• Jos-Optimus
    2.4k
    Nije samo stvar medija. Treba jednom i izbornik jasno i glasno reći da nije ista stvar dolazi li igrač iz Dinama ili nekog drugog kluba, nije to povlađivanje, nego stvar snage momčadi, igrača i dokazano najbolje ekipe i rasadnika talenata u Hrvatskoj. Brate mili, oni dole pizde na svaki poziv Dinamovih igrača, a Dinamovci us objektivno za klasu bolji, dokazano x puta u europskim i reprezentativnim utakmicama. Na kraju dana, njihova 2 najbolja igrača ne žele igrati za reprezentaciju
  • prefontaine
    724
    Ovi sad dole pizde i što je Stojković igrao prijateljsku, a nije s mladom reprezentacijom :lol:
  • Facke
    3.7k


    Cist jednostavne. Ne igraju s krilima nek s wing bekovima , tak da ta alternativa da igra na krilu ne postoji. Za poziciju iza spice se boriju u Mainzu 6 igraca. Za dvije pozicije v njihovem sistemu. Tak da bu teske uopce do postene minutaze dosel.
  • ShanKu
    815
    imam doma lovački dalekozor, bit će ok..
  • The Undertaker
    5.6k
    Koga briga što ovi dole misle? Dosta više o ovima dole na svakoj temi.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Izbjegli smo metak s Beljom, sto dalje ide to sve vise izgleda kao panjina.
  • serbus
    4.2k
    Ima možda netko link za tekmu ?
  • Dubbbrava
    621
    Obzirom da je tekma za točno 23 i pol sata mislim da je još rano za ovo :lol:
  • serbus
    4.2k


    Za mlade u21 :smile:
  • Mr Anderson
    8.4k

    Nemaš kaj gledat, oči krvare od nogometa u prvom poluvremenu. Jednoj Andori u 45 minuta stvorili jednu polupriliku. Tempo na razini lige veterana.
  • Miro Vugrinec
    5.3k
    Sto bi se reklo u narodu uvijek neugodna Andora. Ova reprezentacija je prikaz toga kada igrači koji nisu bili ni među 15-30 u generaciji dobiju šansu u manjim klubovima kao mladi i grune ih se pa ispadnu igrači ili ihraci koji su iz dijaspore i i igraju kao klinci protiv naših iz Dinama i nikada ne budu dominantni, ali onda odigraju sezonu moćne regionallige u drugoj ekipi bundesligasa i dođu u hnl kao igracine, a naši kvalitetni klinci koji razvaljuju Reala sa 17-18 godina, ni ne prismrde prvoj ekipi nego ih se razaspe po posudbama gdje ih nitko neće razviti. Valincic nije bio ni među 45 ihraca u generaciji, u našoj generaciji 02 nije mogao igrat ni u drugoj postavi koliko je bio los,Belcar također nikad u nijednoj reprezentaciji, niti je odskakao u ijednoj konkurenciji od pionira, kadeta, juniora. Soldo- drvo,Mamićevo kumče koji kvalitetom nije bio ni među 30 igrača, ali je guran od strane ZM i tih struktura. Vidovic koji je sasvim solidan igrač, ali također u tim mladim kategorijama na reprezentacijama kad god sam ga pratio ničim nije odskakao od naših igrača. Hrgovic koji je slučajno gurnut u Hajduku i koji je jako limitiran ihrac(okej sad je ubo par dobrih utakmica), ali u njemu nema kvalitete za nešto vise od Hajduka to zna svatko ko ga prati. I slični igrači. Zadnja generacija koja je bila jako dobra na u21 sceni je generacija od 96-98, ali samo zato jer u toj generaciji i jesu oni najtalentiraniji dobili šansu i uspjeli su, a pazi čuda dolazili su iz Dinama. Benkovic, Moro, Sosa, Brekalo,Ivanusec, Majer, Vlašić, pa i Halilovic Itd. Sve igrači koji su stvarno i bili jako kvalitetni kao klinci i imali čudo talenat, koji nisu napravili neke ekstra svjetske karijere, ali su svi većinom igrali u ligama 5 ili ligi prvaka s jako puno nastupa i siguran sam da iz ove generacije gotovo nitko jeće imati bolje karijere od njih jer to nisu igrači predodređeni za uspjeh. Eventualno Crnac koji ima fizičke predispozicije čudo i koji je veliki radnik i mali Vuskovic koji ima kvalitetu i mlad je. Ostali ihraci nikad nisu bili ni talentirani ni pretjerano kvalitetni, ali su gurnuti kako bi klubovi zaradili na njima i stekli su neke statuse. Kad dođu u u21 repku gdje nije sustav kao u klubu gotovo nitko ne pokaže klasu zato sto bez kluba i posloženog sustava je ni nemaju. Tako da apsolutno me ne čudi mučenje sa farskim otocima i Andorom jer ovo uopće nisu igrači koji su trebali doći do ovog nivoa gdje jesu danas i to zna svatko ko prati ove mlađe generacije godinama kao ja
  • Omake
    3k
    Slučajan izbornik, slučajna šansa, slučajan gol.
  • Zagi
    7.9k
    Gdje je Pavić?
  • Maxova dijagonala
    743
    Dok god nama menadžeri i predsjednici hnl klubova(koji su u hnsu) postavljaju izbornike u mlađim kategorijama to će nažalost ovako izgledat...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Biscanu sam zamjerao što je igrao sa 6 defanzivaca sa mladima. Poslije njega dodje neznalica koja uništi i ono malo dobrog što je bilo a ono što olić slaže, nije na razini treće ligaške momčadi. Užas. Mislim da nemaju što tražiti protiv grka, da cd bit još jedna grozna utakmica i nas i njih ali oni će zabiti a mi necemo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.