• Brusa
    986
    ja bi čak prije pitao koja su očekivanja od idućeg izbornika? Valjda zlato sa svakog natjecanja,jer ovo gore što si ti napisao valjda nije dovoljno dobro...
  • Mali dioničar
    15.1k
    bi ako bi to bilo znanjem i umijećem, a ne srećom :smile:

    Da ne bi bilo zabune, cinizam je u pitanju :wink:
    veselko tenžera

    Od svih sranja koje sam se ovdje načitao i gluposti koje sam danas pogledao, najjača stvar dana je bila kad je nakon ekspozea Ivkovića Delije smeća novinar priupitao istog;

    Gospodine Ivkoviću, vi ste kao pomoćnik Cice Kranjčara u Njemačkoj 2006. bili u identičnoj situaciji, nakon poraza i neriješenog vam je trebala pobjeda u zadnjoj utakmici i niste došli do nje.

    Veliki mag Delija:

    “Ali znate, Australija je bila jako dobra momčad.”

    Toliko o razlici izmedju lamentiranja i djelovanja.
  • Nino Bule
    12.1k
    Ne znam o cemu se raspravlja, ne prolazak skupine bi bio neuspjeh i to sto je dalic do sada ostvario ne mjenja tu cinjenicu
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa Francuska, Argentina, Njemačka nisu prolazile skupine.

    Jasno da je neuspjeh, ali ne može se uvijek ostvariti cilj.

    Tomo Delija izvisi od Japana i Australije, to je valjda uspjeh.
  • San Lorenzo
    12.7k

    Naravno da se nemože uvijek ostvariti cilj, ali ne ostvariti ga na ovakav način, gdje je pola ekipe očito ili nespremno ili vam pozicija je ravno sabotaži.
  • Krizy
    38.6k
    Dalić je 3/3 puta prošao skupinu i dva puta došao do medalje.
    Svi ostali u povijesti su 4 puta prošli skupinu i jednom došli do medalje.

    Ovi "stručnjaci" u studiju su posebna vrsta.
    Sve znaju, a vrhunac karijera im Slaven Belupo.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ne znam o cemu se raspravlja, ne prolazak skupine bi bio neuspjeh i to sto je dalic do sada ostvario ne mjenja tu cinjenicuNino Bule

    Pogledao sam sve kvalifikacije i sva prvenstva od 1982.

    Za mene je u slučaju Hrvatske;

    Plasman je uspjeh.

    Prolazak skupine je veliki uspjeh.

    Prolazak u četvrfinale je golemi uspjeh.

    Prolazak u polufinale je grandiozni uspjeh.

    Prolazak u finale je san snova.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Naravno da se nemože uvijek ostvariti cilj, ali ne ostvariti ga na ovakav način, gdje je pola ekipe očito ili nespremno ili vam pozicija je ravno sabotaži.San Lorenzo

    Slažem se da je momčad loše postavljena, ali ova postava je funkcija prethodnih rezultata. To je sve jedan ciklus dok Modrić ne veli pa-pa.
  • Ali
    2k
    Visili smo u kvalifikacijama kao luster jer smo igrali beskrvno i sporo a u obrani sa pumo gresaka.
    I sto smo poduzeli nosta. Primjera radi 7 igrača je pocelo protiv walesa u 10/23 kao i danas.
    Od tada smo trebali ograti test utakmice i testirati B pa i C vatijantu. Nakon raspada u prvih 45min je trwbalo odma na poluvremenu promijeniti 4 igraca da vidis mogu li mladi (baturina, marco, pjaca/ivanusec, sucic) biti taj plan B. Vjerujem da bi neszo bolje prosli drugo poluvrijeme protiv spanjolaca a aonda bi za danas taj B postao A plan, pa ako bi gubili onda bi sa klupe Luku i veterane dizao kao sto to Anceloti radi ovu sezonu...
  • Ludovic IX
    6.2k
    Predosjećam da će bar 2 treća imati max dva boda i lošiju gol razliku od -3..
  • dzis
    643

    Vec se moze vidjeti da u skupini A treceplasirani nece biti bolji od nasa eventualna 4 boda.

