• NORTE
    9.8k
    Protiv Albanije u prvih 11 očekujem Ivanušeca i Sosu kao jedine promjene.
    Očekujem laganu pobjedu.

    Najjače su mi te priče "Petković je trebao zabiti".
    Čovjek je udaren i pao je.
    Pitanje zašto to nije crveni (kod praznog gola) je također legitimno.

    U isti kut je pucao kao i u Rotterdamu i ovaj mu je opet obranio.
  • Marley
    1.1k
    Ne mogu vjerovati, ali slazem se ovaj put s Olivarijem potpuno. Ukratko ovo je poanta svega.
    Osim ajde gol razlike, nije da je potpuno nebitno.
    I ok, malo karikira da Dalic ocito smatra da je Petko krivac za poraz. To je ipak pretjerao.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/euro/skupina-b/dalicu-ovo-nije-trebalo-nesto-steka-u-odnosima-unutar-reprezentacije-15472244
  • čovjekjogurt
    96
    Ovo prozivanje Petkovića, igrača koji ulazi 15 minuta prije kraja na 0-3 je samo osveta za Jarnija. Dalić i Jarni su dva frenda sa sjevera Hrvatske, dva bivša suigrača u Hajduku i sigurno ih je zabolilo ono "klaun".

    Dalić vjerojatno nakon toga najradije ne bi ni pozvao Petkovića ali bi se digla prevelika bura da ne pozove igrača kojeg su i igrači i treneri i javnost proglasili za najbolljeg igrača lige koji još uz to i nema neku konkurenciju u napadu (Musa, Šimić). Tako da tolerira Petkovića i drži ga među 25 pozvanih ali će mu tražiti najmanju grešku i na njemu će provoditi disciplinu pa će nakon prvenstva skupa sa Jarnijem u nekom varaždinskom restoranu sve to komentirati.
  • Sljeme
    2k
    U Dalićevoj family ima mjesta samo za tovare.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Krivit Petkovica i plakat zbog gol razlike > Podic psiholoski momcad i pobjedit Albaniju i Italiju

    Stvari koje ne stimaju se ne iznose van. Znas da ce mediji udarat i pumpat negativu a ti im jos nabacujes na volej...

    Btw. Petkovic bi mi prije igrao spicu od Budimira. Ajde jos kao protiv Spanjolske jer igra u spanjolskoj ligi, al protiv Albanije i Italije bi trebao startat Petkovic.
  • Mihaljević
    8.6k
    Jedino što mi je čudno jučer je da Vlašić nije dobio minutažu, njegove ostale izmjene sasvim očekivane.
  • serbus
    3.7k
    Meni je i golman izašao ranije koliko sam vidio, svi smo koncentrirani na promašaj i Perišića ali ja bi volio da ako netko može izvuće gif golmana da li je bio na crti prije nego je Petko pucao ?
  • Nousername
    628
    Golman je definitivno izasao ranije
  • Zagreb1992
    1.4k
    Modrić više nije starter u Realu .Brozović je u Arabiji u kojoj se ne igra ozbiljan nogomet...Kova je u Cityu isto rotacijski igrač ..Ako može Španjolska igrati sa klincem od 16 onda je itekako mogao Dalić razmisliti o tome
  • Sajla
    4.1k
    Petko promašio penal u prvoj utakmici prvenstva (hrvatskog), izgubili smo, a na kraju ipak bili prvaci.
    Petko promašio penal u prvoj utakmici prvenstva (europskog), izgubili smo, a na kraju... ću ispast prorok ili preoptimistična budala ;)
  • NitkoBitan
    13.5k
    Modrić više nije starter u RealuZagreb1992

    Kova je u Cityu isto rotacijski igračZagreb1992

    U Realu i Cityu Modric i Kovacic imaju igrace koje mogu proigrat i koji trce za njih. Oni su kao igraci klase i dalje al ne mozes ocekivat da ce napravit cudo sami od sebe.

    Ako može Španjolska igrati sa klincem od 16 onda je itekako mogao Dalić razmisliti o tomeZagreb1992

    Osim Spanjolske tko to jos na EURU igra sa klincima? Hrvatskoj se svakih 5-10 godina dogodi jedan Gvardiol pa na takvog mozes racunat i u "djecackim" godinama. Da Hrvatska ima ljudi kao Spanjolska svake godine bismo imali jednog Lamala ili Gvardiola, jbg.
  • badjibadara
    1.8k
    Golman je definitivno izasao ranijeNousername


    Pravilo je da jedna noga mora biti na liniji kod izvodjenja, neka me netko ispravi ako sam u krivu.
    Jucer sam bas obratio paznju na taj detalj, i vrh kopacke je bio na liniji kod Petkovog udarca. Drugom nogom je iskoracio i fantasticno obranio.
  • Chempers
    19
    Brate ko tovari ste s ovim kmecanjem i teorijama. Ne znam zašto je Dalic javno prozvao Petkovica ali sigurno iza toga ne stoji klubastvo. Možemo nagađati što se stvarno desilo, al činjenica je da su Perisic ili Majer to trebali izvesti.
  • Lynx17
    2.8k
    "Nismo isti" i to stoji.

    Medutim, na ovoj temi zaista postoji neki koji su u najmanju ruku "slicni."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.