• Jos-Optimus
    745
    Ne znam u kojem kontekstu spominješ Kovačića koji je bio izvrstan, blago rečeno je dominirao
  • Mrvica
    3.6k
    Da sam na Perišićevom mjestu ako je istina potvrdio bi to, sad je sve na Perišiću iako mislim da će šutit i neće progovorit.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Da sam na Perišićevom mjestu ako je istina potvrdio bi to, sad je sve na Perišiću iako mislim da će šutit i neće progovorit.Mrvica

    Ma nije toliko ni bitno. Gdje je bio Dalić, što nije rekao tko će pucati? Bilo je vremena da reagira, još je bila i kraća VAR provjera. Najlakše sad za sve svoje propuste optužiti Petkovića.
  • Svi na Sjever
    2k
    Jasno mi je da Luka Modrić najmanje tema u javnosti i na forumu, jer je Luka Modrić.

    Nakon finala LP sam komentirao da ikakav daljnji ostanak Luke u Realu je blamaža za njega kao igrača i osobu,da nije bilo dva razlike u finalu nikad nebi ušao u igru.
    Što mislite da je Kross ludjak što se oprašta, čovjek je samo realan i neće sjedenjem na klupi Camavingi sam sebi i svojoj karijeri lupati šamar.

    Luka je igrač koji mora biti u ritmu utakmica i igre,a to sada nije i kao što su neki mislili da će doći odmoran i biti plus za repku se varaju.

    Luka i Broz su trenutno najveći teret reprezentaciji, poslije Dalića i njegove vizije igre koja uopće ne postoji.

    Koja je uloga Bozovića na terenu već duže vrijeme , na stranu što igra u SA, koji je njegov doprinos?

    Da nabije 13 km trčanja po statistici ko Rice u Engleskoj a učinak nikakav.

    Kramarić na lijevom krilu a Budimir u špici protv Španjolske, je TOP 3 najlošijih izborničkih odluka od samostalnosti RH.
  • Crni86
    1.4k
    Luka i Broz su trenutno najveći teret reprezentacijiSvi na Sjever

    Luka nije teret ako znas iskoristit njegove prednosti, a sakrit mane koje su donijele godine odabirom igraca koji ce igrat uz njega. Npr u realu su luka i toni jako malo minuta skupa proveli. A to je trebao biti i izborniku triger. Broz od kad je otisao dole igra 2 razine ispod reprezentativkog nogometa, a kova defanzivno i na pozicioniranju nikad nije bio dobar. Najbolji primjer koja je mana naseg veznog reda je prvi gol di spanjolski veznjak pored nasa 3 veznjaka dolazi do lopte. Druge lopte su uvijek bile njihove, a lijepo je Neno govorio da se egal tekme lome na drugim loptama. I zato bas mi je nejasno da su jakic, sigur i p sucic ostali na pretpozivu. Jer upravo ta njihova agresiva i pozicioniranje bi pokrili mane kove i luke. Jednostavno broz vise nije na toj razini nazalost i trebalo se od pocetka godine uigravati njegovu zamjenu.
  • Dzoni
    232
    akic, sigur i p sucic ostali na pretpozivuCrni86

    I da su svi oni pozvani u reprezentaciju, ne bi igrali ni 10 minuta sve skupa, zna se Daliceva hijerarhija, a dok ona postoji, smjena generacije nece bit nikako izvedena.
  • Facke
    2.6k
    Jbg dogodil nam se los dan. Mene uopce boli poraz. Nek me boli nacin na koji sme mi tu tekmu zgubili. Nakon 5 minut se vidle da bume dobili porciju. Bez faula, agresivnosti, trke icega. Tak nemres igrati. Nek si jake dobre razmisliju koj i kak dalje. Ne treba pojedince spominjati. Cela momcad je zakazala. A jos vise Dalic s nekvu taktiku pimplanja lopte.
  • Crni86
    1.4k
    slazem se, zato sam i napisao da se trebalo uigravat zamjenu vec od pocetka godine….

    Jednostavno ne kuzim taj dio, okej brozu je sad pala forma, ali nikad prije se nismo trudili nac zamjenu za broza. Jel itko u toj repki razmislja sta ako se broz ozlijedi pa nece moc igrat?

    Protiv portugala se vec vidlo da je broz izgledao kao da je zalutao u ovu ekipu, po meni je bas dozivio streloviti pad.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    https://www.index.hr/sport/clanak/izabrali-ste-ovo-bi-trebala-biti-postava-hrvatske-za-utakmicu-s-albanijom/2574376.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d

    Narod kaže- Livi, Stanišić, Erlić, Gvardiol, Sosa, Majer, Kova, Modrić, Krama, Petko, Perišić.

    Za Erlića i Petka se slažem da trebaju startati, ali pobogu zašto Perišić i Krama na krilima umjesto npr. Riječkog dvojca koji bi siguran sam, bio opasniji po gol suparnika?
  • Juznjak
    3.2k
    ali pobogu zašto Perišić i Krama na krilima umjesto npr. Riječkog dvojca koji bi siguran sam, bio opasniji po gol suparnika?Sibirski plavac

    Zato što je dio naroda i ona svekrva i njezina ekipa koja je dolazila na gostovanje u Zagreb. Vrlo vjerojatno je 95% glasova od takvih.
    Pod “svekrva i ekipa” mislim na općenito ljude koji sigurno analitički ne prate nogomet, ali ga prate dovoljno da su čuli za naše reprezentativce.
  • Zagi
    5.8k
    Šutalo je bio po vama loš?
    Ja bi obranu
    Stanišić -Šutalo-Gvardiol-Sosa
  • Ivdzo11
    3.3k
    Susret 2. kola B skupine EURO-a između Hrvatske i Albanije u srijedu, 19. lipnja u Hamburgu sudit će Francuz Francois Letexier, objavila je UEFA.

    Asistirat će mu sunarodnjaci Cyril Mugnier i Mehdi Rahmouni, a četvrti sudac je Švicarac Sandro Schaaler.

    VAR sudac će biti Francuz Willy Delajod, a u VAR sobi su Francuz Jerome Brisard i Nijemac Basrian Dankert.
  • Jos-Optimus
    745
    Šutalo je imao jedan kiks, ljudi se ponašaju kao da je ne znam što napravio, Uostalom, Pongračić je stigao Moratu i umjesto da ga je poslao na tribine..on ga gleda. Da je tu bio Lovren još bi skupljali Moratu po terenu.
    Inače, bili smo loši, ali smo imali i 3 mrtve šanse bez penala, sve im je ušlo - nama ništa. Nema nikakve drame, osim one koju izbornik napravi. Kovačić je bio briljantan
  • Svi na Sjever
    2k
    Šutalo je bio po vama loš?Zagi

    Šutalo je bio meni najbolji pojedinac na terenu, nebi ni Pongračića toliko kritizirao (Carvajalov gol mora zatvoriti),nama su štoperi prvih pola sata bili jedini igrači koji su igrali i bili mirni na lopti,Pongračić fino iznio loptu par puta dok su se veznjaci igrali skrivača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.