• reziser
    6.8k
    Uostalom, izgubili smo 3:0 bez ispaljenog metka... Sa 6 prekršaja...
  • Carrasco
    4.1k
    Ni govora o penalu. se4dhnkn5mgicc8r.jpg
  • Crusades1986
    12.5k
    E to je prava slika
  • Tercel
    472


    8, ali nebitno.. puno premalo.. za ovakvu agresivnu argentinu..
  • Jaro
    7.4k
    Drugi i treci gol je faul u njihovoj polovici ili blizu centra lako rijesio... jbg... al ni to danas nebi bilo dosta jer su svi bili losi..
  • NORTE
    11.5k
    što je Livaković točno drugačije mogao napravit?Tercel
    Nije mogao ništa, ali je spriječio napadača koji je progurao loptu. Kako to nije penal?

    Nije trebao suditi ni faul u napadu, obicni sudar i pustaj igru dalje.IstinaZaDinamo
    Nisam siguran da bi to bilo ispravno. Na prvu je izgledalo tako. Što bi rekli da je tako zaustavljen Modrić?
  • Captain America
    17.7k
    Pokazao sad Strahonja još korner kod Perišićevog udarca...
  • reziser
    6.8k
    Ne spominjemo naše izvođenje kornera, drkanje oko 16 metara, kontra, puuno sreće i drugi gol.

    Ne možemo normalno izvest korner...
  • reziser
    6.8k
    Strahonja, populista...
  • Brotnjo
    537
    mozda bi, mozda ne bi , ali do toga penala Argentina nije vidila loptu...
  • reziser
    6.8k
    Dosta kmečanja, bili smo loši danas. U subotu po broncu!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Meni nije jasno da ti vidis da bi u skoku trebao imat prednost i ti to ni na kornerima ne iskoristis nego ides petljat. Ako Modric ne moze ubacit nego ide kratku da ubaci Broz pa zasto onda Broz ne izvede korner? Prva opasnost 86. minuta Majer i prebacivanje.. Perisic pred kraj utakmice uzima pucat slobodnjak u zoni Orsic ispred Orsica, a do tada je normalno bilo da je rezervirano za Modriceve balone? Ova ekipa ima svojih nedostataka, ali joj bogami ni svi potencijali nisu ni do kraja iskoristeni.
  • og1986
    2.9k
    Mi mislili da u sosi imamo beka za deset godina kada ono k...
  • og1986
    2.9k
    Sad sam se sjetio jednog prekida kada je ubacio Modrić, spora poluvisoka lopta na peterac, neznam u kojem svemiru to golman ne hvata. Čemu takvi prekidi ?
  • Infinity
    16.4k
    Meni Argentina nije pokazala nista posebno. Dojma sam da smo izgubili onako kako je Dinamo gubio do prije par godina.

    Penal je bio. Igrac Argentine gura loptu iza golmana koji ga rusi dok on ima namjeru doci do lopte. Mada, tu se nema sta puno ni raspravljati, drugi gol je prelomio utakmicu. Onakav gol se ne prima u pionirima. Primis gol iz svog kornera. Ja ne znam gdje sam nasao volju da gledam utakmicu do kraja nakon toliko glupog gola. Moras biti je*eni amater da dobijes gol iz vlastitog kornera.

    Ne razumijem i otkud ta tolika zelja za odigravanjem kod kornera. Shvatio bi da mi na terenu imamo pet vrsnih tehnicara koji ce s par pasova razvaliti protivnika i zabiti. Na kraju je onaj Majerov korner koji je isao u peterac bio najbolja sansa za Hrvatsku.

    Ne znam i kome je palo napamet da mu Brozovic bude taj koji ce centrirati, a on je igrac koji kao osigurac ceka mogucu kontru. On kasni i pada gol. Cijelo prvenstvo glumis mangupa, odigravas i nadas se da ti nitko nece sloziti taktiku da te zezne.

    Dobijes dva gola na vlastitu glupost, jedan na Messijevu klasu i mozes pakovati kofere. Trece mjesto je super, al nisam siguran da nakon drugog mjesta u Rusiji postoji neki veliki motiv. Nadati se da ce Maroko biti razvaljen, mentalno sje*an i da nece imati snage.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.