• jedan u nizu
    8.2k
    Dalić je zaljubljen u njega i bilu boju pa takvi imaju prednost. Slučajno dao lajk.NKDZ86

    siguran sam u neki cudan trokut Dalic-Vlasic-Perisic.
    Netko od njih ima nekakve snimke gdje sudjeluju druga dvojica, s kojom se ucjenjuju.

    To mi je jedini logican zakljucak zasto ih i dalje gledamo u repki.

    p.s. sala je to, nemojte se odmah uhvatiti na udicu :)
  • ShanKu
    728
    Jel mu može netko prenest da ga mi svi poštujemo zbog te 3 velike medalje, Hrvatskog ponosa i sve te sreče tih par godina, ali... "Vrime je" za promjenu, za drugog izbornika, jer ovaj postaje konkurent Jarniju u cirkusu..
  • rioda
    4.7k

    Ma nije taj bio nigdje. Dijeli snimke koje dobije od drugih
  • criticus
    2.2k
    U mojoj glavi Dalić bi za ovu ligu nacia imao 3 zadatka:
    1. Forsirati i uigrati trojku nazad, Stanišić, Šutalo, Gvardiol. S tom postavom apsolutno mozes anulirati izostanak Brozovića u otvaranju igre. Sutalo ima najbolja progresivna dodavanja, a i Stanisic i Gvardiol ne kaskaju tu osim sto jos imaju kvalitetu da mogu siriti i probiti linije. Ako mu je to preofenzivno onda Stanisic na wingbacka a standardiziraj trećeg stopera uz ova 2.

    2. SAZNAJ MOGU LI BATURINA I L.SUČIĆ SKUPA! po meni je ovo glavni zadatak koji ti rjwšava bufućnost reprezentacije idućih 10 godina.

    3. P.Sucic uz Kovacica na 6/8. Sa takva dva mobilna vezna koji mogu pokriti i 6 i 8 bi oslobodio 10ku za baturinu ili L.Sucica. Moga bi vrlo brzo stvarat reposjed i lakse sprjecavat tranziciju.

    Ne, nema Modrića. Nije greška.
  • Zagi
    7.5k
    Baturina i Luka Sučić mogu zajedno, tu nema problema.Igrali su , jako uspješno u mladoj rep.
    Problem je anti sinergija Baturine i Kramarića. Krama traži loptu točno u zonama gdje je Martin.

    Pretpostavljam da će iduću tekmu krenuti Matanović umjesto Baturine (ako zadrži formaciju)
  • Noel
    5.9k
    Koji je to Dalić odvratni licemjer. Neki dan kaže Perišić je tu iz mog sažaljenja da mu spasim karijeru neznam kolko nam baš može pomoći al je tu. Jučer kaže nemamo boljeg od Perišića na lijevoj strani nađite mi ga. Kakav je to poremećaj u glavi da se u par dana posvađaš ovak sa mozgom i mjenjaš mišljenja?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    hmm al nije rekao samo to, rekao je tu smo da mu pomognemo jer vjerujemo da ce bit nositelj reprezentacije opet.
    Znaci, dugorocno ce se dirat ispod stola, pa i pod cijenu SPa.
  • NORTE
    11.4k
    Moja podrška i Perišiću i Daliću.

    Danas pobjeda, mi smo bolji, jaki, Poljaci su samo Poljaci, nogometno daleko iza nas.
  • Zagi
    7.5k
    Neki dan kaže Perišić je tu iz mog sažaljenja da mu spasim karijeru neznam kolko nam baš može pomoći al je tu. Jučer kaže nemamo boljeg od Perišića na lijevoj strani nađite mi ga. Kakav je to poremećaj u glavi da se u par dana posvađaš ovak sa mozgom i mjenjaš mišljenja?Noel

    Čovjek ima medalje,rezultat. Kritiziranje pojedinačnih odluka nije dozvoljeno.
  • Marley
    1.6k

    Super je to u teoriji, ali s obzirom na Stanisica, nema svrhe gledati u tom smjeru, tko zna kad ce se vratit. Jel netko rekao na proljece...?
    Kad smo vec kod "idealnog" za buducnost, da su svi na raspolaganju i u formi... ja bih u zadnju liniju izmedju Sutala i Gvardiola, dodala Erlica, a Stanisica na wb.
    I mozda nepopularno, ali mislim da se na Sosu treba racunati i dalje za lijevo.
  • Big Daddy
    1k
    Ja se nadam, a pogotovo za Dalica (plemenita životinja), da ce staviti Pjacu na krilo umjesto Perisica, jer nedaj Boze da ne pobjedimo, nek šprinta sam van iz Pussy arene.
  • Miro93
    2.7k
    Pušteno još 300 ulaznica u prodaju, online. Za danas.
  • Big Daddy
    1k
    u pol ćuke sve razgrabljeno
  • Big Daddy
    1k
    Ljudi, svi koji niste informirani, nemojte se začuditi kad večeras u Osijeku zasvira „Hej Slaveni“ :grin:
  • M94
    1.2k
    PROTEKLO Europsko prvenstvo u nogometu, odigrano u Njemačkoj, donijelo je u hrvatsku navijačku kulturu određene promjene. Tako su nakon jako dugo vremena utakmice počele pohađati navijačke skupine, koje su u Njemačkoj imale dogovor o međusobnom nenapadanju i bodrenju reprezentacije s tribina.

    Mnogi pozdravljaju takvu odluku jer smatraju da je atmosfera na utakmicama reprezentacije često sterilna i nenavijačka. No, pao je i jedan novi dogovor, a to je onaj da će navijanje uvijek voditi navijačka skupina koja je domaćin utakmici reprezentacije.

    Ne znam koliko je istina, samo prenosim, al ako ima nešto od toga, pozdravljam i podržavam.
    Atmosfera na utakmicama u zadnje vrijeme je bila na niskim granama kad ulaznice pohvataju sponzori, instragamuše i klobučari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.