• dd29
    535
    Čestitke pero, prva od mnogih
    Kova od početka sezone igra doktorski
    Baturina po meni najlošiji, al nema veze, nije se najbolje snašao, njegova je budućnost
  • Mandelinho
    363
    Nitko nije pohvalio Šutala
  • veselko tenžera
    2.1k
    malo pod dojmom. Nekako gurnut lijevo visoko, nije dobivao nešto lopti, a nema se smisla spuštati po njih pored Luke i Kove. Par loših obrambenih reakcija, tu sam očekivao malo više "krvi" kad već lopti nema. U prvim minutama spetljao jednu na vrhu 16, uzeli mu loptu pa Livi skinuo šut. Kod gola trebao bolje pratiti igrača, ali nije glavni krivac. Još jedna loša paralela išla prema njemu, a i on se povlačio unazad, Portugalac presjekao, pretrčao 60 metara i stresao prečku.

    Zato Petar jako dobar, primi, predaj, ponudi se. Lopta kao u sefu.
  • Mr Anderson
    7.8k

    Sosa je dobar bio danas.
  • Nemrem igra Dinamo
    2k
    Previše okolo kere pa nikako na mala vrata... Ali nije bilo loše, pogotovo je drugo poluvrijeme bilo dosta dobro kad je izmjene odradio. Ta postava bi trebala igrati od prve minute minus Perišić
  • Nolifer
    8k
    Opet u studiju klaun roberto... :vomit:
  • don
    5.4k
    Nekad mi izgleda kao da je kod Baturine upitan voljni moment.Izet Hajrović

    voljni moment u prvim utakmicam za reprezentaciju protiv Portugala u Lisabonu?

    Ako mu je upitan voljni moment, bolje da ne igra više nikad. A naravno da nije tako :grin:
  • M94
    1.2k
    Evo sad gledam snimku prvog gola, tu uopće Sosa nije ništa kriv, nego je sredina obrane popustila, Sosa je na kraju ispratio svog igrača i ušao u blok.
  • Crusades1986
    11.7k
    Gol je zabio desni bek Portugala, naravno da je Sosa kriv
  • Marley
    1.6k
    Zadovoljna, skoro smo izvukli bod protiv jednog Portugala u punom sastavu. A bez "pola momcadi" i improvizacijom, karikiram.

    Matanovic ogromno iznenadjenje za mene, iako mi je na prvu mrak pao na oci da ga uvodi ispred Petka i Budimira. Kad ono...
    Kovacic vec neko vrijeme medju nasim najboljima na terenu.
    Nasem Peri cestitke za debi, dobro je iskoristio priliku.
    Livi poskidao dosta toga.
    I meni jaaaaaako, jako drago, mozda i najdrazi igrac je pokazao da je opet na svojoj razini (Jopa :strong: ).

    Zao mi jedino zbog Baturine, ali sve u svemu imali smo sto za vidjeti veceras :up:
  • hardek
    2.8k
    Ljudi pored živog Pongračića pozivaju Sosu kao najgoreg.

    Bati je odigrao lošu tekmu, koliko ih je samo Kova odigrao pa gledaj ga sad. Nadam se da ćemo i protiv Poljske igrat sa 3 odiza jer 4-3-3 sa ovim rosterom jednostavno nije održivo
  • Paggini
    19.3k
    Ne bih rekao da je Baturina bio impresioniran, niti indisponiran. Formacija je bila takva da se igralo sa dvije desetke, Modrićem i Baturinom, te dvije osmice - Pašalićem i Kovačićem koji su obojica u trenucima dizali se na desetku.

    Pretrpana veza u dobrom dijelu utakmice, gdje je najlogičnije da Martin bude ugušen, a kad je izašao Modrić i Pašalić prodisala je veza jer imaš čistu lutajuću desetku u Sučiću i cistu šesticu u našem Sučiću i to je izgledalo konkretno i smisleno.

    Danas je Martin bio žrtva postavke igre, jbg.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mladi igrači odlični, naročito Sučići,ugodno iznenađen s igrom prema naprijed, sviđa mi se formacija.

    Šutalo opet odlična tekma,naglašavam njega, jer često prolazi ispod radara.

    Baturina još nije na razini Luke Sučića,ne samo zbog ove utakmice,al dobro Sučić je i nešto stariji.
  • Marley
    1.6k
    Joj e to pljuvanje Sose i kad je los i kad nije, stvarno vec postaje gadljivo. On defenzivno stvarno zna imati svojih zutih minuta da se za glavu ulovis i pitas se sta radi taj decko. Ali danas nije uopce bila njegova losa utakmica, o cemu pricate. Vec se nabrijavam sto cu sve procitati sad kad otvorim facebook :roll:

    Jasno je svima, vecini nije omiljen iz razno raznih razloga, ali daj budite korektni i objektivni.
  • Daliban
    1.6k
    Dobro smo odigrali, ali nadam se da će Ivanović dobro krenuti za USG pa da dobije poziv., ako ništa drugo makar da Kule nastavi u dosadašnjem ritmu pa dobije šansu Ove tehničare ipak treba okružiti sa malo brzine i eksplozivnosti na bočnim pozicijama i u vrhu napada.

    Divković, Jurišić, s vremenom mali Mikić desno. Treba isprobavati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.