• Sajla
    5.2k
    Danas Podravske Štuke vode navijanje na u21 utakmici? :wink:
  • don
    6.1k
    a šta vi očekujete od #family reprezentacije koju sad vodi Olić, posli njega će Vida a onda Brozović? I da imaš ne znam kakve top igrače ne možeš nista postić s njima kad te vode takvi "treneri".
  • Maxova dijagonala
    742
    Čovjeku igraju panjine Beljo i Ljubičić prije rakete Frigana šta više reć. Frigan je puno okretniji,prgaviji,brži i snalažljiviji napadač od te dvojice.
  • Zagi
    7.9k
    Lako za trenere, ovo su sve prosječni igrači i nema tu neke igre.
    Gdje je Branko Pavić? Nije ni na klupi po sofi.
    Preseljen u u19?
  • serbus
    4.2k
    Realno kaj tu može Olić, Sopić ili Pep klince niti ne vidiš.
    Dečki više manje niti ne igraju u 11 svojih klubova tako da izbornik neznam tko da je bi nešto drastično mogao promjeniti.
  • don
    6.1k
    daj molim te, igraš protiv jebene Andore... uozbiljite se, nisu ovo u u21 ne znam kakve klase, ali su zasigurno toliko dobri da rutinski dobiju i izdominiraju jednu u21 Andoru.
  • Crni86
    4.1k
    Nakon Skocica, dode Olic. Nisam fan Dalica, ali kakvi ljudi nama u savezu sjede sve bi me strah bilo tko bi Zlatka naslijedio. Odabir strucnih kadrova unutar saveza nam je uzasan i to dovoljno govori o kvaliteti ljudi koji sjede u savezu. Dajes jednu od kljucnijih reprezentacija za razvoj u ruke treneru koji nikoga do sad nije vodio samostalno. Koji nema svoj stozer, koji se uci na deckima koji su vec i djelomicno razvijeni kao nogometasi i ljudi. Kad su smjenili Skocica, mislio sam da ne moze gore, ali sam se ocito prevario.

    Jedini okej potez je postavljanje budimira koji je nesto napravio sa hajdukovim juniorima i covjek je pokazao da ima nekog trenerskog talenta u njemu.

    Ovo sta kaze kolega, nije ovo grcka da nama treba neke kvalitete. Ovo je poluprofesionalna andora koju bi trebali dobit sa D selekcijom. Vidjeli smo na nasem primjeru, pravom treneru je dovoljan jedan trening da ekipu postavi, uputi i da se vidi vec njegov rukopis. Olicu je ovo druga reprezentativna pauza i ovo ne djeluje bas bajno. Pravi ispit i odgovor stize vec protiv Grcke.
  • prefontaine
    724
    Pa je*emu majku ako je #family u pitanju normalno da će se birati ljudi iz familije ilitiga obitelji. Pa neće za izbornika instalirati, štajaznam, Čabraju recimo, kakve on veze ima sa pokretom #family? Nikakve.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ima netko link za Bih Njemačka?
  • Zagi
    7.9k
    Jedini okej potez je postavljanje budimira koji je nesto napravio sa hajdukovim juniorima i covjek je pokazao da ima nekog trenerskog talenta u njemu.Crni86
    Jesi gledao na kaj nam je igra ličila na u17 euru ove godine?
  • Crni86
    4.1k
    nisam, al znam da je covjek preuzeo klince od onog klauna Jarnija i nekako ih uspio uvjerit da nakon svega mozemo zabit 7 golova protivniku i proc uopce na taj euro. Mozda sam se i ja prevario, ali moje misljenje je da je to imenovanje jedino od svih imalo nekog smisla, odnosno da je Budimir jedini imao neke kompetencije za preuzimanje repke.

    Ali ta problematika je dublje prirode i seze sve do nase trenerske akademije kojoj treba preokret za 180%. Ali to savezu nije u interesu jer ne bi onda mogao i dalje uhljebljivat svoje “sinove”.
  • NKDZ86
    1.7k


    Za sutra: nek se slože grla bratska, živila Hrvatska!
  • Jos-Optimus
    2.4k
    Di mi je najpametnije parkirati prije tekme? Hoce biti mjesta na Borongaju ili da negdje kod Dubrave ostavim? Kad idem idem na Dinamo onda se ne zamaram, ali sad vozim i svog malog i nećake pa bih gledao koliko toliko blizu stati
  • ShanKu
    815
    Ja budem probal na Ružmarinki parkirat, kao i uvijek.
  • Maki2
    665
    Napisi Aleja Antuna Augustincica 18/1. To ti je na ravnicama, mozes i tramvajem, a mozes i pjeske. Ima vise parkinga od raznih zgrada na adresi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.