• marcio amoroso
    33.8k
    Hrvatska je u Ligi Nacija izvukla Švedsku,Portugal i Francusku.....Navijač Dinama

    Bome žestoko.
  • Cosey
    467
    Da, kad će se znati raspored?
  • cron1ck
    1.6k
    Jel se igraju sve tekme i kod nas i kod njih?
  • Cosey
    467
    Jel se igraju sve tekme i kod nas i kod njih?cron1ck

    Da.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Lisabon i Stockholm (naravno kao bude,može uletit i Malmo i Braga a i Porto)podaleko ali ko ima volje i ljubavnkg naboja (navijačkog) prema nacionalnome dresu on ce i otic (gulave utakmice,očekujem X protiv Portugala a tjesna pobjeda protiv Šveđana), a ako protiv Francuza bude na Stade de France(Pariz) pa to ce navala biti(barem ja tako mislim) tamo očekujem borbu ali ipak poraz, a kod kuce Šveđe možda dočekat Osijeku to se može čak pobijedit , Portugal u Rijeci ili Splitu također a Francuze našibat u metropoli na stadionu na kojem nas nitko ne može dobit i revanširat se za SP :razz:

    Naravno sve ovisi kakav ce biti kadar igrača dostupan i da li ce iza EP unatoč ako se desi ne osvajanju medalje i dalje biti trener Dalić
  • Cosey
    467
    05.09.20 Portugal - Hrvatska (20:45)
    08.09.20 Francuska - Hrvatska (20:45)
    09.10.20 Hrvatska - Švedska (20:45)
    12.10.20 Hrvatska - Francuska (20:45)
    12.11.20 Švedska - Hrvatska (20:45)
    15.11.20 Hrvatska - Portugal (20:45)
  • xavier
    11.4k
    Prenosim post sa Sneta:


    "Nove informacije.

    Izgleda da nece uopce bit onakav dizajn dresa. Nazalost.

    Domaci ce imati crvenu kragnu kao gostujuci od J.Koree. Normalni malo veci kvadratici, rukavi pola bili, pola crveni, plava munja sa strane. Leđa skoro cila bile boje.

    Gostujuci crni sa malim sivim kvadraticima, nisu svi iste velicine, al izgleda normalno. V kragna, crvena munja sa strane"


    Ovaj "na žalost" je po meni sasvim nepotreban jer je dizajn bio grozan.
  • xavier
    11.4k


    Nema slika, samo ovo je napisao, a on je više nego dobro informiran po tom pitanju.

    Kakvi god bili, bolje je od onih "bjeloruskih stolnjaka".
  • marcio amoroso
    33.8k

    A o kakvim munjama priča :gasp:
  • xavier
    11.4k


    Ma pretpostavljam da misli na stiliziranu crtu sa strane kakvu Nike zna imati.
  • Neki tip
    19.6k
    Kakvi su da su, od onih kojih "nažalost" neće biti - gori sigurno nisu.

    Jer onaj bjelorusko-vojnomaskirni-nekodijeteprckapokompu-stolnjak dizajn je bio nepodnošljivo ružan.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ne znam za vas al meni najdraži dres bio onaj na Euro u Ukrajini i Poljskoj ništa toliko specifično i pretjerano ali sasvim ok dresovi,i još kvalifikacije igrali u kockastim i plavi šorcevi kombinacija boli glava koliko dobri
  • xavier
    11.4k
    Evo drugog:

    hbzrz66g1mbgjitz.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.