se cini jedan boljih kandidata samo 5% Tko normalan bi glasao za Filipovića, pa lik je tragedija :rofl:
  • Markelo
    2.3k
    Raspudić kao i Duhaček u svom tekstu jučer. Pitanje o stadionu a on priča o obnovi Zagreba i izjednačava izgradnju stadiona sa metroom. Ili ćemo počistit ovu upravu pa krenut u izgradnju stadiona ili ćemo dat ovoj upravi zemljište pa nek oni grade. Ja ne znam šta je tu toliko komplicirano? Stvarno pored ovakvih likova, Tomašević djeluje kao pravo osvježenje na političkoj sceni
  • flexXy
    1.8k
    Tko normalan bi glasao za Filipovića, pa lik je tragedijaSAS1987

    Da hdz i sdp posalju najvecu budalu na izbore, imali bi visoki postotak glasova. Imaju svoju bazu glasaca koja im slijepo vjeruje i nemres nis protiv toga.

    Pitanje o stadionu a on priča o obnovi Zagreba i izjednačava izgradnju stadiona sa metroomMarkelo

    Dao ti je isti odgovor kao Tomasevic, ovdje je pricao o kontekstu stadiona kojeg ce financirat grad. Uostalom pogledaj Troskotove izjave vezane uz klub i stadion.
  • SAS1987
    13k
    Da hdz i sdp posalju najvecu budalu na izboreflexXy

    Imaš pravo. HDZ baš to upravo dokazuje :grin:
  • Nino Bule
    10.7k
    Ne nasjedat na narucene ankete, a i da nisu narucene upitna je jako njihova tocnost. Na proslim parlamentarnim najavljivali da ce sdp imat par mandata vise od hdz-a pa na kraju hdz uzo 10+ mandata vise.
  • Mali dioničar
    13.4k


    Pa ova zadnja anketa ima smisla. Kakav Klisović u drugom krugu, pa to bi bio SF, svi glasači SDP-a su se okrenuli Tomaševiću i Možemo.
  • vafenss
    233

    Anketa na kojoj Skare Ozbolt uzima 10 posto ima smisla?
  • Nino Bule
    10.7k
    svaka anketa koja daje vesni skare 10% je za mene neozbiljna, filipovic vjerovatno je na oko 15% cisto zato sto ce vjerovatno bit glavni pick bandicevih glasaca.
  • Markelo
    2.3k
    Po ovoj anketi Vesna makaze Ožbolt nije daleko od drugog kruga. To je za prasnut u smijeh
  • Dino
    2.1k
    Danas su zvali iz neke agencije da me anketiraju vezano uz nadolazece izbore. Zenska je navela desetak problema u gradu i zamolila da odgovorim koji mi se cini najvecim. Medu tim “problemima” nigdje nije bilo ni rijeci o obnovi Zagreba ili gradnji stadiona sto sam naravno nadodao te se izjasnio kome bi dao glas.

    Kad su bili parlamentarni izbori, tatu su anketirali. Zena pita i ocekuje naravno potvrdni odgovor: “glasat cete za hdz, jelda?” kao da se to podrazumijeva.

    Po mojem misljenju bi te ankete trebale biti zabranjene kod nas buduci da smo vrlo zajeban narod.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Škoro prije nekoliko tjedana govorio da se slaže za demokratske izbore i da će donijet "statut" o izborima. A sada ovo druženje sa ljigavcem... ali dobro.. što očekivati od bivšeg hdz-ovca ..
  • Mali dioničar
    13.4k
    Anketa na kojoj Skare Ozbolt uzima 10 posto ima smisla?vafenss

    Izgleda da si mlad.

    Starija populacija pamti da je VŠO radila u Tudjmanovom uredu i bila jako uključena u mirnu reintegraciju Podunavlja.

    Osim toga, prva je krenula u kampanju. I plus jedina žena do pojave Jelene koja se pak pojavila prije par dana.

    Pa zadnji izbori AMT 24%, Sandra Švaljek 19% i Bruna Esih 11%.

    I vama je čudno da Vesna Škare Ožbolt dobije 10%. U kojem svemiru je to čudno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.