• hardek
    2.8k
    Pero jako dobar, Matanović odličan. Očekivanja su mi bila kriminalno niska pa sam čak i relativno zadovoljan
  • Daliban
    1.6k
    Nisam mogo gledat, kakav je bio naš Baturina?GaijiZG

    Vjerojatno virozan.
  • deda
    32.5k
    Za prvu tekmu s puno novih igrača po meni je to bilo sasvim dobro. Matanović ugodno iznenađenje. Možda konačno dobijemo napadača koji ne filozofira i teoretirzira nego puca i zabija.
  • Crusades1986
    11.8k
    Sučići dobri oba, Šutalo doktorski, Ćaleta za klasu bolji stoper od Pongračića, Bati pod evidentnom tremom. Matanović samo tako dalje.

    Kova maestro veznog reda.
  • Noel
    5.9k
    Protiv Poljske: Livaković Gvardiol Car Šutalo Sosa Sučić 1 Šučić 2 Kovačić Pjaca Kramarić Matanović.
  • prefontaine
    308
    Tko još jednom kaže da je Sosa materijal za reprezentaciju neka se sam pokopa. Evo danas je igrao wb, kao svoju poziciju, jer se do sada nije snalazio na beku i krilu, pa opet strgani Perisic u 15 minuta napravi više od njega koji igra 90.

    Blajhaj tu kosicu, crtaj novu tetovažicu i kani se nogometa, živ bio
  • tp1997
    258
    Izrazito mi se sviđa Matanović. Odličan osjećaj za prostor i dubinu, lagano ulazi u šanse. Volio bih ga vidjeti protiv Poljske.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Odličan debi Petra Sučića, bez respekta, pun teren ga je bio. Baturina previše impresioniran, fali mu egoizam Kramarića. Matanović mi se baš dopao, klasična špica, igra jednostavno.
  • M94
    1.2k
    Tko još jednom kaže da je Sosa materijal za reprezentaciju neka se sam pokopa. Evo danas je igrao wb, kao svoju poziciju, jer se do sada nije snalazio na beku i krilu, pa opet strgani Perisic u 15 minuta napravi više od njega koji igra 90.

    Blajhaj tu kosicu, crtaj novu tetovažicu i kani se nogometa, živ bio
    prefontaine

    Budimo realni, danas je dobar bio, pogotovo se u obrani trudio kad je blokirao i presjecao napade, plus je praktički gol zabio.
    Jedan od boljih danas.
  • Peškaman
    4.2k
    Ugodno iznenađen igrom naprijed u nekim trenucima.
    Kovačić odigrao ekstra utakmicu,nadam se da se vraća u Dinamo za 2-3 sezone.
    Matanović iznenađenje,Sučići dobri.
    Najveće razočarenje Pongračić,uvjerenja sam da je D. Ćaleta Car krenuo u prvih 11 da ne bi bar jedan gol primili od dva.
    Bati izgubljen,nije pokazao previše.
  • hardek
    2.8k
    Šteta što je Poljska zabila u 97 za pobjedu protiv Škotske, remi bi nam bio top
  • miro
    4.4k
    Sosa je bio najgori, zato što je karakterna pi... pardon, konj
  • Crusades1986
    11.8k
    Sosa osim prvog gola korektan.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Iznenadujuce ok na kraju. Dosta debitanata na vrucem gostovanju i par igraca van pozicije. Ako dobijemo Poljsku sve je tu otvoreno.
  • Izet Hajrović
    2k
    Nekad mi izgleda kao da je kod Baturine upitan voljni moment. Dojam je da je Petar Sučić daleko više pretrčao u ovo malo minuta što je proveo na terenu, bilo ga je po cijelom terenu, otkrivao se i tražio loptu stalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.