• thomas22
    256
    Šifo je odlican
  • mniokl
    254
    Skroz drugacija reakcija danas na gol sibenika u drugom pol. nego u gorici.Zato ce i rezultat biti drugaciji.
  • mniokl
    254
    Inace sibenik zasluzeno tri boda,a mi imamo velikih problema.
  • Krizy
    35.4k
    Od 18 HNL utakmica samo u njih 5 nije primljen gol. 22 primljena već
  • Crusades1986
    9.5k
    Zakon velikih brojeva. Ne možeš sve utakmice protiv neke ekipe pobijediti. Jednu ćeš prije ili kasnije izgubiti. Do sad je bio 100% skor protiv Šibenika na Maksimiru. Bilo je nerealno za očekivati da će to trajati dovijeka.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ali ozbiljno, novi trener treba pod hitno. Očito je pukla ljubav negdje jer ovo je četvrta loša tekma za redom, iako smo Hajduk pobjedili imali su oni isto cijelo čudo prilika i samo njihova nekvaliteta nas je spasila...
  • thomas22
    256
    Zasto nismo dosli na utakmicu neznam, ali znam da vec dugo, dugo smijesnijeg igraca od kastratija nije bilo u dinamu
  • Dudu
    2.6k
    Nema druge nego cestitati boljem protivniku
  • marcio amoroso
    31.9k
    ali znam da vec dugo, dugo smijesnijeg igraca od kastratija nije bilo u dinamuthomas22

    Slažem se.

    Šibenik zasluženo pobijedio. Dinamo jako jako loš. Naprijed ne možemo napraviti šansu a nazad svaki njihov prelazak preko centra opasnost.
  • Morales7
    184
    Isti gol smo primili od Cluja kad Petko drkari na centru i gotovo.

    Baš je govno od igrača
  • cron1ck
    1.5k
    Previse mijenjamo stopere, uopce nemamo neke standardne nego samo tražimo rjesenja i to nas je danas koštalo 3 boda.
  • Bosna86
    11.5k
    Kastrati može poslužiti u europskim utakmicama gdje ima prostora, sve ostalo je mučenje i nas i njega... Leovca su nažalost vrijeme i ozljede pregazile. Bruno ušao i odmah skrivio gol, ne može tako jbg... Raduje Mišić, mogao bi nam biti zamjena za Moru, odnosno igrač koji može donijeti loptu u napad.

    Sto se tiče Šibenčana, ako nas je netko morao dobiti, nek su bar oni... Osijek je los i nema šanse da sa onakvom igrom se konstantno provlače... Ipak, ako se ne uozbiljimo, moglo bi biti problema
  • Carrasco
    4k
    Izgleda da samo tovare mozemo dobiti...
  • Jurki
    8.4k
    Zasluzena pobjeda Šibenika.. ljudi dosli i iskoristili svoje šanse. Mi imamo veeelikih problema. Nama treba trener i to iskusan trener koji ce pokrenuti ekipu dok se kola koja su krenula nizbrdo jos uvijek daju zaustaviti. Ne sviđa mi se naša igra bez žara i šusa..
  • flexXy
    1.9k
    Mozemo odmah Rendulica ostavit na klupi. Stvarno mi se svida sve sta radi sa Sibenikom u zadnje 2 sezone, gore od ovog trenutnog ne moze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.