• Zagi
    5.8k
    Kaj nije to isto priznao odmah poslije tekme ili dan nakon na presici?
  • Dudu9
    590
    Sami su otišli, u tome i je problem jer mala je Hrvatska da bi se odrekla bilo kojeg igrača koji može pomoći, za mene su glupost ovaj star treba ga potjerat, reprezentacija je da igraju najbolji, nebitno godine njihove, postoji klub di će se mladi ili bilo koji igrač razvijati, reprezentacija nije mjesto di se razvijaju mladi igrači, kod jednog Portugala koji ima brdo igrača talenata igra jedan Pepe od 41godine, a nama su svi preko 30 stari
  • Ludovic IX
    6.1k
    kak je on zakljucio da nitko bolji nije od broza na mjestu zadnjeg veznog kad nikom nije ni dao priliku. nije broz igrao ligu prvaka ove sezone pa je vidio da je on i dalje na razini već i sam prizna da je pao u formi al ida je idalje bolji od bilo kojeg drugog.

    modrić je modrić i njegova pojava na terenu izaziva respekt drugih ali mi polako moramo učit se igrat bez njega.. to znači da nek se on i dalje poziva ali da ne bude u prvih 11 u svakoj tekmi već u svakoj trećoj a da njegov nasljednik bio to sucic ili bati, budu ti koji će probati ući u te velike cipele u sljedećem ciklusu.

    imaš jakića, imas p.sucica koji su cisti zadnji vezni ali zadnjeg veznog može i kova igrati ako bas treba samo ne na način kako broz igra, destrukcijom već konstrukcijom.

    nije gvardiola lud kad stavlja stonesa na zadnjeg veznog a probo je i sa gvardijolom na tom mjestu zadnje kolo i ovaj je i to odigrao jako dobro. Zasto nebi proabli sa njim na tom mjestu destruktivnog zadnjeg veznog koji može prekinuti tudji napad a i potegnuti do suparničkog gola ponekad.

    perišića isto ne mozemo zamijeniti jer jednostavno u ovom trenutku nemamo tu klasu na krilu ali ne igraj onda krila sa igračima koja to nisu. promijeni sustav.
  • emilperska
    4.4k
    Kriva tema..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nažalost po njegovim komentarima neće se puno toga promijeniti na jesen, tj. hoće ali na gore.

    Te priče da igraju senatori jer nemamo bolje su gluposti. Veli on igrat će dok žele i dok su spremni tj. igraju u klubovima. Perišić je evidentno bio nespreman i gurao ga je u igru samo na temelju zasluga, a na klupi mu Pjaca i Ivanušec. Isto i za Brozovića, veli zvao je Vlašića umjesto Jakića jer mu je puno puta pomogao tj. okrenuo tekmu. A taj Vlašić poluspreman i svejedno ga zove umjesto da ima prirodnu zamjenu za Broza. Onda veli da bi pri izlasku zatvarali Modrić i Kova, dakle Modrić koji isto nemre sve tekme igrati 90 minuta, dapače.

    Ne moš nekome ne dati ni priliku i onda pričati nemamo tog i tog. Ne moš reći nemamo opcije na krilima nakon što si pozvao krila i nisi im dao šansu. Imaš i igrača koji je prirodno desno krilo, ti opet guraš Majera pa onda poslije Sučića jer će Sučić samom pojavom na terenu popraviti stvari.

    Ta njegova vezanost za 2018. i senatore (mrzim taj izraz) će ga koštati tj. već ga košta kao i sve nas.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Meni jedna stvar nikako nije jasna, i dosadan sam i sebi, a to je Ivan Perišić.

    Gdje se god okreneš mišljenje je od analitičara i inih da nam treba, da nam je najvažniji igrač i da će ostati jer " nije sve dao". Forsiranje stava da jedini ima brzinu, dubinu, da dolazi u završnicu. Da, to je bilo prije 4 godine. Danas je on na pragu 36-e godine i usporio je duplo, što je normalno.

    Da se razumijemo, Ivan Perišić je legenda hrvatskog sporta i nogometa, u razdoblju 2012-2018 je uz Modrića bio najbolji hrvatski nogometaš i tu nema zbora.

    Ali ja njegov pad primjetim još od Eura 2020. Da, zabio je tada 2 gola i odigrao korektno, ali nije to više bio stari Perišić. Ne pamtim igrača koji se tako "ukrutio" i izgubio na prvom koraku kao on. Kasnije je krenuo forsirati bicikle u mjestu, milione ubačaja a mi znamo da u 16 metara nemamo špicu od Mandže.

