• deda
    32.7k
    Bravo Hrvatska :clap:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim, Orsato ih je pogurao, ali mi s njima u sluzbenim ko prvi zabije dobija ... 98' 1:0 oni, 2018. 3:0 mi, 2022. 3:0 oni. Daliceva reakcija na poluvremenu kad je ostavio vezu na cijedilu je realno potez amatera ocajnika. Jakica je vodio jer moze pokrit 3 pozicije i na kraju je pokrio cetvrtu. Majer za minutazu mora kleknut ocito.
    Tuzno je ovako popusit bez ispaljenog metka, ali sto je tu je. Scaloni se nama prilagodio, Dalic je ispao kao ratkapa bez reakcije i to se treba reci.
    Gorcina je tu, mozda i nepotrebno.. Bronci se nadam..
    E jos jedno, ovo mi smrdi na finale s Francuzima gdje smo pomislili ajmo igrat, uzet sredinu i pali iz penala i glupog autogola..
  • Carrasco
    4.1k
    Ono je više faul u napadu nego penal. Argentina do toga nije mogla doći do lopte, a naši se nakon penala potpuno raspali. Mislim da će ih Francuska razvaliti.
  • og1986
    2.9k
    Imamo jeben kompleks male nacije.

    Nećemo nikada biti prvaci.
  • Papastrumf
    12.4k
    . 98' 3:0 oni,Efes Pilsen

    U kojem svemiru?
  • Ludovic IX
    7.3k


    Što je trebao livi? Jel ga lupimo? Nije..

    Znači, doslovno sudar dva igrača. Kad se napadač i golman sudarw u igri, obično faul u napadu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    da smo ga bar sad imali pa sjeli kao protiv Brazila i Japana, a ne da nas uhvate ovako na debilnu kontru i dobiju pokloncic Orsata.
  • superhik
    11.1k
    Užasno padamo nakon ovakvih glupih prvih golova. Onaj slobodni udarac protiv Francuske u finalu i danas ovo
  • Efes Pilsen
    8.3k
    u pravu si, ne znam s cim sam pobrko previse pive
  • reziser
    6.8k
    Bez obzira jel penal ili ne, mišljenja se razlikuju. Bili smo loši, prema naprijed bezopasni. Ponavljam, mi smo u polufinalu svjetskoga!!!
    Ogroman, ogroman uspjeh!
  • og1986
    2.9k


    Kompleks male nacije nije dobar. Lako se ispuše i kada dođeš blizu se prepadneš jer misliš da ti nije mjesto tu.
  • maddaddam
    2.9k
    Cestitao bih reprezentaciji, ovo je stvarno ogroman uspjeh.

    Danas nije islo, malo akumurirani umor, zatim odlican protivnik koji nije dao disati, pad koncentracije nakon kaznenog udarca (volio bih da je pogledao na monitoru - jbni var, Livakovic je bio sa obje noge na podu)... svejedno, golemo je ovo polufinale.

    Steta sto nismo malo "prljavije" odigrali, falio je pokoji prekrsaj u zacetku akcije.
  • SAS1987
    14.7k
    Susjedi, trebate biti ponosni jer to što vi radite nije nikako normalno. Danas hrvatski narod može biti nesretan a sutra glavo gore i još povisiti standarde za budućnost. Samo jako.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ma znam, ali ovako su nas Francuzi navukli u finalu i opet smo pali na isti stos. No dobro, sta je tu je..
  • flexXy
    2.3k
    Bravo decki, svima od srca hvala za ovaj turnir kako god da zavrsi. Ovo danas je poraz modernog nogometa. Nemam rijeci kojom bih opisao ovaj turnir i ovo sta su nasi decki postigli. Kao nacija od 4m stanovnika bit u polufinalu najveceg svjetskog natjecanja 2 puta za redom je nevideni uspjeh.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.