• Neki tip
    19.6k
    izgleda ko zenska haljinica. Onak, za tenis.

    Presitni kvadratići.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Meni očajno izgleda.
  • xavier
    11.4k
    Ni meni se ne sviđa. Izgleda nekako jeftino.

    I što @Neki tip sa Zapada kaže, izgleda kao ženski model.
  • xavier
    11.4k
    epmnc5xrxm51ni4x.jpg

    Evo i prvog dresa. I taj mi je onako "meh"...previše basic mi izgleda.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ovaj je meni top :love:
  • Guinness
    2k
    Evo i prvog dresa. I taj mi je onako "meh"...previše basic mi izgleda.xavier

    izgleda kao prosječni dres sa placa neke 2005 , 2006 godine..
  • xavier
    11.4k


    Meni osobno su malo preveliki kvadratići i kako sam napisao, izgleda mi malo previše "basic". No ovo je ionako nekakav render, a ne slika, pa možda uživo bude bolji.
  • Neki tip
    19.6k
    i meni se ovaj sviđa. Jednostavan, bez kerefeka i kiča.
  • Dino
    2.3k
    Od ovog crnog sam ocekival nekaj vise iskreno. Prvi mi se cak i svida, klasicne “kockice” kak treba bit bez QR kodova i slicnih gluposti.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Hrvatsku seniorsku vrstu krajem ožujka očekuje početak priprema za Europsko prvenstvo, a to će se dogoditi na turniru u Kataru. Na rasporedu su utakmice protiv Švicarske 26. ožujka i četiri dana kasnije protiv Portugala.

    Popis Zlatka Dalića:

    VRATARI
    Lovre Kalinić, Dominik Livaković, Simon Sluga

    OBRANA
    Tin Jedvaj, Borna Barišić, Duje Ćaleta-Car, Mile Škorić, Šime Vrsaljko, Dario Melnjak, Dejan Lovren

    VEZNI RED
    Luka Modrić, Ivan Rakitić, Mario Pašalić, Mateo Kovačić, Mateo Brozović, Milan Badelj

    NAPAD
    Nikola Vlašić, Ivan Perišić, Andrej Kramarić, Bruno Petković, Josip Brekalo, Ante Rebić

    PRETPOZIVI:

    Ivo Grbić (vratar), Juranović, Domagoj Bradarić, Filip Bradarić, Filip Benković, Mirko Marić, Antonio Čolak.

    Igor Bišćan, kao izbornik U21 reprezentacije objavit će popis igrača za kvalifikacije utakmice Europskog prvenstva. Hrvatska će 27. ožujka gostovati u Škotskoj, a četiri dana kasnije slijedi dolazak Litve.

    Konačno, Josip Šimunić kao izbornik reprezentacije do 19 godina starosti, prezentirat će javnosti igrače koje će voditi u Elitnom kolu kvalifikacija za EURO, skupini koja će se igrati u Hrvatskoj između 25. i 31. ožujka. Hrvatsku vrstu očekuju utakmice s Turskom, Portugalom i Slovačkom.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Orše nigdje :yikes:
  • gh0c
    256
    Dobio je pretpoziv, ne znam zakaj nije naveden na popisu post iznad
  • marcio amoroso
    33.8k
    Dobio je pretpozivgh0c

    Ipak da, kolega je očigledno krivo prepisao popis.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ovo sam prekopiro sa SK hrv. a sad što nema Oršića tamo ne znam šta je u pitanju..
  • gh0c
    256
    I Rog ti fali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.