• veselko tenžera
    2.1k
    Ako moram izdvojiti jednu lošu stvar večeras, ali baš kritično lošu, to je frizura Kristijana Jakića.
  • Crusades1986
    11.7k
    I svi zaborave na Livija, a čovjek nas je isčupao s 2-3 obrane
  • Peškaman
    4.2k
    Nadam se u Osijeku protiv Poljaka

    lineup-builder.png
  • deda
    32.5k
    Potpuno isti dojam sam dobio. :up:
  • jakov1
    79
    Jedan od boljih danas.M94

    Top 10 medu nasim starterima :lol:
  • Big Daddy
    1k
    Ne. Niti cemo biti zadovoljni jer smo izgubili. Mi smo Hrvatska, mo svaku tekmu idemo na pobjedu.
  • čovjekjogurt
    617
    Stjelja kaže da se Baturina nije vidio i zaziva Nikolu Moru.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    s ovom frizurom podsjeca na Tonya Blundetta iz Sopranosa :rofl:
  • mlinchica
    1.7k
    Baš me briga za rezultat, nek sam dočekala novu mladu ekipu. Kakvo osvježenje!

    Bati malo pogubljen ali neka, doći će doma nabrijan, potrebno mu je ovo iskustvo prije ovakvih faca u LP. Niš se ja za njega ne bojim.
    S druge strane, naš Sučić nimalo impresioniran, s lakoćom. :grin:
    Krama može još 10 god. igrat, još uz pravog napadača, a Matanović iznenađujuće izgleda kao taj. Vidim da smo ga svi “namirisali” nakon par min. :lol:
    Livi odličan, Kova odličan…

    Ali Joško i Josip i njihovi potezi prepuni samopouzdanja… pa to su obrambeni igrači koji se igraju nogometa kao vezni.. ja ne znam, njih dvojica su cement, beton, kamen za sljedećih 15 god. Pa Portugalci su uzdisali nakon njihovih tehničkih školica. Kakve face u obrani imamo, pfffff :cool:
  • Dani Olmić
    222
    pjaca za sosu, thank you
  • Nolifer
    8k
    Stjelja kaže da se Baturina nije vidio i zaziva Nikolu Moru.čovjekjogurt

    Nije se vidio ni Perišić, pa zazivam Pjacu...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Matanović me pozitivno iznenadio danas, ali gadi mi se više ovo guranje Perišića. Imaš Pjacu na klupi...
  • Big Daddy
    1k
    Bitno da je Perisic dobio svoje minute….
    Kaj bi tamo neki Pjaca, Ivanusec, Petko trebali igrati…. Rehabilitacija, 2. dio.
  • Marley
    1.6k
    generalno su nekako u momcadima najprimjeceniji i najpopularniji oni naprijed, koji zabijaju, asistiraju itd. Mislim logicno da je tako.
    A ja pak imam obrnutu "bolest", obozavam stopere :lol: :lol: :lol: to mi je najdraza pozicija. Odradjuju lavovski posao, a najvise ih se primjecuje tek onda kad zeznu hehe.

    A nasi su top, Gvardiol, Sutalo, Erlic, jos kad se potrefi da su svi na razini, beton.
  • Dudu 9
    283

    On zajedno sa Livakovićem i Šutalo spada u grupu igrača po kojima se pljuje kad odigraju loše, a zanemari ih se kad odigraju dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.