    Katar je za mene bio njegov sumrak. Da, opet je dao je sjajan gol Japanu, ali ja sam uvjeren da bi dao puno više da je ulazio u završnici utakmice ili igrao na beku. Čovjek na tom prvenstvu niti jednom nije probio stranu.

    Na kraju krajeva, on danas igra u Hajduku, potrgao je ACL, trči samo pravocrtno i vidi se koliko je oprezan, i odigrao je samo par utakmica na proljeće, i već se tada vidjelo da to nije ni sjena onog igrača. Ali ovoliko "odvjetnika" nema ni Modrić, koji je i dalje igrač jebenog Reala.

    Ali da, treba nam, najbolji tehničar, najvažniji je naš igrač, i jedini može probiti 1 na 1. Da, a Baturina i Sučić igraju u Vis Simm Bau.

    Poštujem sve legende i njihove rezultate, ali kad ne ide, ne ide. Vrijeme je za osvježenja.
  • Daliban
    266
    Perišićev zenit su bile Francuska i Rusija. Nakon toga je polako počeo mijenjati stil igre, a totalno ga je promijenio nakon one ozljede u finalu kupa sa Interom. Od prelaska u Spurse više apsolutno nikoga nije mogao probiti i trebalo mu je nekoliko mjeseci više od očekivanog da se oporavi od ozljede.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Na kraju krajeva, on danas igra u Hajduku, potrgao je ACL, trči samo pravocrtno i vidi se koliko je oprezan, i odigrao je samo par utakmica na proljeće, i već se tada vidjelo da to nije ni sjena onog igrača. Ali ovoliko "odvjetnika" nema ni Modrić, koji je i dalje igrač jebenog Reala.Tongo Doumbia

    I to je Dalićev veliki problem. Kaže tko bi se Perišića odrekao? Pa on mora skužiti kada više to nije to, to nije odricanje, to je fakt, ako netko ne može i nije isti guraj i uigravaj druge igrače, a nemoj cijediti Perišića i ekipu do zadnje kapi. Uostalom mogao mu je biti na klupi za zlu ne trebalo, a ne početi utakmicu protiv Albanije uz zdrave Pjacu i Ivanušeca i Sosu za beka kojeg nikako ne voli, čini se.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Veli Kustić:
    – Komentari, pa i kritike dio su nogometa, a kao predsjednik Saveza analizu bih prepustio struci.

    Samo, koja je to struka?
  • San Lorenzo
    12.7k

    Dalić i njegov stručni stožer vjerojatno...ionako je kao razlog za neuspjeh navedeno da je priprema bila dobra, ali primili smo gol, pa nam je sve palo u vodu...ali smo, ako niste znali, pobjedili Portugal, tako da je sve ok.
  • darko-ivk
    34
    Meni i dalje nije jasan naš stručni stožer. Kakve oni komptencije imaju? Svi oni su ovdje više zbog atmosfere i ništa više.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Dalić i njegov stručni stožer vjerojatno...ionako je kao razlog za neuspjeh navedeno da je priprema bila dobra, ali primili smo gol, pa nam je sve palo u vodu...ali smo, ako niste znali, pobjedili Portugal, tako da je sve ok.San Lorenzo

    Da, sve je stalo u 90 sekundi protiv Albanije i Italije. To kaj smo spušili i od Španjolaca nema veze jer smo navodno bili dobri. I javna je tajna da smo u biti odigrali sve 3 tekme loše u globalu, tj. dopustili si greške koje si ne smiješ dopustiti. Al ne, mi smo bili jebeni samo smo eto u 2 tekme primili gol u zadnjim sekundama.

    Da ne govorim koliko je Dalić puta ponovio Portugal. Dakle jedna pripremna di smo bili solidni i di nam je svejedno protivnik složio 2, 3 šanse je njemu misao vodilja bila za čitav Euro. I očito nije bila misao vodilja na način da uoči greške i ispravi ih nego je sve bilo jebeno, kadli ono dođe Španjolska i dobro nas išamara.
  • Kruno
    244
    Izgubljen je Dalic u vremenu probao odslusati razgovor al ne ide. Cim cujem njegove zalopojke i portugal smuci mi se.
  • Facke
    2.7k
    Zake kritizera pojedince naprimjer Sucica i Joska a nece reci jednu pravu kritiku na racun sebe ili njegovih senatora mi nije jasne. On te mlade igrace treba. A ak mu budu oni okrenuli leda onda budu i kad tad senatori. Mene se taj njeguv nastup na HRTu nikak ne svida.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Vidiš, meni je recimo jasno zašto ništa ne govori protiv svojih senatora. Kristalno mi je jasno. :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.