• marcio amoroso
    31.9k
    Mi jednostavno nismo navikli da se borimo za titulu. Navikli smo na plus 20 ili 25 bodova i drkanje na proljeće. Ova sezona je drugačija, tu će psiha odraditi dosta toga.
    Najiskusniji tu moraju da povuku. Danas smo dobili od najiskusnijih ništa. Livi prima gol sa 30 metara od Sahitija, drugi gol od Jurića je u njegovu stranu. Ademi i Petko kad su ušli su napravili ravno ništa. Ademi je nešto i pokušao,
    Petko nula. Jednostavno previše nedostataka i jedan jako, jako dobar protivnik.
  • Jurki
    8.4k


    Nije stvar u pristupu igri, pa nisu ti igraci zaboravili igrati nogomet u mjesec dana. Našmrkani idiot je problem
  • Eduardo
    17.2k
    Šibenik odličan, ali baš odličan. Nismo im pošteno zaprijetili. Pobjeda čista da čišća ne može.

    Mi danas nismo imali raspoloženog igrača. Zamjene nisu donijele ništa, niti brzinu, niti kreaciju, niti agresivnost. Čista nula.

    Hajrović ako ne može do minutaže u ovakvoj konkurenciji treba mu se zahvaliti za suradnju još večeras.
  • Morales7
    184


    Omjer krivnje je po meni 50/50 jer igrači imaju pristup lako ćemo.
  • Dudu
    2.6k
    Mi danas nismo imali raspoloženog igračaEduardo

    Mišić, ali ne može sebi podijeliti lopte s očima, pa i zabiti :D
  • LovroZG
    1.3k
    Da, Mišić je za igrača koji dugo nije odigro cijelu tekmu bio stvarno dobar. Al od ostalih se malo vidjelo.

    A i taktika nam nije bila bogzna kakva. Stalno smo drkali te centaršuteve, a Šibenik je sa tri stopera, sva tri dosta visoka, kupio svaku loptu.

    Krasnodar je ofenzivna momčad, ak želimo nešto napravit i u HNL-u i Europi moramo pronać obrambenu igru iz studenog.
  • jp23
    2.2k
    Realno od toliko igrača na terenu, u zadnjih desetak minuta samo KTC šutira sa 20tak metara jer vidi da kombiniranje u šesnaestercu ne ide, ili da završi jednostavno u pizdi materini...

    Šibeniku svaka čast, igrali su puno bolje od nas. Što je tužno za reći (što se tiče Dinama, super za Šibenik), kad uzmemo u obzir da se Šibenik tek vratio u HNL
  • SAS1987
    13.3k
    u zadnjih desetak minuta samo KTC šutira sa 20tak metarajp23

    Bas to, pa pukni sa 20, 25 pa i 30 metara po golu. Mozda neka uđe, neki odbijanac i uz to i unijes malo nervoze u redove protivnika.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pod tim istim nasmrkanim idiotom smo pojeli skupinu EL i igrali odlične utakmice u HNL-u.
    Naravno da nije sam zaslužan za to, ali isto tako nije sam kriv za ovo danas ili ono protiv rijeke.
  • jp23
    2.2k

    Oćemo stvarno zaboraviti kako smo se provukli prvu protiv Feyenoorda i drugu protiv CSKA Moskve zahvaljujući Livakoviću? Kako u te dvije tekme smo stvorili 3 šanse možda? I to protiv Feyenoorda samo jednu tek u 83oj minuti na našem stadionu, i to jer su tad već imali igrača manje.

    Nećemo se lagat, uspjeh je šta smo primili samo 1 gol u EL, ali do treće tekme gol nismo zabili, a i taj prvi što smo dali Wolfsbergeru je bio vrlo sretan, u dotada negledljivoj utakmici (jer opet ništa nismo napravili dok ovi nisu dobili drugi žuti).

    Ruku na srce tek zadnje 3 tekme te skupine smo počeli igrati kako spada i to tek od drugog poluvremena protiv Wolfsbergera na njihovom stadionu
  • marcio amoroso
    31.9k
    Oćemo stvarno zaboravitijp23

    Hoćemo vrlo brzo. Dojam se jako brzo zaboravi.
  • jp23
    2.2k

    Nažalost radi toga i ne napredujemo. Sjetit ćemo se dojma kad nam dođe Krasnodar, odnosno točnije ako nas Krasnodar razvoza ko budale.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Zadnje 3 sezone nas nitko nije razvozao kao budale pa sumnjam da će i jedan Krasnodar.

    I ipak malo napredujemo, a zašto ne napredujemo više je kriv gore opisani našmrkani idiot, ali ne zbog svog trenerskog znanja ili neznanja nego zbog uzimanja novca iz kluba.
  • jp23
    2.2k

    A mogli smo napredovati puno više. Da nije do braće dalton, nego da se ostavilo na klupi čovjeka koji je dotada pokazao da ima znanje za voditi klub, koji je uspio što jednoj od braće dalton nije pošlo za rukom u više sezona (do ove), uključujući veliku sezonu kad mu je suparnik u EL bila Astra, Celtic i Salzburg (oke Salzburg nas je razmontirao, al Astra da nas dobije 1-0 je bilo sramotno tad).

    No, živi bili pa vidjeli, ja sam i dalje nakon svega uvjerenja da Zoran Mamić nije dovoljno dobar trener za nas. Možda, ali možda da nije svih ovih poslova iza kulisa, krađe i lopovluka bih mu dao dovoljno povjerenja i otpisao ovakve utakmice kao "lošu sreću", lošu pripremu ili nešto treće.
  • Bosna86
    11.5k
    Ajmo se ne zavarati... Siguran sam da je ovo posljedica suđenja u Osijeku, nema ovo puno veze s onim na terenu... Igrači čitaju novine, imaju društvene mreže, sigurno to utice... Upitno je koliko i optuženik posvećuje vremena pripremi utakmici, jbg čovjek ima većih problema trenutno... Okružio se poslušnim pomoćnicima, tako da i od njih ne treba ništa očekivati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.