• Markelo
    2.5k
    Znam da nije lako Dalicu balansirat izmedu svih tih ega igraca, ali i on zna biti tvrdoglav ko kenjac. Vidjelo se da je Kalinic rupa na golu, a ovaj ga je drzao sve dok zbog njega nismo poceli gubit bodove. Kad je i javnosti bio pun kofer Kalinicevih kikseva onda se napokon odlucio na promjenu.Isto je bilo i sa Rebicem, al srecom sad je valjda usao u formu
  • Navijač Dinama
    7.8k
    da sad je uhvatio formu, najbolji pojedinac u Milanu to što je Milan rasturen klub u zadnjih 9 godina a i treba mu "svašta" da bi se vratio to je nešto drugo,
  • deda
    29.4k
    Čujem Pongračić zabio večeras 2 pogotka za Wolfsburg.
  • Ero
    942
    Brutalan igrač. Malo poznat javnosti ali bi se usudio reć najbolji hrvatski stoper..
  • deda
    29.4k
    Mlad je, njegovo vrijeme tek dolazi. Moguće da si u pravu. Dugo se nogomet ne igra pa nam je teško uspoređivati. Vjerujem da se svi možemo složiti o top 4 HR stopera trenutno - Lovren, Vida, Pongračić, Čaleta-Car.
  • Ero
    942
    Dobro to da malo sam pretjerao, mlad je ima pred njim još dosta toga. Vrlo eksplozivan igrač, drugi najbrži štoper Bundeslige, 1,90m visok sjajna igra glavom. Ako ga ozljede budu izbjegavale, imat ćemo vrhunskog štopera.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Bila je neka priča da će možda igrati za Njemačku, kako stoje stvari s tim? Je li se već izjasnio za koga će igrati ili?
  • Baneki
    733
    Odličan igrač, baš imamo sreće sa stoperima iz iseljeništva. Još je i Dinamovac.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Još je i Dinamovac.Baneki

    Provjereno?
    Onda mi je king ako je naš :strong:
  • vafenss
    233

    Vidio sam na jednoj instagram stranici,prenijeli su njegovu izjavu za novine koje bojkotiramo, usporedivali su ga sa stimcem kao,a on je odgovorio: "Iskren da budem,neznam puno o Stimcu, a i veliki sam navijac Dinama".
  • marcio amoroso
    33.8k

    Za mene dosta. Od sada ga gledam drugim očima. Ne kažem da bi ga mrzio da je rekao da je veliki navijač tovarije, ali bi mi njegov gol značio kao gol mu kolege Brooksa. Ovako je to nešto drugo.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Dalić produžio ugovor do 2022
  • Crusades1986
    10.2k
    U Kninu je na Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja službeno osnovana nova navijačka skupina hrvatske nogometne reprezentacije - Klub navijača Mi Hrvati, koji ima podršku HNS-a. Na Skupštini je bio Boris Durlen, izaslanik Davora Šukera i Marijana Kustića. Mi Hrvati djelovat će u sklopu Hrvatskog nogometnog veleposlanstva (Croatian Fans Embassy), platforme napravljene po uzoru na UEFA-in projekt da svaka zemlja ima krovnu organizaciju pristaša nacionalne vrste.

    Stipe Drmić, psihijatar iz KB Dubrava, predsjednik je udruge Mi Hrvati, a Željko Bulić predsjednik Izvršnog odbora koji broji devet članova. Mirko Bebek iz Beča prvi je čovjek Skupštine. Upravo je Bulić ključan jer on je službeni časnik za navijače HNS-a i jedan od ljudi koji su odlučili započeti zasebnu priču neovisno od Uvijek vjernih.

    - Bila su tri prijedloga imena, osim Mi Hrvati još i Vatreni te Vatrene brigade, što je ime neformalne navijačke skupine iz Njemačke koja nam se pridružila. Kako bismo bili službena udruga HNS-a, morali bismo potpisati ugovor, ali i ovako imamo jaku potporu Saveza - kazao nam je Bulić.

