• Jaro
    6k
    Da imamo izbornika s karakterom do ovoga ne bi ni došlo.striko

    yep, Daliceva kuhinja - kad je vec presao preko skandiranja Dinamu, pa sad i Sibeniku - onda je trebao uzgojit muda i cvrsto stat iza Livaje u ovoj situaciji...
    Ali, naravno - ko i uvijek - Dalic nije nista napravio - pa se rodio jedan od najvecih skandala u replki od realno nicega - par ljudi je vrijedjalo rubno polubitnog igraca reprezentacije...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Vidim da kmeplus ima standardni tekst plakanja kako je Hajduk zapostavljen i svi su protiv njega, a o nekim navijačkim stranicama ili kako bi ih već nazvao (obratite pažnju na trafika.hr) da ne pričam, to su naslovi koje pas s maslom ne bi pojeo. Vrijeđanje cijelog grada i regije.
    Isto tako neki narativ je nastao da mediji pljuju po Livaji i da su ovo htjeli zapostaviti i umanjiti te da bi vrištali na sva zvona da se isto dogodilo dinamovom igraču u Splitu.
    S jedne strane je problem što su predramatično to prenijeli i nazvali incidentom, s druge strane što nisu dovoljno dramatično, dakle sve je problem, svi su protiv njih, HNS ih mrzi, zašto nije reagirao i zaštitio sirotog nevinog Livaju.
    Naravno sve ovo znači da mogu biti prvaci samo ako im dopuste, jer su svi klubovi u službi Dinama, za prava svih klubova bori se samo Hajduk, otpor jačemu itd. i ako se ovako napada Livaju kako će tek biti kad budu prvi.

    Ja kao da živim u nekom paralelnom svemiru gdje svaki dan vidiš 4, 5 tekstova o Livaji i Iris, gdje ga se tretira kao zvijezdu na razini Messija i gdje se svaka 2 dana piše o navodno veličanstvenoj atmosferi na Poljudu.
    Ali ne, nacionalni mediji su zapravo zagrebački i puni dinamovaca i pljuju po Livaji i Hajduku.
  • BornaPŽ1986
    1k
    pa se rodio jedan od najvecih skandala u replki od realno nicega - par ljudi je vrijedjalo rubno polubitnog igraca reprezentacije...Jaro

    Ne bih ja ovo nazvao skandalom, to svatko normalan moze zakljuciti. Ovo je skandal jedino medijima. Cista verbalna svadja, druga stvar da je bilo udarca ili uzvracenog vrijedjanja.
  • Fanboy
    2.3k
    Aj pazite ovo..............Slobodna Dalmacija uspoređuje Livaju sa Isusom, pa ja ne vjerujem !


    "No nije to ništa prema onome što je zaboravio hrvatski izbornik Zlatko Dalić. A od njega bismo to najmanje očekivali, čovjeka koji često hodočasti u Međugorje. Bar bi on morao znati kakvu je pogrešku napravio svojedobno lik po imenu Poncije Pilat. Osudio je sredovječnog Nazarećanina na smrt, poslao ga na križ i umjesto živog neprijatelja, dobio mučenika koji mu je zadavao više problema nakon raspeća, nego prije.

    Zar je doista moguće da u toj priči izbornik Dalić, ali i ostali čelnici nisu vidjeli paralelu s Livajom? Umjesto da stanu uz svog igrača, oni su sagriješili, ne mišlju, ne riječju, ne djelom, već propustom. Dalić kao Petar, u ovoj situaciji. Zatajio je Livaju na treningu, pa drugi put do kraja dana, a treći sutradan ujutro... Simbolika je još veća, 11 igrača u prvoj momčadi plus Dalić izbornik, kao 12 apostola.

    Imamo i Judu - Juru. Josip Juranović samo je odmahnuo rukom, kao njemu se to nikad nije dogodilo. A jest. Eto ‘apostola‘ koji je izdao Marka.

    A svi skupa su ga pretvorili u mučenika, sasvim sigurno u očima navijača Hajduka, Dalmatinaca. Stvorili od njega bezvremenski brend. Da ova groteska bude potpuna, u nju se uklapa skorašnji posjet reprezentacije Vatikanu, 9. lipnja će biti na audijenciji kod pape Franje u Vatikanu.

    Njihov grijeh, njihov grijeh, njihov preveliki grijeh.

    Mir s njima."



