• NitkoBitan
    16.7k
    Baturina ok, ima drugu ulogu u Dinamu pa se jos snalazi.
    Sucic dosta dobar, oni koji su ga htjeli prodat neki dan ipak se predomislili.
    Petko nek nam odmoran doceka derbi i Bayern.

    Matanovic zanimljiv igrac, jos je za vidjet kaj ce bit od njega u buducnosti.
  • ShanKu
    706
    Ma izbornik nam je igrač utakmice, briljantan je bil.
  • Mali Zeus
    12k
    BIlo dosta bolje nego što sam mislio. U početku se činilo da će nas napuniti, al konsolidirali smo i čak u napadu izgledali čisto ok. U obrani smo u prvom pol dosta plivali i gubili igrače, ali doći će to sve s vremenom.
    Baturina je bio malo impresioniran, al ima vremena dok je Sučić kad je ušao igrao kao da mu je 50. za repku.
    Sve to nema puno smisla ak u nedjelju krenemo s 4 iza tj. možda Dalić želi miksati al najbolje je formaciju s 3 iza vježbati, a ne odmah drugu tekmu odustati od iste.

    Matanović pozitivno iznenađenje, baš je grizao i napadao loptu. Luka Sučić ima potez, ima sve, dečko je već sad super igrač. Kova maestralan, odlaskom Broza postat će glavni igrač i svojom igrom to opravdava.
  • Big Daddy
    776
    Nadam se da će Luka što prije nasljediti Dalića.
  • Big Daddy
    776
    Šutalo protiv Portugala:

    • 94% dodavanja (51/54)
    • 3/3 osvojenih duela na tlu
    • 2/3 osvojenih zracnih duela
    • 2/2 pokusaja driblinga
    • O puta predriblan
    • 6 otklonjenih opasnosti

    A ono slanje po ćevape u 85. :fire:

    Maestralno. Dugo nisam vidio takvu igru stopera. Zadnji put valjda Maldinija.
  • Mali Zeus
    12k
    Imao je jedno dobro dodavanje blizu centra, nemrem se sjetiti je li bilo za Pašalića ili Matanovića. Ugl. bio jako dobar.
  • Jos-Optimus
    2k
    Za Pašalića...ma Šutalo je perfektan igrač
  • Mali Zeus
    12k
    ↪Mali Zeus Za Pašalića...ma Šutalo je perfektan igračJos-Optimus

    Aha, da da, to je ono kad je Portugalca u 16 pogodila lopta u ruku. Savršena poluvisoka lopta u for.
  • Ludovic IX
    7.2k
    šutalo odličan, Joško standardno odličan a kova je za mene bio jučer ko modrić u prime-u. lik nije jednu loptu izgubio, bio je i okomit ali sto mu vrijedi kad se nekim igračim odbija lopta ko od drveta
  • Daliban
    1.5k
    Drago mi je da Kova i Šutalo dobivaju pohvale koje zaslužuju, već dugo naš najbolji veznjak i stoper. Muka mi je bilo od pljuvanja po Šutalu nakon EP-a.
  • flexXy
    2.3k
    Imam 1 kartu viska za sutrasnju utakmicu sa Poljskom. Tribina sjever, dajem po nabavnoj cijeni 17eur
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Kako je Antolic zavrsio na tekmi Portugal Hrvatska ako je bila zabrana. Je li i on clan #obitelji ili kako?
  • Miro Vugrinec
    4.5k
    Perisic i Dalic su dva svjetska čuda. Perisic je čudo iz razloga sto do prije 2 tjedna nije mogao proc ni igrača iz croatie zmijavaca, igrača iz farskih otoka i ostalih hnl ekipa, a danas nakon sto nije trenirao s ekipom 2-3 tjedna leti na terenu i nema boljeg u Hrvatskoj. A Dalic je čudo i nogometni genije jer on to jedini vidi za razliku od svih nas slijepih i nije džabe 2. i 3. na svijetu.
  • NKDZ86
    1.2k
    Dalić je zaljubljen u njega i bilu boju pa takvi imaju prednost. Slučajno dao lajk.
  • Nogo
    3.5k


    Da je pravi trener Perišić nebi trebao biti niti pozvan.
    Da je trenutno realna situacija Perišić bi trebao biti sretan da je pozvan ali da bude motivator i da ne ulazi u igru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.