• Miro Vugrinec
    5.3k
    Zašto bi Olić trebao zvati dečka koji je U-17 da igra za U-21. Preskočio je generaciju i igrat će za U-19 i to je jedini ispravan put. Zabio je dečko lijepe golove Gorici i Šibeniku. Svaka čast, ali to su vjerojatno dvije najslabije ekipe koje su ionako skinule gaće na Poljudu. U dvije jače utakmice, protiv nas i Rijeke je bio neprimjetan. Pogotovo protiv nas, pratio sam ga malo jer je bio prvo poluvrijeme na zapadnoj strani. Izgledao je na terenu ko mlađi pionir kojeg si stavio da igra s kadetima.Mr Anderson

    Ovdje se ne mohu složiti s tobom. Mali prvenstveno nije u17 nego u18 ove godine, u17 su dječaci 2008, a Durdov je 2007. Dakle pripada u19 repki i nije nikoga preskočio. Druga stvar pozvan je i Branko Pavic sa 100 minuta, prosječno odigranih. Durdov je dao 3 gola i ekstra je talent i zaslužio ie poziv. Mali je odigrao pogotovo u posljednje vrijeme odlične utaimice i zaslužuje biti barem u repci u21. Alen Halilovic je bio pozivan s 2 nastupa za a repku, Coric s nikakvim partijama na euro 2016 i to je i ok, da se promovira mlađe igrače. Pozivanjem Mikica s 0 minuta i Pavica sa 100 minuta, a nepozivanjem Durdova samo daješ tovarima materijala da seru. Ok razumijem pozicije su drukčije, nema mjesta toliko na poziciji Durdova kao na drugim pozicijama, ali ako gledamo formu od malog, posebice u 9 i 10 mjesecu, mali je u naj formi od svih hr u21 igrača općenito. Tako da nezasluženo mali nije tamo i to je greška Olića
  • Izet Hajrović
    2.2k
    reference na Ćorića i Halilovića ne bi trebalo uopće spominjati jer to su bila takva vremena i takva politika na čelu znamo s kim i mislim da nitko ne bi htio da se takvo što ponavlja, a tovari su licemjerni po tom pitanju. ZM je vladao hrvatskim nogometom tada, a oni bi sada isto to s Durdovom, valjda im više nije Mamić problem. Izjave Olića su glupe i stvarno imaju materijala za naslađivanje i kmečanje. Kaže Ola da Mikiću trebaju minute u reprezentaciji kao poligon za razvoj, a za Durdova ne ide sve preko noći. Durdov je u najboljoj formi trenutno i vidi se da ima ono nešto, sigurno je zaslužio biti u u21 ispred Mikića i Pavića, to je realnost ili možda utakmice protiv Šibenika, Gorice i Slavena nisu mjerilo za u21 repku?
  • Maxova dijagonala
    743
    Hrvatska u21 je prenatrpana na krilima i to jedini razlog zašto nije pozvan(Šotiček,Biuk,Matković,Kačavenda,Vidović,Bukvić...) a ne ove njihove teorije zavjere da je to jer je hajdukovac. Pavić i Mikić su pozvani jer igraju na deficitarnim pozicijama i to je to.
  • Facke
    3.7k
    Realne, ovu sezonu je Durdov vise pokazal nek Matkovic,Vidovic,Biuk, Bukvic i Kacavenda. Al dobre.
    Ne znam cemu ta negativa prema malomu. Decko ima 16 let.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Hrvatska u21 je prenatrpana na krilima i to jedini razlog zašto nije pozvan(Šotiček,Biuk,Matković,Kačavenda,Vidović,Bukvić...) a ne ove njihove teorije zavjere da je to jer je hajdukovac.Maxova dijagonala

    Što je najbolje teorije zavjere su na ovoj temi dosta jake, samo u drugom, našem smjeru.
  • Maxova dijagonala
    743
    nikakva negativa ali ajmo ić postepeno sa malim. Igra za u-19 i to mu je trenutno optimalno. Hrvatska u21 igra bitne kvalifikacijske utakmice protiv momaka od 22,23 godine iz europskih klubova a ne sa drugoligaškim ekipama Šibenikom i Goricom i potrebniji su nam malo iskusniji igrači... Mali je top potencijal ali trenutno mu fali iskustva i podražaja da igra protiv igrača iz grčke lige koji su 5,6 godina stariji.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Veli mi frend da će od njegovog frenda sin biti jedan od klinaca koji izlaze s igračima. Još jedna stvar koja se u #obitelji štela preko veze i koja nije transparentna.

    Btw još uvijek čekam odgovor na mail o programu vjernosti.
  • Lynx17
    4.1k
    Realne, ovu sezonu je Durdov vise pokazal nek Matkovic,Vidovic,Biuk, Bukvic i Kacavenda. Al dobre.
    Ne znam cemu ta negativa prema malomu. Decko ima 16 let.
    Facke


    Stvarno?
  • Samurai
    116
    Ja bih zamolio dežurne znalce,da se informiraju oko situacija koje komentiraju.
    Noa Mikić NIJE pozvan za u-21.
    Jučer je decko ušao s klupe za u-19 u Poreču.(osim ak ne može bit na dva mjesta istovremeno)
    Neznam odakle to da je pozvan.
    I on i Durdov su u u-19.
    Radi se fama bezveze..
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Slabo i ti pratis, za prosli ciklus je bio pozvan U21.
  • Samurai
    116
    prošli ciklus durdov je imao točno 20 minuta seniorskog staza..
  • Zagi
    7.9k
    Ne razumijem zašto ste prihvatli tovarski narativ.
    Pavić i Mikić nemaju veze sa Durdovom.
    Konkurencija su mu Crnac , Biuk, Šotiček i Frigan.
    Dopuštate da nas se ponovno uvlači u priče o pogodovanju i guranju preko reda.

    Naš dvojac zaslužuje biti tamo svojom igračkom kvalitetom. Kraj priče.
  • ShanKu
    815
    Ide tko u subotu na naš dragi stadion?
    Evo ja vodim ženu da prvi put vidi Hrvatsku repku uživo (bolje za njih da pobjede Škote..)
    Na sjever gore lijepo :grin:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ide se, ali dole. Bas me zanima jer me dugo nije bilo na Maksimiru kad igra repka
    Malo je cudno vidit na karti 'obrnuti' stadion, jug lijevo sjever desno :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.