    Poruka majstorima koji ne poznaju Bibliju, Isus je rekao "Tko se mača laća od mača će i poginuti"

    Iako mi i dalje ne ide u glavu da su usporedili Livaju sa Spasiteljem, pa ovo nema nigdje...
  • striko
    1.3k

    Mislio sam da ga nije trebao uopće pozvati!
  • Jurki
    9.6k
    taj clanak bi mogel u rubriku "shit of the decade".
    Dobrom se robom pucaju dole.. kaj je da je.
  • Jaro
    6k
    Mislio sam da ga nije trebao uopće pozvati!striko

    da, da - ali kad je kod te odluke odlucio stat na njegovu stranu - onda mu je bila i duznost i obaveza stajat iza njega i dalje...
    Ovako, sasvim zasluzeno ga se provlaci po novinama i portalima...
  • striko
    1.3k
    Valjda je mislio da nije toliko glup da u par tjedana napravi sličnu glupost
  • Fanboy
    2.3k


    Pa mislim znam da razum nije sklon, ali ovo je zaista van svake pameti...Još prozivaju Juranovića dečka koji se preko blata iz Zagreba probio do kapetana tog istog Hajduka, kojeg su svi pljuvali i šta sve ne dok nije otišao van. Radom došao do vrha Bundeslige i sad taj isti Juranović koji u svom Zagrebu kao Hajdukovac nije imao problema je izdajica i to nakon što je još išao na doček u Split...

    Znači njima su Pletikosa, Pašalić, Juranović, Dalić koji je 6 godina bio u Hajduku svi izdajice, samo je Livaja u pravu.
  • seljak86
    2.4k
    Vrati mi 10 sekundi života koje su mi trebale da pročitam ovo smeće od teksta :rofl:
  • miro
    3.5k
    Zbilja nisu normalni, nije ni čudo da se ljudi naslađuju s ovakvim psihijatrijskim izjavama i tekstovima. Nimalo samokritike, sagledavanje cijele slike, ništa, samo Marko Livaja Isus Hrist :grin:
  • maddaddam
    2.9k
    Hadjuk:

    "U stalnoj smo komunikaciji s Markom od trenutka incidenta i kao Klub u potpunosti razumijemo i prihvaćamo odluku našeg igrača koju je donio nakon gnjusnih uvreda kojima je bio izložen u Rijeci na treningu nacionalne vrste u okviru priprema za završnicu Lige nacija.

    Očekujemo da sve odgovorne institucije i javnost u potpunosti osude sve uvrede i prijetnje te zaštite najpopularnijeg i najboljeg igrača i strijelca te najvećeg promotora SuperSport HNL, ujedno i brončanog reprezentativca. Hajduk je uvijek stao i beskompromisno će stajati u zaštitu Marka i svakog našeg igrača."

    Možda za temu HNL ili SOTD

    Poput nojeva zabijaju glave u pijesak zaboravljajući da im guzice ostaju izložene.
  • Klenx
    4.5k
    "U stalnoj smo komunikaciji s Markom od trenutka incidenta i kao Klub u potpunosti razumijemo i prihvaćamo odluku našeg igrača koju je donio nakon gnjusnih uvreda kojima je bio izložen u Rijeci na treningu nacionalne vrste u okviru priprema za završnicu Lige nacija.

    Očekujemo da sve odgovorne institucije i javnost u potpunosti osude sve uvrede i prijetnje te zaštite najpopularnijeg i najboljeg igrača i strijelca te najvećeg promotora SuperSport HNL, ujedno i brončanog reprezentativca. Hajduk je uvijek stao i beskompromisno će stajati u zaštitu Marka i svakog našeg igrača."
    maddaddam

    Dosta licemjerno, a kad je pjevao freze i traktori objavljivali su "Govore mi da sam prgav. Možda zato što i jesam!"

    E pa prgav je i ovaj riječanin
  • Ludovic IX
    6k
    kad on vrijeđa, pa i drugi su. kad se njega vrijeđa, očekuju da interpol hapsi svakog tko je jednu riječ rekao protiv debelog..

    HNS je pogriješio što iz odgojnih mjera nije izostavio livaju sa ove akcije jer se tako ne ponaša u #obitelji i da se nada da će promijeniti svoje ponašanje do iduće akcije.. ali ne, nitko relevantan niti jednu riječ, kao tobože neki disciplinski postupak i to je to..

    sto je bilo na macoli kad se počelo "jebi se jebi splite"..svi igrači su trazili da se to ne pjeva i nije se pjevalo. oni niti jednom nisu pjevali.. je, čorluka i ekipa prije 20tak godina ali sad nema smisla da se to kažnjava.. trebalo je
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.