• Jurki
    8.7k


    U kontekstu priprema utakmica mene ne zanimaju sudski procesi a vjerujem i vecinu navijaca. Sto se utakmica tice ako nas trenerski mag ima imalo samokriticnosti nakon danasnje utakmice bi dao ostavku. Logikom stvari ipak su uspjesi kluba bitniji nego jedan trener.
  • Bosna86
    11.6k
    Apsolutno, nitko ne dvoji da je Dinamo taoc jedne obitelji i njihovog izdrkavanja
  • NORTE
    9.3k
    Ova naša ekipa opako baca na šampionsku Riječku meni.Majki2111

    Meni isto. Lakoća pobjeđivanja. Posebno protiv ovih s dna tablice koji 8 godina nisu igrali 1.Hnl. Ok, nisu počeli svi iz prve postave ali skoro svi su bili na terenu danas.


    Hajrović ako ne može do minutaže u ovakvoj konkurenciji treba mu se zahvaliti za suradnju još večeras.Eduardo
    Zaigrao bi on da je Dinamo mirno vodio danas.
  • mniokl
    254
    Prva tekma u prvenstvu da smo izgubili s Majerom na terenu,trebao je zabiti onu situaciju a ne glumiti penal.Ja da sam trener za takve stvari bi isle opake kazne.
  • Carrasco
    4.1k
    Glumiti? Pa onaj ga koljenom opalio po nozi.

    qa6ipzj80n8uobim.gif
  • Morales7
    184


    Po meni je ovo penal čisti
  • Carrasco
    4.1k
    Pa i meni, samo ne vidim da se negdje spominje pa sam pomislio da sam lud.
  • Morales7
    184


    Nevoljko ovo pišem jer ću zvučat kao naši prijatelji s juga, ali očito postoji namjera da jedan drugi klub postane prvak
  • Tom Hanks
    2.6k
    Pa i nek postane,nikakva tragedija
  • og1986
    2.9k
    Ja sam se jako začudio kako su se prekidi loše izvodili. Doslovno svaki korner ili ubačaj iz faula je kriminalno loš.
    Govore kako smo dali repki puno igrača, pa možda zato ni repka ne može ništa iz prekida napraviti.
  • Jurki
    8.7k
    Nama treba novi trener ne sutra nego jucer koji ce povezati konce igre.. jer Rusi ce nas inace zgaziti ko istocnu Njemačku 45te godine. Zoki našmrkani idiote idi nekam samo IDI konacno
  • Pop corn
    5.1k
    Ajmo se ne zavarati... Siguran sam da je ovo posljedica suđenja u Osijeku, nema ovo puno veze s onim na terenu... Igrači čitaju novine, imaju društvene mreže, sigurno to utice...Bosna86

    O cemu ti pričaš? Boli igrače kurac za suđenje u Osijeku i Zagrebu. Ove fore koje su na razini one da kako sad se moze hapsiti nekog na dan tekme ili Dan pada Vukovara, ili da kako se priopcenje DTSM-a puca taman prije neke velike tekme su najveća debilana.
  • Bosna86
    11.6k
    Krivo si zabrijao hahahahaja
  • Pop corn
    5.1k
    Nevoljko ovo pišem jer ću zvučat kao naši prijatelji s juga, ali očito postoji namjera da jedan drugi klub postane prvakMorales7

    Sibenik je odigrao odlicno, znali su kaj rade, kak izlaze u kontru, mi smo ispali zakurac i to je to. Kakva namjera? Daj ne budalite sa takvim upisima. Jos samo cekam da netko krene zaliti za Zdravkovim vremenima kad se sve sredilo u tri tekme sudenjem i Dinamo otisao na 15 bodova i laganini.

    Liga je sve bolja, HNL nije vise pickin dim, Osijek i Rijeka imaju jako dobre trenere, mi ovog majmuna i to je to.

    Na kraju bu ipak Dinamo prvi i svi bu slavili jos jedan uspjeh velicanstvene uprave. I sve bu opet pod tepih.

    Nema tu toliko veze ni sa Mamicem jr. koliko sa pristupom i glavom.
  • Carrasco
    4.1k
    kad se sve sredilo u tri tekme sudenjem i Dinamo otisao na 15 bodova i laganini.Pop corn

    Toliko su nam suci pomagali tih godina da su nam za pobjedu upisivali 5 bodova, a ne tri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.