• Sibirski plavac
    1.5k
    ne prate nogomet, ali ga prate dovoljno da su čuli za naše reprezentativce.Juznjak

    Takvi su možda čuli za ovih par kaj se često spominju u medijima (Modrić, Gvardiol, Livi, Petko, Perišić, Brozović), ali za ostale nisam baš toliko siguran. Imao sam situaciju dok sam gledao u subotu tekmu u kafiću, da je nekog lika koji je sjedio blizu mene i govorio da treba uvesti u igru Pašalića jer je bio sjajan u Rijeci ove sezone, neka ženska pitala "O čemu ti pričaš, pa Pašalić igra negdje u inozemstvu,zar ne? Kakva Rijeka pak sad?"
  • Zagi
    5.8k
    maroko.png
    Utakmica za 3. mjesto protiv Maroka ili kako je Dalić nakon cijelog prvenstva progledao.
    Ispostavilo se kasnije da nije progledao nego ajd evo vam taj jebeni Oršić i HNL napadači.

    Koncept je vrlo jednostavan: bek koji voli napadati po liniji (Perišić) i krilo koje voli ulaziti unutra.
    S druge strane defanzini bek koji ti osigurava stabilnost po izgubljenoj lopti.
    Bonus: nema Broza i Krama igra svoju poziciju.

    zaalb.png
    Nogomet je jednostavna igra. Izbornikov ego komplicira stvari.

    edit: 10 dinamovaca u prvoj, regionalni ključevi nezadovoljeni. ERROR
  • Droljo
    6k
    ERRORZagi

    Malo si i rekao...
    Prije blue screen of death

    062819-SED-BSOD-Fig2-mobile.png
  • Captain America
    15k
    Koncept je vrlo jednostavan: bek koji voli napadati po liniji (Perišić) i krilo koje voli ulaziti unutra.
    S druge strane defanzini bek koji ti osigurava stabilnost po izgubljenoj lopti.
    Bonus: nema Broza i Krama igra svoju poziciju.
    Zagi

    I-ve-Looked-At-This-For-Five-Hours-Now-Banner.jpg

    edit: 10 dinamovaca u prvoj, regionalni ključevi nezadovoljeni. ERRORZagi

    I Stanišić se deklarirao dinamovcem :wink:
  • Tongo Doumbia
    2.8k


    Veliki potpis. Nadodao bih i da se Broz svoju zadnju sezonu u Interu poprilično mučio. Bila je prvo ozljeda, pa rubnih prvih 11, pa je na kraju i otišao. Nije on imao ni briljantan Euro 2020 (bez ispravki za godinu poslije, službeno je 2020), pa ni Katar, odnosno najbolje smo utakmice tamo igrali bez njega. Ovakvu ulogu je komotno mogao obnašati i Soldo iz Gorice.

    A drugi zločin, koji bi ja komentirao i istaknuo, je guranje Budimira u prvih 11, ako mu pri tome ne pretpostavljamo bekove koji ubacuju u 16, jer on od toga "živi".

    Htio si izlaziti iz jakog pressinga, preskakati redove, i umjesto da guraš tehnički savršenog napadača i devetku koja prima loptu i sa dvojicom na leđima, zadržava posjed i čeka (Petković), gurao si onoga kojem je specifičnost dubina i trka.

    Jer da, očekivali smo da će bježati Nachu i Le Normandu? Smijurija.
  • emilperska
    4.1k
    Nadam se da ćemo se izvući iz ovog sranja, ali da nam okolnosti ne idu u prilog, ne idu..
    1. Odajemo dojam veterana koji su svoje odradili prije 2-4 godine i kojima je ovo zadnje natjecanje na koje smo došli turistički kako bi uživali u atmosferi
    2. Sve ovo s Petkom je sigurno ostavilo posljedice neke na odnose. Od Dalićevog pičkastog svaljivanja krivice do Perišićeve "šutnje".
    3. Nisam siguran da će Dalić napravit neke rezove tipa slanje Modrića i Broza na klupu, ali vidit ćemo sve u srijedu..To će vjv bit neke kozmetičke promjene tipa Sosa za Pongračića..
    4. Zasad osim Njemačke, nitko nije nakantao nikog što nam ne ide u prilog ako ćemo s 3 boda ganjati treće mjesto što trenutno nije nerealan scenarij..
  • Ludovic IX
    6k
    problem nije poraz već ulazak u utakmicu gdje nitko nije htio preuzeti nikakav rizik. Bekovi, vezni samo vraćaju loptu prema nazad. Budimir čeka loptu koja ne dolazi. Broz trči u prazno. Jedini vezni koji je igrao je kova.

    Majer I krama u ovakvoj igri niti ne mogu doprinijeti kad nema rizika i lopti.

    Mi smo kao htjeli prepisat igru protiv Portugalac i onda igramo sve samo ne isto
  • Zagi
    5.8k
    Htio si izlaziti iz jakog pressinga, preskakati redove, i umjesto da guraš tehnički savršenog napadača i devetku koja prima loptu i sa dvojicom na leđima, zadržava posjed i čeka (Petković), gurao si onoga kojem je specifičnost dubina i trka.Tongo Doumbia

    Opsesija izlaska preko vratara do te granice da su Šutalo i Pongračić morali driblati na 30m od svog gola da bi stvorili superiornost (makar niti tada nismo izašli naprijed jer veza stoji).

    Čak i City nabije gore na Haalanda/KDBa ako ih se kvalitetno stisne , a Španjolci su stvarno odlično stajali visoko.

    Petko je bio idealan kao plan B za Španjolce ali ne.
  • Teofil Kateran
    987
    I Stanišić se deklarirao dinamovcem :wink:Captain America

    E vidiš ovo nisam znao, jel se sjećaš možda kad je to bilo, intervju neki ili?
  • nemapredaje
    2.2k


    Znam da se Pongračić deklarirao kao Dinamovac. Za Stanišića se ne sjećam.
  • Teofil Kateran
    987
    Za Pongračića znam i ja, ali za Stanišića sam cijelo vrijeme mislio da se nije još deklarirao za nikog dosad.
  • austrijanac
    2.9k
    Prošlo je podosta sati, ali još ne mogu prihvatit drugi gol i nonšalanciju. Nama je Fabian Ruiz izbacio dva vezna igrača na naših 16m. Modrić kriva noga, Broz ni ne znam kaj je probao.
    Takve stvari su nedopustive, na ovoj razini.

    Pa nije Prime Time Messi da te prođe kao da te nema.
  • Captain America
    15k
    jel se sjećaš možda kad je to bilo, intervju neki ili?Teofil Kateran

    Mogu ga potražiti večeras. U jednom intervjuu je rekao da su on i tata par puta dolazili iz Njemačke na utakmice kad su išli za Slavoniju. Bio je i izvještaj u SN iz Oriovca i kako cijelo mjesto diše plavo.
  • cibona
    1.8k
    Eto nikola vlašić propustio je današnji trening zbog "predostrožnosti".

    Hvala ti daliću što si na euro pozvao poluslomljene i ozlijeđene igrače, umjesto da se fokusiramo na budućnost.

    Na euro zaslužuju ići najbolji, a ne privilegirani!
  • masacusec
    3.2k
    Našu je repku zahvatio efekt balona....koji se lagano ispuhuje...i ok, to nije nikakva tragedija! Tragedija jest to kaj se to smatra tragedijom u nekim krugovima!
    Ps, #dalićuvrimeje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.