• immerwieder
    1.2k
    to me najviše smeta kod trenera,
    taj alibi, igrali su naši najbolji igraći, pa nisam ja kriv,
    kume, promijeni i preuzmi odgovornost ako si krivo napravil,
    to me je oduševilo kod Bjelice kad je Atalanti podvalil 3-5-2 koji nikad prije nismo igrali.
    jučer je bila situacija za 4-5-1 ili čak 3-6-1, s dva vezna iza tipa Jakić i jasno Mišić kojeg nije zval, a ova trojica napred, pa ne bi onda ova njihova 4 tetoviranca izdominirala sredinu
  • Efes Pilsen
    7k
    uopce nije procitao situaciju na terenu nakon prvog dijela, pa je vezu jos skratio. Ako to nije reakcija HNL trenera ja ne znam sta je. Prozivanje igraca po pozicijama ce ga kostat, nula samokritike i nece bit Gospe ni Modrica da ga spasi kad izgubi svlacionicu.
  • Captain America
    14.6k
    Ne znam što je kompleks male nacije nego ponižavajući (brojevni) rezultati u finalu prije 4 godine i sinoć u polufinalu, a nisi izgledao nedoraslo u 90 minuta već si primao komične golove. Ne može me niko uvjerit da bi ovako prošli s Argentinom da smo se susreli u 1/8 ili 1/4 finalu.

    Ovaj poraz sinoć ide isključivo na dušu Daliću, kolega Efes je objasnio zašto. Brazil je igrački jači od ove Argentine koja ni sama ne zna kako je dotud došla nakon što su visili ko lusteri u grupi, s Australijom i Nizozemskom. Jedina razlika sinoć je bilo taktičko školovanje Dalića od strane Scalonija.

    BDP sam ubacio zbog tvog spomena infrastrukture jer ne možeš pobjeć od toga da bogatije države imaju bolju infrastrukturu.
  • Jaro
    5.9k
    pa nema to veze s malom nacijom vec nedoraslim izbornikom/trenerom... Dalic=Cacic - to je daleko ispod razine na kojoj je momcad i igraci...
  • Mlađi referent
    11.1k
    Jaro ti je objasnio. Kontradiktoran si
  • Olmic
    2.8k


    Unistio ga je…ali dobro to bi napravio svakom stoperu
  • maddaddam
    2.9k
    Unistio ga je…ali dobro to bi napravio svakom stoperuOlmic

    Sigurno. Ali tu ga se poravna u začetku, odmah uz aut liniju, bez respekta.
    To nam je falilo, malo te "prljave" igre. Nisu nam dali ni jedan slobodnjak odmah izvesti, gurali su igrača, loptu. Da li je loša priprema, ili nepridržavanje dogovorenog, sada nije ni bitno.

    Recimo 2014. su na stoperima bili Jedvaj i Lešković, imali su par solidnih "čišćenja"...

    A izborniku nije smetalo što je neki Sharbini iz HNL-a zabio.
  • Captain America
    14.6k
    Kolege og i namodi su lijepo objasnili kompleks prije par strana (na mobu sam pa je nezgodno quoteat). Bila je jučer masa komentara tijekom prvog poluvremena kako preplašeno djeluju dečki.

    Al dobro, nakon svake velike utakmice neke naše repke se vode rasprave o kompleksu i ne nađe se nikad konsenzus pa neće tako ni ovdje.
  • Logistika
    1.1k
    odigrale se neke dvije tekme...jedna do penala,iduća nakon...komentari dosta argentinaca su da im je do neke 35e izgledalo da neće na dobro,a Kovačić kao sa će odigrati tekmu života,Modrić je tamo onom Mac Alisteru loptu kroz noge gurao....nasi su se cini mi se toliko pripremali da ako bude neka situacija sumnjiva,da iskuliraju,da su na kraju svi izgorili...
  • Carrasco
    4.1k
    Modrić je jučer odigrao daleko najbolju utakmicu na prvenstvu.
  • deda
    28.7k

    Evo lijepo objašnjenje zašto nema penala. I Iker se složio.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    džabe kad nije sa kim imao igrat.

    A i njegovi ubačaji i općenito ubačaji naši su meni osobno teska katastrofa, i ne samo sinoć, cijelo prvenstvo, Sosa u bunar ubačaji, Juranovic prebaci 16erac, kad ga pogodi kao i Perisic u njemu nema ni jednog našeg igrača osim napadača koji bude markiran sa dva eventualno tri protivnička.

    osim onog Lovrenove prltiv Japana baš ništa. Svaki nam ubačaj nit visoko, nit opasno, nit po podu..ko Darijo Srna sa zalaska karijere.. jedina opasnost koja je iz tih kornera i ubačaja je ona po vlastiti gol ako se otvori protivnička kontra, što je eto bio slučaj sinoc..
  • Efes Pilsen
    7k
    Bravo Vice, konacno tekst s mudima. Ja cu ga odsada zvat HNL trener.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.