• Lynx17
    4k
    Gledam sad taj video, Pickford je pokido Mandzukica, al kao nije bitno, Mandzukic je prvo pucao. Fast forward 4 godine i Argentina dobije penal jer se lik zakuco u Livakovica :lol:Efes Pilsen

    Ajme, a kako je Pickford samo galamio na Mandzukica kao da je Mandzo glumio, a onda pokazuju kako izgleda noga. Ne moze biti veci Englez niti ako bi pokusao.
  • miro
    4.2k
    Joj kako to da nama nisu sudili penal...naravno da nisu, nismo mi Englezi
  • Mali Zeus
    11.7k
    Istinabog na ovom Euru su nam dali penal kad se Petko popiknuo sam o svoju nogu. :grin:
  • Mihaljević
    9.5k
    GNeisFdW8AAGD48.jpg
    Angelo Stiller
    Stutgart, 23 godine, zadnji vezni, 20M€ po TM-u, majka mu je iz Hrvatske, povezivan je sa Barcelonom ove zime. Nisam znao da uz Thomasona i Toljana od stranaca, još neko ima pravo igrati za HR.
  • Sajla
    5k
    majka mu je iz Hrvatske,Mihaljević
    kad mu vidim nos, pretpostavljam da je to sestra od Matteonija? ;)
  • BW1986
    111
    dobar igrač, sreo sam ga jednom u gradu uslikao se s nama bez imalo odbijanja iako je krenuo negdje sa autom, nisam znao za ovu informaciju da mu je majka Hrvatica i nekako sumnjam da zna naš jezik. Ali legao bih nam u repki kao budali šamar.
  • Izet Hajrović
    1.9k
    odmah zovi Pletikosu! Ovo bi bilo top da igra za nas.
  • Facke
    3.5k
    Angelo Stiller ne zna jezik. Malo nekaj razme. A i mislim da on svabe ceka da ga pozoveju u a reprezentaciju.
    Al mogli bi probati. Svabski ivak ionak skorem saki nas igrac zna.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nagelsmann definitivno racuna na njega, to znaci ak bi ga htjeli pozvat du bi trebalo krenut odmah u Akciju
  • Mali Zeus
    11.7k
    Sreo sam ga neki dan u gradu, ja njemu di si Angelo kako život, a on meni Guten Tag wie gehts.
  • Patak
    2.9k
    I na Sosu su ozbiljno računali pa je kod nas rezerva.
  • Mathiasovi Chageri
    2.4k
    Ralf Ragnick organizira četverodnevni kamp za nogometaše rođene između 2005. i 2008. Ideja je da pokuša shvatiti mlade igrače koji su označeni kao top talenti u Austriji na terenu i izvan njega, kao i da ih u ta četiri dana testira. Jedan od pozvanih je i Leon Grgić, napadač Sturma iz Graza koji je u intervjuu Sportskim novostima ove godine izjavio da bi igrao za Hrvatsku kad bi došao poziv.

    Ne znam zašto HNS nije već zakapario dečka? Ovako ćemo potencijalno izgubiti mladog igrača ako se OFB ovoliko trudi oko klinaca.
  • Eduardo
    19.6k
    Vida se oprostio od reprezentacije.
  • cibona
    2.6k
    Hvala Bogu. Nadam se da u narednim danima možemo to isto očekivati od Perišića, Modrića i Brozovića.
  • Blueshadow86
    1.5k
    Znači, evo Vide u stručnom stožeru. #Obitelj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.