• emilperska
    4.4k
    Dalić je za mene uvijek bio slučajni populistički izbornik kojeg je stvarno posralo u tom mandatu, a kad je došao u situaciju da nas upiše u povijesnu besmrtnost da osvojimo Mundijal, nije imao muda s gola maknuti vidno ozljeđenog i nepokretnog golmana radi "starih" zasluga. Posere te ždrijeb (Danska i Rusija umjesto Španjolaca), dobiješ na penale dva puta, protiv Engleske u polufinalu te spasi dragi Bog u prvom poluvremenu i onda si direktni krivac za poraz u finalu 2018. radi Subašića što je isključivo njegova krivica, ako je istina da na treningu dan ranije bilo vidljivo da se ovaj nemre pomaknut s crte od bolova..
  • Nolifer
    7.1k


    A da postavimo Horvatinčića za kapetana? Možda su nam onda veće šanse...

    Šalim se naravno... :joke:

    Ono kaj me užasno iritira, je njihov pristup i loš ulazak u utakmicu. Pa ako to nije uspio promjenit, nemamo kaj tražit protiv Italije. Fali nam doza agresivnosti, pucanja, kohezije, kompaktnosti... Danas to nisu imali, kao niti protiv Španjolaca.
  • OsamŠest
    2.7k
    Jedva sam čekao da Dinamova sezona što prije završi. Ne zbog EP, nego zbog loših predstava.

    Sada jedva čekam da krene..
  • Jurki
    9.7k
    Svima je bilo jasno da je nakon SP-a ova generacija gotova.
    I nekakvom logikom su se svi senatori trebali povuci. Modric, Broz, Perisic i Vida.
    Mogli su otici ko pobjednici doslovno na vrhu. Isto vredi i za zalizanu prevaru na klupi. Ovak budu otisli ko potpisnici najgorih rezultata na Euru ikada.
    Zar se mora uvek dogoditi rezultatska blamaza da se radikalni rezovi naprave?
    Osvojili su broncu.. trebali su se zahvaliti i to je to.
    Ne zelim pljuvati po tim igracima koji su napravili jebene rezultate.. ali gospodo pokvareni ste egoisti.
    Martin Baturina koji je top igrac bu tek u 25.toj godini zivota igral svoj prvi pravi Euro.. dok jedan Yamal danas ima 16 godina i igra vaznu rolu u Španjolskoj.
    Protiv žabara ocekujem istu postavu ko danas.. mozda neke kozmeticke promjene.. uglavnom imamo šanse ko glineni golub na streljani.
    Isto tak ocekujem odlazak senatora i prevare na klupi.. samo kaj time nebumo dobili nekaj ekstra jer bu opet neki trenerski analfabet dobil repku u ruke.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Možda me manje bole neuspjesi reprezentacije jer imamo to finale i broncu. Nakon 98-e smo molili boga sam da sw kvalificiramo pa su medalje bile čudo.

    Ali baš danas vidim kak me poraz dinama od gorice više pekao neg danas ovo. Bio ljut 5 minuta i to je to.
  • Fanboy
    2.4k
    Dobra su trenerska imena slobodna od Jurića, Bjelice, Tudora do ekstra Terzića koji je velik navijač reprezentacije i svoj posao je počeo baš radeći analizu protivnika Hrvatske te se ponudio Biliću.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    mislim da bi kao psiholog i pragmatik Bjelica bio najbolji izbor uz uvjet da otpremnina bude max. 6 mjesečnih plaća, ako i toliko.
  • emilperska
    4.4k
    Mislim da će HNS napravit grešku i dat ovom klaunu još jedan mandat.
    Isto su napravili švabe s Lowom i Španjolci s Del Bosque kad nisu znali presjeć na vrijeme. S tim da su ova dva prvaci svijeta i nogometno besmrtni, Dalić zbog svog ega i karaktera nije..
  • NitkoBitan
    13.5k
    Inace zanimljivo kako nam izbornik nagovara igrace da odu iz Dinama i hrvatske lige. Zasto onda ne odgovara igrace od odlaska u Saudijsku Arabiju?

    Baturina bolji od Brozovica, Livakovic gori sada nego za vrijeme boravka u Dinamu, Sutalo se pogubio u Ajaxu...
  • sanjinlego
    2.5k
    Ali nije mi jasna ta situacija oko Luke Ivanušeca? Igrao je pred kraj sezone .. u polufinalu i finalu Lige nacija također je izgledao vrlo dobro.

    Ma djaba sve govoriti, kad zalizani na klupi priča jedno a radi skroz drugo. Samo spremni, kako da ne.
  • Fanboy
    2.4k


    Bez veterana Dalić gubi podršku u momčadi, osobito Modrića, Perišića i Vide.
    Jedan dio je izbalansirao sa stožerom stavljanjem legendi, a drugi dio kroz veterane u momčadi. No, došla je nova klapa i igrači u zrelim igračkim godinama su rezerve veteranima, nitko neće više ginuti za taktiku koja nema smisla..
    Skoro 7 godina na klupi reprezentacije je jako velik uspjeh, čovjek je blizu 60-ak godina i na temelju rezultata može dobiti u Arabiji sad velik ugovor za par sezona.
  • Svi na Sjever
    2k
    Da mi je netko rekao da će me Modric naživcirat kao igrač,prvo poluvrijeme sam brojao,prvih osam iii devet lopti je tražio neke teške paseve,neka nepotrebna rješenja kao 20 godišnjak koji dobije priliku pa ide tražit neka nepotrebna i nesvrsishodna rješenja.

    Sva ta dodavanja il su bila presječena,ili jako teška za suigrača,sve je otišlo u bunar...
  • Jurki
    9.7k
    na temelju rezultata može dobiti u Arabiji sad velik ugovor za par sezona.Fanboy

    Tocno. I shodno tome treba mu jos veceras kupiti kartu u jednom smjeru Berlin - Pjescana Picka Materina.
    Pa bu konacno cijeli svijet videl kaj je to za "trenercinu" i kak ga je posralo u zivotu valjda ko nikog.. i da je dobil svemirski brod u ruke koji mu je donesel dve medalje.
    Gnom populisticki bez kicme i muda.. sa jos manje nogometnog znanja.
  • Mali dioničar
    15.1k
    S obzirom na količinu gnjeva iskazanog prema Daliću da li biste bili zadovoljni da idući izbornik izbori nastupe na svim završnicama Eura i Svjetskog prvenstva, donese dvije medalje sa svjetskih prvenstava (i to nastupi u jednom finalu svjetskog prvenstva) i igra Finale Lige nacija A skupine?
  • veselko tenžera
    1.5k
    bi ako bi to bilo znanjem i umijećem, a ne srećom :smile:

    Da ne bi bilo zabune, cinizam je u pitanju :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.