• ShanKu
    815
    da je, ja automatski stisnul jug.. :sweat:
    I za zapad su stavili rubove jeftinije, to oduvijek tako?
  • Dubbbrava
    621
    Sutra bi kao BBB trebali vodit navijanje?
  • Dinamosaur
    1.5k
    I za zapad su stavili rubove jeftinije, to oduvijek tako?ShanKu

    Ovo je dobra ideja i za Dinamove tekme
  • NitkoBitan
    18k
    Sutra bi kao BBB trebali vodit navijanje?Dubbbrava

    Da, trebali bi.
  • Fanboy
    2.7k
    Koji je razlog da Vidović ne dobiva ni sekunde u Bundesligi ? Je li u pitanju neka ozljeda ?
  • ShanKu
    815
    Ako budu vodili, vjerujem u kvalitetu navijanja.
    Iako to ne ovisi baš samo o njima, nego i ostaloj ekipi koja se skupi na sredini tribine (ostali navijači, obitelji, hype navijači, instagram navijači...i tak dalje)
  • Samurai
    116
    Mikic dvoje pripreme di je bio otkriće..najbolji igrač Ramljaka.
    Durdov jedne pripreme,možemo do sutra tak…
    Obojici se sreća naklonila,da igraju deficitarne pozicije u svojim klubovima. Nakraju su zgrabili priliku i svaka im čast na tome.
    Problem je sto se izvlači iz konteksta Dinamo i Hajduk,a ne piše se ono sto je bitno.
    Mediji siju mržnju i to je to..jer ako je pozitivno nije zanimljivo
  • Dinamosaur
    1.5k
    a i prekosutra %;: krigla/
  • Mr Anderson
    8.4k
    Da je kasnije tekma, išao bi. Ovak, pošto mi kvartovski klub igra prvenstvenu tekmu u 16, ne mogu nikako stići.
  • dzgkt
    201
    Ako se ne varam odnedavno je dogovor da navijačka grupa u čijem gradu se igra utakmica vodi navijanje. Tako je Kohorta vodila prošli mjesec u Osijeku, a sad bi trebali Boysi.
  • ShanKu
    815
    pitanje je bilo za sutra.. sutra ne igramo
  • ZrnTSCHeZ
    194

    Tako je Kohorta vodila prošli mjesec u Osijeku
    Oni su krenuli i nije to baš najbolje zvučalo...u prvih 5 min su htjeli cjelokupni domoljubni repertoar izvrtiti, djeloval mi prebalavo tip s megafonom, lik sa "Sektor D3" majicom je u startu pokušal neki svoj red nametnuti al su ga ljudi masovno izignorirali pa se povukel...bila veća grupa Ultras Cibalia tamo pa mi se čini da su oni potegnuli, ali bez klasičnog vođe sa štange već više započeli skandiranje/pjesmu koje prihvatili ostali navijači...drugo poluvrijeme je bilo vrlo dobro
  • NKDZ86
    1.7k
    ide se nakon dugo vremena na tekmu repku, sjever dolje.
  • Droljo
    8.3k
    Na sjever gore lijepo :grin:ShanKu
    Kupi ženi dalekozor.
    woman-hand-holds-opera-binocular-260nw-1181054638.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.