• Blue 67
    212
    Ono sto je najvažnije je to da ko god dođe na vlast mora biti pod pritiskom da stvari rješava po redu. Prvo uprava pa sve ostalo!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kako točno javni prijevoz ne odgovara potrebama žena i LGBT osoba pa to treba analizu?
    Isto vrijedi i za parkove. Vjerojatno će uvesti i rodno neutralne sprave u dječje parkove.

    Kakav pucanj u nogu, nevjerojatno.
  • Blue 67
    212
    SVI SMO JEDNAKI! To je priča tih lgbt +-yxz i svih tih velikih promovatora mira, tolerancije, društvene prihvatljivosti, a ovakvim stvarima što rade izjednačuju nas? Nije njihov cilj jednakost nego superiornost i nadmoć. Svima je jasno da veliku većinu ljudi boli ona stvar što neko radi u svojoj kući i oni su toga svjesni, ali ne mogu bez pažnje jer žele se ustalit i širit kao nešto stalno i normalno, a to nikad neće bit. Osmo svjetsko čudo ne mogu se razmnožavat, a sve ih više.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ljudi božji, to je biznis, čak i kriminal.
    udruge civilnog društva - paraziti koji sišu lovu na uštrb nečeg konkretnog.
    sa ekipom iz možemo na vlasti, očekujte poprilično povećenje izdataka iz proračuna u tu svrhu.

    sa bandićem je bilo da pogodoje kojekakvim likovima, koji bi poslije nestručno asfaltirali 200m ceste ili uvalili nekakvu šrot robu po visokoj cijeni. tako nastane žičara od 100 000 000 eura.

    ovi će lovu uzimati na pisanje "projekata" o teoriji lezbijskog plesa i rodnoj neravnopravnosti u parkovima i gradskom prometu.

    što narod zaslužuje, to i dobije! :smile:
  • Crusades1986
    9.5k
    Narod zaslužuje Marijana Tomurada, narod će i dobit Marijana Tomurada!!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    tko je marijan tomurad i zašto je on bitan?
  • Crusades1986
    9.5k
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH.
    Daj nemoj više ikad išta napisat o izborima, molim te.
    Molim nekog strpljivijeg da mu objasni.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    razina komunikacije kao i uvijek - na nivou!
    fakat ne vidim zašto bi trebao znati tko je dotični, meni je apsolutna nepoznanica, nemam pojma o kome se radi, niti čiji je on kandidat.
  • Crusades1986
    9.5k
    Razina praćenja rasprave na forumu kao i uvijek - na nivou!
  • Papastrumf
    9.3k
    Zasto bi on morao znati tko je Marijan Tomurad? Ne bi da je nesto propustio u zivotu!?
  • Crusades1986
    9.5k
    Nitko nije rekao da mora znat.

    Čovjek napiše 10 stranica o tomaševiću i njegovim komunistickim vampirima, a ne zna za bivseg clana skupstine koji je bio i nacelnik zagrebacke policije i aktivno i predano sudjelovao u ispunjavanju mamicevih zelja kontra navijaca svojevremeno. Plus njegova aktivnost lajkanja komentara na fejsbuku o kojoj se naširoko pričalo.

    Plus, kaj se jedno 5 stranica na forumu ispisalo o njemu, njegovoj kandidaturi za MO Sesvete na Skorinoj listi, ukljucujuci i sliku jucer navecer.

    I nakon toga, mrtvo hladno napise da ne zna o kome se radi!? Okej, ali onda ne pratis raspravu relevantno.
  • SAS1987
    13.2k
    fakat ne vidim zašto bi trebao znati tko je dotični, meni je apsolutna nepoznanica, nemam pojma o kome se radi, niti čiji je on kandidat.db-izbjeglica

    40:57
    Gledajte ovako dečki, i prijatelji
    Odg: Mi nismo prijatelji :lol:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa ono, ne bi da sam nešto dugo na forumu.
    također, opet pitam, zašto bi trebao znati tko je on?

    po googlanju vidim da je nekakav ex murjak, ex bandićev potrčko.
    po čemu je bitan za predstojeće zagrebačke izbore? kandidat za gradonačelnika nije ili je, ima sakakvih likova?
  • db-izbjeglica
    12.6k


    gdje je problem što ja to pišem o tomaševiću?
    o kom da pišem ako ne o najizglednijem kandidatu za pobjedu na izborima. za kojeg smatram da je katastrofalno rješenje, uključujući i cjelokupnu opciju koja dolazi iza njegovih leđa.

    ne znam nabrojati ni sve trenutne članove skupštine, niti načelnike policije, kao i velika većina građana ovog grada, a kamoli bivše. nisam nikada bio član BBB-a, niti me ta scena zanima, niti ju komentiram, niti sam upoznat tko je sve "persona non grata" u tom krugu ljudi.

    oprosti što ne pročitam svaki post na ovom forumu i ovoj temi i što ne proučavam izborne liste za MO sesvete.
  • Crusades1986
    9.5k
    Na stranici broj 13 ove rasprave se spominje dotični član skupštine i bivši policajac u kontekstu sudjelovanja na izborima sa Domovinskim pokretom, tad si debelo bio na forumu i jedan od najaktivnijih na temi lokalnih izbora, prije mjesec dana.
    Tak da ili ne pratiš raspravu ili se praviš glup.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.