• Facke
    2.7k


    Je nema muda. Boji se da se budu okrenuli protiv njega.
    Al ovak se to bude kad tad desile.
  • Blueshadow86
    1.2k
    I kao da me to sve podsjeća na nekoga... :chin: :grimace:
  • BBB Baranja
    284
    Izbornice zasto smo protiv Spanjolske bili losi u obrani?
    -"Nas je plan bio da preko ta tri vezna igraca izlazimo naprijed, ali primili smo taj brzi gol i morali smo mijenjat cijelu koncepciju igre. To je nogomet."

    Zasto protiv Albanije u prvom poluvremenu nismo bili dobri i stvarali sanse?
    -"Nas je plan bio da preko ta tri vezna igraca izlazimo naprijed, ali primili smo taj brzi gol i morali smo mijenjat cijelu koncepciju igre. To je nogomet."

    Zasto nam se i protiv Italije dogodilo da primamo gol u zadnjim sekundama?
    -"Da nismo primili taj gol, sad bi bili u osmini finala sa 6 bodova i pricali da je to ta Hrvatska. To je nogomet."

    Da je baba musko zvala bi se Zlatko
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Druga stvar koju bih ja podcrtao je hrvatska lijenost i neodgovornost.

    Znači, Liga Nacija starta u devetom mjesecu, najavljeno je a i logično, da će ona poslužiti kao uhodavanje i uigravanje za kvalifikacijske utakmice koje kreću od 2025. godine, odnosno trećeg mjeseca.

    Dakle, prvo sljedeće okupljanje je u upravo u Rujnu, a ti sada nemaš ni jasnu sliku tko će ti se uopće moć odazvati, nego eto, "igrat će dokle mogu". Te stvari su se morale iskomunicirati prije prvenstva, možda i jesu, ali meni to djeluje kao da će se ta pitanja rješavati tjedan dana prije popisa.

    Uzet ću primjer Kroosa. Prije finala Lige Prvaka, prije samog Eura, čovjek najavi oproštaj i mirovinu. Dakle, tu sam, odradit ću ovo, dati sve što imam, a sada mi već možete krenuti tražiti prirodnu zamjenu. Imate u rukometu i Karabatića koji je napravio sličnu stvar za Olimpijadu.

    Mi smo valjda jedina nacija koja sve radi u kaosu i improvizaciji. Ne zna se hoće li ti se odazvati Modrić, ostaje li kapetan, jer ovo mu je valjda treće prvenstvo nakon kojeg tvrdi "ma glupo je sad o tome pričati, vidjet ćemo".

    Zanimljivo je i kako ne može uvjetovati Brozovića niti spomenuti da se doveo na nivo 3.HNL, a pasivnom agresijom je Livakoviću spočitavao godine u Dinamu. Garantiram da su podražaji u Dinamu pet puta jači i kvalitetniji nego li oni u S. Arabiji.

    Druge reprezentacije i izbornici bi već imale jasan plan. Tko je kapetan, tko nas vodi u kvalifikacije, igra li Gvardiol lijevog beka, tko je prvi stoper, hoće li se postepeno uvoditi Petar Sučić kao prirodna zamjena Brozoviću i tako dalje.

    Odmah mi se vraća situacija Brekala iz jedanaestog mjeseca (molim sve Drekalo komentare da me zaobiđu). Čovjek je igrao odlično u Fiorentini, zaslužio poziv, protiv Turske odigrao okej (čak i iznad prosjeka reprezentativnih "krila") i on ga je uspio skloniti već sljedeći popis. Brzo se zaboravila i situacija sa Mikijem iz 2021. Dečko je bio jedan od nositelja igre kroz Euro i kvalifikacije, samo je odjednom maknut, bez ikakve patetike i priče o zaslugama. A nije da ih nije imao.

    Neke stvari zaista ostaju nejasne. Mi smo sve svoje rezultate napravili iz totalnog pepela i naboja koji nam je prirodno usađen. Pa stvarno mislim da bi uz malo improvizacije i "germanizacije" uspjeli još više. Nekada nije sramota kopirati druge, dapače.
  • Dzoni
    246


    Mislim da je ovo vec postalo retoricko pitanje na koje i ptice na grani znaju dat odgovor
  • javolimtebejako
    805
    20 minuta sam pogledao, kako mi diže tlak lik, pogubljen je totalno, ne mogu ga slušat. svaka mu čast i hvala na svemu, ali ovo sad bi trebao bit rastanak. nažalost, bit će tek ako kiksamo par tekmi u kvalifikacijama za svjetsko i tu krenemo visit
  • Droljo
    6.4k
    Previše se pljuje po brozu. Evidentno je bilo da raste iz tekme u tekmu (jebiga kad nema nikakav podražaj kod arapa) i da su ostali odradili broz bi nam bio najveća snaga u nastavku turnira. Moje mišljenje
  • Blueshadow86
    1.2k
    Kaže ponizni da je i ovakav Perišić (polomljen i nedovoljno spreman) naše najbolje lijevo krilo i da u ovome trenutku za njega nema boljeg. Kakva poruka Pjaci, Ivanušecu, a i ostalima... :clap:
  • miro
    3.5k
    djelomično si u pravu i ja isto vjerujem da Broz još može, ALI mora se vratiti igrat ozbiljan nogomet u Europu
  • Droljo
    6.4k
    možda u dinamo...
    Da osvoji nešto i da ga spremimo za svjetsko
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Volio bih postaviti pitanje pa da odgovori Dalic ili bilo koji pomocnik. Do jucer su igrali nogomet,sad su u trenerskim vodama,navodno Carli ima tendenciju postati samostalan trener. Koje je logika u srce veznog reda kada samo trebamo ne primiti pogodak uvesti Majera i Ivanuseca cije to pozicije nisu. Ako cemo realno uz sve svoje kvalitete Majer ne moze stici u sprintu nikog ovdje sa foruma niti ga moze srusiti jer to i nije njegov zadatak. Ivanusec takodjer nije netko tko ce igrati takticki,razbijati napade,praviti sitne prekrsaje i mi idemo za njima dvojicom kao dva centralna vezna.
  • Daliban
    211
    Ivanušec je sporiji i od Majera, samo ima bolji prvi korak.
  • plavi72
    729
    Trenera drže rezultati,ispasti u skupini u proširenom euru je neuspjeh,njega i cijeli stožer zamijeniti školovanim trenerima i kvalitetnim trenerom(Jurić,Bjelica...zašto ne i svjetsko ime imaju novca ne prave stadion,ni trening kamp).
    Ostanu li s ovim njegovim stavom(uzeli loptu Španjolcima,nismo imali sreće,1.poluvrijeme ne primiti gol,sudac,ljevičari,ustanimo na spomen senatora...)ne ćemo vidjeti Amerike jer već vidim i Vlašića u prvih 11.
    Plaće,postotci,premije...to je njegovo hrvatstvo !
  • austrijanac
    2.9k
    Skočić ce bit smijenjen.

    Vijest koja mi vikend popravi od zore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.