• reziser
    6.5k
    Nadati se da ce Maroko biti razvaljen, mentalno sje*an i da nece imati snageInfinity

    Imamo i dan odmora više...
  • Infinity
    15.3k
    Da. Oni su vec protiv Portugala jedva stajali na terenu. Nisam siguran da imaju vise snage. Sutra ako Francuska rano zabije mogao bi biti debakl.
  • Markelo
    2.5k
    Centaršutevi su nam cijeli turnir živi očaj. Ne znam da sam ikad vidio toliko bezveznih ubačaja koji ili ne prođu prvog igrača ili odu skroz na drugu stranu.
  • seljak86
    2.4k
    Nikako se ne mogu složiti da je Livi njega srušio kad je Argentinac išao u njega.
  • Logistika
    1.1k
    aeekxpyx3lk4y5yl.jpg
    svugdje su misljenja podjeljena
  • Infinity
    15.3k
    On je imao loptu. Da si je dao duzi for, Livakovic ju pokupio i dogodilo se to sto se dogodilo, bio bi faul u napadu. Igrac Argentine je kontrolirao loptu, gurnuo ju pored Livakovica i pokusao doci do nje i to je faul u obrani. Nije ju nabio bezveze, tad bi bio obicni sudar, nego je loptu kontrolirano gurnuo pored Livakovica, a ovaj ga srusio.

    Taj penal meni nije sporan uopce. Sve i da nije bio, Hrvatska je bolje stajala na terenu i bilo je vremena cak i za preokret. Meni je sporan onaj korner. Ono je glupost za koju nemas koga okriviti. Sam si kriv i tu se utakmica slomila.
  • Jaro
    5.9k
    imas, Brozovica...
  • og1986
    2.9k
    Da se onakav korner dogodi u županijskoj ligi rušile bi se ograde.

    Čestitke Argentini neka pobijede u finalu kaj se mene tiče.
  • Brotnjo
    481
    Meni nije jasno zasto aut nabacivamo iz pm a korner dodajemo. Nema mi logike ...
  • marcio amoroso
    33.1k
    Meni je sporan onaj korner. Ono je glupost za koju nemas koga okriviti. Sam si kriv i tu se utakmica slomila.Infinity

    Ovdje sve počinje i završava. Glupost koja je jednostavno neoprostiva i neobjašnjiva.
  • Jaro
    5.9k
    Meni nije jasno zasto aut nabacivamo iz pm a korner dodajemo. Nema mi logike ...Brotnjo

    Mozda netko i upita...
  • og1986
    2.9k
    Meni nije jasno zasto aut nabacivamo iz pm a korner dodajemo. Nema mi logike ...Brotnjo

    :lol: :lol:
  • Keyser Soze
    8.3k
    Imamo jeben kompleks male nacije.og1986

    To je tako kad zadnjih 30 godina ponavljaš da nas ima samo 4 milijuna i da je i sam plasman na SP uspjeh. Najžalosnije kaj to nije tak samo u nogometu nego i u svim ostalim sportovima. Prvaci u jednom rukometu nismo bili 20 godina, u nogometu nismo bili prvaci nikad, u košarci nikad, ostaje nam vaterpolo. Da smo igrali s Argentinom u osmini ili četvrtfinalu prošli bi ih, da smo igrali s Brazilom u polufinalu ili finalu izgubili bi.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Do penala to uopće nije izgledalo loše, ali poslije... raspad sustava.

    Kao prvo, nije mi jasno kako je uopće došlo do situacije za penal? Totalna pogubljenost, kako je lik uopće pobjegao? Što se tiče penala, ne znam, ne mogu biti realan, al mislim da se to hrvatskoj ne bi sudilo.

    Drugi gol, famozna kombinacija kod kornera, sve opisano, čista nonšalancija, nakon toga, nitko ne želi napraviti faul i na kraju smotanost juranovića i sose.

    Treći gol... prepili ga na 40m od gola i dobij žuti, gdje je problem?

    Sve skupa, s tako jadnom predstavom nemoguće je izboriti finale. Treba biti realan i reći da hrvatska nije složila šansu i ozbiljnije pukla po golu u cijeloj utakmici. Najopasnija šansa je bio perišićev slobodnjak sa 30 metara.

    Nadam se da argentina neće osvojiti, odvratni su, igrači, publika, svi...
  • Mlađi referent
    11.1k
    Spominjete kompleks male nacije, a prije 5 dana smo izbacili Brazil.

    Da smo izgubili u finalu opet bi bio kompleks, da smo izgubili u četvrtfinalu, kompleks.. eto, baš nikakve veze nema da su ljudi jednostavno bolji taj dan. Ja ne znam kaj ste vi i na koju foru umislili da je toliko lagano osvojit SP? O kompleksu možemo pričat da ti dođe nekakav Mali i ti chokeas, a ne da izgubiš od Argentine ili od Francuske od koje je cijeli svijet očekivao da ćeš izgubit jer ih vide kao kvalitetniju ekipu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.