• BlauDivision
    463
    Pod rodna analiza pješački prijelaza i semafora ide ova bolesna umotvorina drugarice Sandre Benčić.Gostovala je danas na prijateljskoj kragujevačkoj N1 u vlasništvu Slobinog milionera Dragana Šolaka na tu i slične teme i bilo je lagano brisanje poda od strane doktora Zlatka Hasanbegovica. bwfkynphzp2kmfw9.jpg
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Ne sumnjam u njegovu intelektualnu a bogami, bez obzira šta drugi misle, i moralnu nadmoć nad kokoškom iz "zeleno lijevog" bloka
  • db-izbjeglica
    12.5k
    A mislim, ima ekipe i na ovom forumu koja zdušno brani tu nakaradnu ekipu.
  • markoli
    1.6k
    Nije ovo samo pitanje lokalnih problema kada vidimo da ta ekipa želi malo po malo svoju bolesnu ideologiju ugurati u sve sfere života. Nema nikakve šanse da ću Tomaševiću dati glas. Nula posto.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Svako po svom ukusu mislim dosta sam liberalan prihvaćam skoro svakoga ali ako mi netko hoće nametnuti to ne ide
  • xavier
    11.1k
    Nisam siguran koliko je forsiranje takvih stvari isplativo jer je i dobar dio lijevih birača zapravo relativno konzervativan po tom pitanju.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Ove gore gluposti su kap u moru na što bi se sve proračunska lova trošila ako ta opcija dođe na vlast :smile:
  • NORTE
    8.9k
    Ovo je zaista bolesna ideologija, to u prometu naravno dolazi iz Eu, gdje je to previše uzelo maha, čak i u nogometu. Njemačka naravno prednjači.

    Otto Barić izlazi na izbore kao zamjenik Pavičić Vukičević na listi MB 365. Ok, sad je sve jasno oko te priče.xavier
    Hahahaha pa ovo je divno.
  • Nolifer
    6.4k
    Sve bolje od boljeg...

    Za sjest i plakat...
  • reziser
    6.2k

    Znam da ti volis razne ankete....

    jel tu ima neka novija anketa o izborima? kak bi glasali zonaši?
  • NORTE
    8.9k
    Bit će nova anketa na zoni netom pred izbore.
  • Neki tip
    18.8k
    eto, ne moram niš planirat, @NORTE će odradit :)
  • Fanboy
    2.1k
    ok, u oceanu idiotarija ovog svijeta ogrezlog u bolest, što su to sad LGBTQ+ osobe?
    po čemu se one razlikuju od običnih LGBTQ?
    db-izbjeglica

    To ti je nastavak, + služu umjesto tri točkice jer su sada na 57 vrsta spolova...Krajnji cilj je uvođenje pedofilije kao normalne. Imaš transrodne osobe, znači odraslog muškarca koji sada može u ženske svlačionice po SAD-u, Kanadi itd u sportovima. Imao si također ovdje tijekom migracija hrpu odraslih muškaraca koji su se predstavljali kao maloljetnici, znači muškarci sa bradom su bili djeca i tko god se protivio tome je proglašen fašistom i ksenofobom prema migrantima.
    Ako imaš odrasle muškarce koji mogu proći kao djeca i žene, onda ima otvoren ulaz za pedofile u ženkse dječje svlačionice. Mislim nešto bolesno, samo puno ljudi to ne shvaća, a sve guraju kao ravnopravnost.
    Evo u Kanadi otac djevojčice osuđen na zatvor zato što je svoju kćer nazvao "ona" i "kći", škola mimo njegovog znanja joj prala mozak da promijeni spol u muško, krene primati testosteron itd. Što je najgore, ja sam blago i prenesao koliko je u stvarnosti tek bilo. https://www.opindia.com/2021/03/canadian-man-jailed-for-calling-his-biologically-female-child-as-daughter/
    Takvi stavovi i aktivisti se prvo guraju preko medija i nevladinih organizacija preko kojih ide novac, zatim se takve osobe reklamira kao borce za prava i okoliš, dolaze na poziciju moći gdje guraju takve zakone i daju novce poreznih obveznika da financiraju takve udruge, zakone i aktivnosti.
  • BlauDivision
    463
    Najzanimljivija stvar u i oko ovog LGBT+ Boško Buha Superstara hrvatskih ljevičara i jugovića je ta kako se nigdje ne vadi nikakvo "prljavo rublje" ako je on ta osoba koja će rušiti trenutni sustav korupcije i nakaradnih vrijednosti hrvatskog političkog društva kojeg drže HDZ/SDP prvaci.Inače kada god se netko pojavljivao tko bi imalo narušio trenutno stanje i poljuljao uhodani kriminal odmah bi novinarski psi vladajući struktura počeli sa "istraživačkim novinarstvom" osobe i njegove cijele obiteljske loze pa makar i kazna za pogrešno parkiranje bila rezultat. U slučaju ovog reformatora trulog sustava još nigdje ništa ili je možda još prerano ili možda neće ništa ni biti.Vrijeme će pokazati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.