• gh0c
    256
    I Vida :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Po meni udarnih 11.

    Livakovic
    Šime-Ćaleta Car-Vida-Barišić
    Modrić-Broz-Kova
    Vlašić
    Petko -Rebić
    (Postavu napravio po formi igrača, ako mislite da zaslužuje netko u ovu postavu napišite)
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Mene najviše zanima otkud Kalinić, Sluga, Grbić ispred Posavca ? Benković i Škorić ispred Uremovića, Katića i Pongračića ? Melnjak ispred Bradarića i Sose ?
  • Dudu
    2.6k
    Škorićevo pozivanje nema nikakvog smisla, on nije ni najbolji stoper Osijeka. Bolji je Majstorović od njega, a nijedan nisu ni blizu materijal za reprezentaciju.

    Bradarić ne znam zašto se ne poziva, lik igra redovno u Lilleu koji je bolji duplo i od Rangersa, a kamol ovog turskog u kojem igra ovaj Melnjak. Sosa ne igra ni u Stuttgartu, pa nije ni zaslužio.

    Grbić je iza Livakovića najbolji golman HNL-a, momak brani odlično, pa logično da je ispred Posavca koji je bio duže i povrijeđen i van forme prošle jeseni.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    zato sam i naveo, nema mi popis za seniore nekakvog smisla, još ako mu bude igrao Rakitić ili Badelj ispred Vlašića/Kovačića ili Kramarić ispred Rebića ili me daj bože Petkovića, onda stvarno...
  • Cosey
    467
    Bradarić ne znam zašto se ne pozivaDudu

    Ovo i mene zanima.
  • Bosna86
    11.6k
    Bradarić ne znam zašto se ne poziva, lik igra redovno u LilleuDudu

    Jedini logičan razlog mi je urota protiv nebeskoga kluba He He he
  • Kwedi
    3.8k
    mile škorić ne bi bio na klupi u dinamu, ovaj čoban ga zove u reprezentaciju. ruka ruku mije.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Viceprvak svijeta ne može biti svako ali meni Dalić tako ide na živce sa pokušavanjem da udovolji svima.
    Nikada mi nije sjeo.
  • Kwedi
    3.8k
    benković dobio pretpoziv.

    u 2020. godini odigrao pet utakmica. od čega samo dvije punih devedeset.

    isto zasluženo pozvan.
  • Kwedi
    3.8k
    čudno da halilović i ćorić nisu pozvani
  • Dudu
    2.6k
    Vizinger 19 golova u slovenskoj ligi = pretpoziv
    Krekovic debitiro za Hajduk = poziv
  • Infinity
    15.4k
    Viceprvak svijeta ne može biti svako ali meni Dalić tako ide na živce sa pokušavanjem da udovolji svima.
    Nikada mi nije sjeo.
    marcio amoroso

    Slazem se. Pokusava ispast dobrica, a kad si trener renomirane reprezentacije onda je biti dobrica na posljednjem mjestu. Opcenito su mi isli na zivce svi treneri koji zovu igrace zbog nekih starih zasluga, pa ti onda rezultat trpi.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Opcenito su mi isli na zivce svi treneri koji zovu igrace zbog nekih starih zasluga,Infinity

    sam Dalić je prije par mjeseci izjavio da.mu igrači koji nisu u formi ne mogu igrat na osnovu stare slave, pogađaš utakmica Hrvatska- Slovačka igraju Perišić i Rebić(koji još nije uhvatio formu, a Oršić i Brekalo tada najbolji pojedinci u Dinamu odnosno u Wolfsburgu nisu)

    Zato sam i ja naveo da bi se mogoa desit sličan slučaj i onda da ispred Kovačića ili Vlašića zaigra Rakitić koji je ove sezone jako loš i teško pronalazi formu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.