    Tako ovog časa postoje tri, a možda i četiri navijačke organizacije vezane za reprezentaciju. Stari Klub navijača Uvijek vjerni, novija Udruga navijača Uvijek vjerni koja je bila nositelj atmosfere na tribinama u proteklim kvalifikacijama za Euro u okviru koje je tada djelovao i Bulić, a pitanje je kakav status ima Budi ponosan, postoji li još barem na papiru ili više ne.

    - Htjeli smo da Udruga Uvijek vjerni, u kojoj smo bili nešto više od pola godine, promijeni statut, da radi na potpuno drugačiji i transparentan način, ali to se nije dogodilo i povjerenici su odlučili da osnujemo nešto potpuno novo, što nema nikakve veze s Uvijek vjernima, ni jednima, niti drugima. HNS je to pozdravio. Nama je prešlo 94 posto povjerenika - ističe Bulić.

    CFE (Croatian Fans Embassy) ima tri koncepta. Osim kluba navijača Mi Hrvati, to su mobilna navijačka potpora koja uključuje prezentacijsko vozilo u gradovima u kojima će igrati Vatreni te, što je posebno bitno, loyalti program. Kako su priznati od HNS-a, upravo će se preko njih prodavati ulaznice.

    U dogovoru s HNS-om za svaku utakmicu rezervirat ćemo 500 do 2000 ulaznica, koliko točno tek ćemo riješiti, za navijače koji ne moraju biti naši članovi, a bili su na najviše susreta reprezentacije od Svjetskog prvenstva u Brazilu. Tako se radilo i za Euro 2020. i to će ostati. Oni će imati pravo prvenstva kod kupnje. Nakon toga ćemo ponuditi dodatan kontingent za naše članove. Na taj način pokazujemo širinu.

    Imaju vijeća za Njemačku, Austriju. Švicarsku i BiH.

    - Osnovali smo Časni sud i Visoki časni sud. Tko bude zviždao suparničkoj himni, a kamoli pravio incidente, bit će prijavljen, moguće kazne su od opomene do isključenja iz Kluba. Mi smo navijači koji žele biti veleposlanici svoje zemlje, a ne oni koji rade nerede.

    Već su obavili neslužbena sastanke s navijačkim udrugama klubova.

    - Moj je san da budemo jedinstveni i da jednog dana napravimo dan navijačkih udruga. Mi nismo plaćenici HNS-a, od njega ne dobivamo nikakav novac niti ga tražimo. Financirano se od članarima. Jedino u čemu će HNS pomoći je vezano za koreografiju - naglašava Bulić.

    Uskoro će Liga nacija, tribine će zjapiti prazne. Međutim...

    - Idemo u Porto, bit će nas pun avion koji smo rezervirali iz Beča. Prema trenutačnim informacijama susret s Portugalom igrat će se bez gledatelja, ali svejedno ćemo biti tamo, pripremamo neviđenu koreografiju s kojom ćemo na ulici ispratiti našu momčad na stadion. U Parizu bi na susretu s Francuskom moglo biti pet tisuća gledatelja. Takvu smo dobili informaciju, ali još ne znamo hoće li se raditi samo o Francuzima ili ćemo i mi dobiti nešto karata. Dakle, bit ćemo uz reprezentaciju. Očekujemo da će se u studenom s Portugalom igrati s navijačima, i to će biti u Splitu - konstatirao je Bulić.

    Kaj je ovo opet cirkus neki?
  • Navijač Dinama
    7.8k
    to će biti u Splitu -Crusades1986

    Lol... barem znamo gdje će cijeli MUP RH biti taj dan

    Kaj je ovo opet cirkus neki?Crusades1986

    Izgleda, iskreno nisu mi se ni prijasnje svidali, pogotovo ne njihivi načini djelovanja, načela i onda one zastave sta su uvijek vjerni imali..... :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.