• miro
    3.5k
    Vičkica Ivanović
  • Majki2111
    2.8k
    Po meni jako dobar nastup Dalića.

    Njegovo razmišljanje: Senatori su i u ovakvom stanju bolji od ostalih. Razmatrali smo ostale opcije prije popisa, ali iza popisa i odluka 100% stojim.

    Mogu živjet s tim.

    Ima čvrst stav za dalje. Svaka čast.

    Podrška definitivno. :up: :up:
  • badjibadara
    2k
    Zašto je Gvardiol u toj utakmici igrao stopera?

    - Htjeli smo da Perišić svojom brzinom napravi razliku.



    Perišić je top igrac, ali je ozljeda uzela svoje. Ili je netko prespavao taj dio dok je bio ozljedjen.
  • Krulek
    251
    Kako je i sam Dalić znao reći mislim da ga je prebacilo. Čovjek polako sve više postaje sebeljubiv, priznaje greške, ali ih ne objašnjava, govori da neće igrati onaj koji nije spreman, a suprotno radi već godinama. Već sam negdje napisao da hrvatski nogomet opterećuju politikom i ideologijom umjesto čistim domoljubljem jer domoljubima odgovara što je vjernik i naizgled ponizan, oni drugi kojima je domoljublje nevažno ga pljuju zbog vjere i hodočašćenja. Očito nikome nije važno što je njegov nogomet trenutno na koljenima i zbog čega bi sam kao i nekolicina igrača trebali otići i ostaviti mjesta mlađima. Izgleda, nažalost, da ćemo iste priče slušati i iste ostarjele i nemoćne igrače gledati još godinama. Veliki su ljudi koji znaju kad je " vrime" i koji ostavljaju nekoga iza sebe.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Hrvatski navijači moraju podržavati reprezentaciju u porazu i pobjedi ali oni ne moraju uvijek biti na nivou. Bome pošteno
  • Jurki
    9.7k
    zato kaj su znali kad je vreme za reci zbogom.. jos vise cijenim.. Čarlija, Mandzu i Rakitica..Koji su otisli na vrhuncu.
    Njima nitko ne mogel reci da su kočili mlađe igrace.
  • emilperska
    4.4k
    Viki solidno odradio.. moglo je bolje, ali imao sam minimalna ocekivanja jer sam ocekivao skroz ulizivacka pitanja..
  • emilperska
    4.4k

    Perisic to nema u sebi, vidis mu ocima pohlepu za brojem nastupa u repki. Sto moze bit dobro, ali kad si potrgan, onda nije najbolje..
  • Papastrumf
    10.7k

    Prestani svakim postom kontrirati. Ovdje nitko nikome ne brani da iznosi drugacija misljenja, ali tebi je doslovno svaki post cisto kontriranje vecini, bez obzira o kojoj temi se pisalo.
  • Majki2111
    2.8k
    Nije točno. Znam napisati da se slažem s nekim. Nisam ni čitao kaj je ekipa pisala prije mojega posta detaljno. Stojim iza ovog kaj sam napisao. Post i mišljenje je neovisno o mijenju forumaša ovdje.
  • Paggini
    10.6k
    Senatori su i u ovakvom stanju bolji od ostalih. Razmatrali smo ostale opcije prije popisa, ali iza popisa i odluka 100% stojim.

    Mogu živjet s tim.

    Ima čvrst stav za dalje. Svaka čast.
    Majki2111

    Ja nekad ozbiljno mislim da ti ni ne gledas nogomet i da te briga i za Dinamo i za reprezentaciju, ali je dobra zajebancija na forumu pa eto, malo postaš.

    Jel možeš reći sta ti je bilo dobro kod Dalićevog nastupa jer summa summarum svega jest - "sve je bilo dobro samo su se dogodile greske koje su neobjasnjive, ja cu i dalje s istom ekipom igrati jer su senatori za mene bezgrešni"?
  • Dudu9
    590
    Pa Rakitić i Manđo su mogli još toga dati reprezentaciji, nakon Manđe mi nemamo pravog napadača, tako da nije ni jednog mladog kočio, zapravo nam teže nakon njegovog odlaska, tako da ne vidim neku prednost kad ode neko na vrhuncu a nema zamjene
  • Jurki
    9.7k
    ocito su procijenili da vise nejde.
    Nije Mandzo kriv kaj mi vec 6 godina nemamo napadaca top klase.
    I kaj zalizani ne zna iskoristiti Kramu na odgovarajuci nacin.
  • Majki2111
    2.8k
    Precijenio se na temelju utakmice s Portugalom. Slijepo je slijedio to što valja. Nismo ispali defanzivno stabilni ko što se pokazalo s Portugalom. Zeznuo je. Priznao. I dobro.

    A za senatore prihvaćam njegovo mišljenje. To mi je u redu. Vjerujem mu.
  • seljak86
    2.5k
    Jel to Dalić u emisiji priznao da se predao na poluvremenu protiv Španjolske?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.