• jedan u nizu
    6.8k
    Ma zašto nebi prošli?
    Ja samtram da imamo 50-50% za prolaz.
    Da igramo protiv Španjolaca, rekao bih da su nam šanse puno manje, ali igramo protiv protivnika koji nije vrhunski, s kojim uvijek imamo dobre rezultate. Također, ne igramo na bod ili nešto, igra nam samo pobjeda, i kada nemamo kalkulacija bolje igramo, jer nemamo tu kočnicu u glavi da možemo proći ako odigramo samo X.
    Naši igrači su dovoljno dobri da pobijede svakoga na prvenstvu, u to sam siguran, samo nam treba pravo vodstvo i taktika.
    Meni je žao što nikakve taktike unazad 6 godina nemamo, i plan igre nam je isti, da li igramo protiv Azerbajđana ili Španjolske.

    Siguran sam da će populist promijniti postavu i da e uglavnom igrati oni koje svi zazivamo, to uvijek bude tako. Isto je napravio i sad protiv Albanije (ne u tolikoj mjeri), isto je napravio sa Marokom u polufinalu, pod pritiskom javnosti je htio sebi čuvati guzicu i stavio je Perišića na beka, a Oršića na krilo. Da smo izgubili rekao bi nam kako je odigrao kako smo svi mislili i da nitko nema pravo odgovoriti.
    Tako će biti i sad. Neće igrati Brozović i Perišić. Ako pobijedimo bit će veliki strateški mag koji je uoočio da nam trebaju promjene i mlađi igrači. Ako izgubimo reći će da je probao sve, da bi se svi složili s njegovim odlukama ali jbg nije bilo starijih igrača sa iskustvom igranja ovakvih utakmica da povuku malo više.

    Ja vjerujem u pobjedu prekosutra. Pobijedit ćemo 2-1. Prolazimo dalje i idemo na Švicarsku, s kojom ćemo u produžetke. I njih ćemo proći dalje, opet ćemo se umisliti i reći da smo oni stari i da smo najjači kad je najteže (pun intended), izvući ćemo neku nagaznu minu u četvrfinalu koja če nas sa 3-0 opet spustiti na zemlju. Mjesec dana ćemo pričati tko je trebao igrati, a tko nije. Dalić će se oprostiti od repke, još ćemo mu i neki doček zahvale napraviti.
    Zaboravit ćemo na repku do rujna jer ćemo gledati klubove i HNL, a onda će opet pred ligu nacija krenuti 'vatreno ludilo', Pero Galić će napraviti novu pjesmu i žalit ćemo zbog komentatora sa nove-tv
  • emilperska
    4.4k

    Nekako sam dojma da ako je talijanima X dovoljan, da ce X i bit..

    Ali dosta tog sta velis ima smisla, mislim da je to vise do mene jer zelim da Dalić ode. Fkt ga nemrem gledat, ni njega ni Modrica i Perisica. A ova dva su si sami krivi jer nisu znali na vrijeme shvatit kad je vrijeme za otic..
  • Droljo
    6.4k
    Nekako sam dojma da smo za kurac i da smo odigrali svoje. Novi trener nova generacija i idemo opet... Ova je dala i previše!
  • don
    2.5k
    Nekako sam dojma da ako je talijanima X dovoljan, da ce X i bitemilperska

    ja puno više volim da je ovako kako je, da Taljjanima igra X a nama samo pobjeda. Možda glupo zvuči, ali puno je lakše igrati kad ti igra samo pobjeda i kad nemaš šta izgubiti, dok Talijani kad god krenu u neku kontru/napad imati će kočnicu u glavi da ne smiju gol primit i neće srljat. A opće je poznato da kad igraš na X ostaneš praznih ruku
  • emilperska
    4.4k

    Talijani su prvaci u igranju na X kad to zele, jos trenerčina na klupi koja zna da s Xom idu na Švicarsku. Šanse su nam minimalisticke..
  • don
    2.5k
    misliš da su protiv Španjolaca išli grlom u jagode budući da im je dovoljan X za prolazak skupine? Dok ovako idalje mogu ispasti, što i nije toliko nerealno jer će Španjolska rotirati protiv Albanije a Albanci ce ici na sve ili ništa. Tako da uvjeren sam da su probali izvući x sa Španjolcima
  • emilperska
    4.4k

    Ako Albanci i dobe Spanjolce (minimalna sansa), talijanima je opet X dosta za s 4 boda biti sigurno onaj treci koji ide dalje, a i bili bi sigurno drugi opet jer se gleda H2H, a oni su dobili Albance..
  • Zagreb1992
    1.4k
    Prošlo EP si imao stopere koji su iskustvom donosili mirnoću i znao si da mogu na X igrat i da neće popiti gol ..Sad su ipak slabi što se tiče toga tako da sumnjam u X ovdje
  • Marley
    1.1k
    Imali smo mi i prije godinu dana stopere za koje si mogao dati ruku u vatru, Gvardiol/Sutalo/Erlic, bedem. To je valjda bila jedina pozicija za koju nema brige. A gle nas sad, lutanje...
    Kako jedna losa klupska sezona sve preokrene, i to ne jednom, nego dvojici igraca na istoj poziciji... i odjednom imas problem
  • miro
    3.5k
    Nije loša sezona kriva nego izbornik, koji nije u stanju stat iza SVOJE odluke da mu stoperski par za budućnost budu Šutalo i Gvardiol
  • Marley
    1.1k
    cinjenica je da su i Erlic i Sutalo imali bas turbulentnu sezonu.
    I da se to sad ipak vidi, pogotovo na Sutalovoj igri, iako sam se silno nadala da nece.

    Osvrnuo se Ivkovic nakon Albanije posebno na Sutala, i nazalost morala sam se sloziti skoro sa svime sto je rekao. Teska srca, jer obozavam tog decka, ali trenutno nije igrac koji je bio prije godinu dana.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    možda je šutalo u slabijoj formi ali cijeli ekipa luta na terenu i normalno da su stoperi na streljani
  • Marley
    1.1k
    apsolutno se slazem, uopce nije fer prozivati prve po redu, stopere, u tom cijelom neredu.
    I dalje smatram da je protiv Albanije odradio lavovski posao i da su ovolike (u medijima) kritike prema njemu, pretjerane.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Talijanski izbornik i igraci puni hvale za Brozovica :lol:

    A ne nije ocito...
  • Mali dioničar
    15.1k
    Talijanski izbornik i igraci puni hvale za Brozovica :lol:

    A ne nije ocito...
    NitkoBitan

    Na Zoni Dinamo svi seru po Mariu Pašaliću.

    A ne, nije očito.

    Možda Mariu fali iskustvo igranja protiv Talijana.

    Oh, wait…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.