    I dalje je sve na deckima sto je velika sreca nakon ovakvih 180min
  • Jurki
    9.7k
    S obzirom na količinu gnjeva iskazanog prema DalićuMali dioničar

    Ovako.. gnjev je opravdan.
    Nemres dojti na Euro i imati totalno nespremnu ekipu.
    Igraju zasluzni senatori cijele utakmice. Krilne pozicije igraju igraci koji nisu krila.
    Obrana nam visi ko luster.
    Modric je spreman za 45 minuta max.. Broz je spreman jedino da nosi frizider s pivama.
    Konstantno pozivanje igraca po regionalnom kljucu.. igra se na Rujevici.. zovi Frigana.. igra se na Pampasu.. zovi Belju.. igra se na Poljudu.. zovi dedu kaj dela na Lovrincu..
    Zamjene su mu u rangu Cacica.. mozda uspije..
    sve one price o formi i pozivanju igraca koji igraju u klubovima su mu pale u vodu.


    Cak nije stvar ni u tome dal bumo presli grupu..vec je stvar u tome da mu se posel svodi na to kaj vele senatori ekipe i tak slaze ekipu.
    Da postavi igrace na svoje prave pozicije i da nas nitko trkacki ne pregazi.. mislim da nitko ni slova nebi beknul.
    Nije problem izgubiti ili kiksati.. problem je kad se to desi na ovakav nacin.
    Edit: o tome da igramo ruzan, spor, jalov i predvidljiv nogomet mislim da je suvisno opce govoriti. Kad mu nekaj ne uspije uvek najde krivca. A naravno on nikad nije kriv.
    Okriviti Petka za poraz protiv Španjolaca kojeg je uvel pri rezultatu 0:3 ... to moze samo glup i retardiran covjek napraviti.
  • Facke
    2.7k
    Decki , a zake mi tak zgledame? I zbog cega nam je igra bolse zgledala v drugem poluvremenu? Pa sama ekipa zna da tih 433 bez pravih krila ne funkcionera. Pre iskusni su igraci v ekipe da te nebi znali. A niste nema muda , do sad, Dalicu reci da se mora neke premeniti. V tomu je problem. Pa decki si verovatne mislili denes kad su vidli sastav "Zlatko el nas ti jebes". Igraci znaju da Brozovic nije na razine. Igraci znaju da Perisic nije na razine. Znaju da nemres igrati 433 s Kramu i Majerem na krilima. I nemojte mi reci "al protiv Portugala je te dobre zgledale". Na momente mozda da al su se i tu vec vidli isti ti problemi.
    Protiv Italije mi je rezultat nebiten. Ocu same jednu stvar, da se decki na terenu trgneju. Da igraju kak treba i da Dalicu veliji "Prijatelj moj to tak nebu isle".
  • Jurki
    9.7k
    Znaju da nemres igrati 433 s Kramu i Majerem na krilima.Facke

    To je igral protiv Španjolske.. i videl da to ne funkcionira.
    I ajmo opet.. ovaj put mora to funkcionirati. Jelda?
    Samo tim potezom je pokazal da je limitiraniji od balkona.
    Dal je on pogledal opce utakmicu protiv Spanjolaca i de je bil taj dan?
    Ocito su sve budale to vidle.. osim njega velikog strucnjaka.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ne kuzim navijanje za Spanjolsku. Pa nama bi odgovaralo da Talijani pobjede Spanjolsku, dodu na 6 bodova i imaju osigurano 1. mjesto, a onda Spanjolci sa 3 boda ne bi smjeli kiksat protiv Albanije. Nadajmo se da bi Italija u tom slucaju olako usla u utakmicu protiv nas bez pretjeranog motiva.

    Ako Italija izgubi od Spanjolske ici ce na zub protiv nas. Talijani i izvlacenje remija...

    Nabrijani Talijani na nasu veteransku i tromu vezu (Dalic ima 4 dana za dozvat se pameti)... bolje da odmah spakiramo kofere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.