• Navijač Dinama
    7.8k
    slazem se sa tobom sve
    Ali i kažem možda bolje da se potrude da raspordaju stadione jer uvijek imas nekoga koga zanima a i da se za svaku utakmicuu posebno prodaju ulaznice npr na ticket pointovima ispred stadiona...
    prodavanje unalrijed za druge faze i to mi se recimo nije svidjelo u rukometu primjer kupis ulaznicu za taj određeni dan imas je za sve 3 tekme toga dana i naravno da u becu nije bilo puno hrv..navijaca jer su ulaznice kupovali i svi drugi :cesi njemci spanci austrijanci i dr.
    A ovo za 70 000 daj bože da toliko bude ukupno na svim utakmica koje hrv repka odigra na Euru jer ja pocevsi od sebe na jednoj utakmici ne ocekujem brojku vecu od pukog slucaja 15 000
    Jer me isto i zanima otkud 70 000 gdje su nasli toliki broj "zainteresiranih" a isto tako ako je takva brojka da li bih bila da je neki drugi grad u Engleskoj da nije LND nego primjer Manchester ili LPool

    A najvise mi je zao sto nismo u grupi gdje su domaćini BDMpešta i Minhen jer onda bi bas bila sta se veli "domaća" atmosfera naravno i opet na druu stranu treba biti sretan ne ide se u Bilbao ili ne daj Bože Bakuu
  • Navijač Dinama
    7.8k
    qxwzatbw6pv0cnyx.jpg
    Zar nije sam HNS rekao 25% odnosno u ovom slucaju 22.500 na Wembley?
  • Infinity
    15.5k
    Zar nije sam HNS rekao 25% odnosno u ovom slucaju 22.500 na Wembley?Navijač Dinama

    To sam i ja mislio. HNS ce dobiti 14.000 ulaznica, a onda ce od tih 14.000 uzeti 25% ili u ovom slucaju 3.500 i tih 3.500 podijeliti navijacima koji su kupili najveci broj ulaznica za posljednja tri ciklusa. Po meni pravedno, da bih im i vise, a ne da ulaznice dobiju guzonje.
  • xavier
    11.4k
    Svake godine ista priča. Niti jedan drugi savez ne proslijedi navijačima manji postotak ulaznica koje dobije od HNS-a. Svi se sjećamo Srebrićevog objašnjenja kako "Hrvata ima manje nego nekih drugih naroda pa bez obzira na to što HNS daje najmanje ulaznica, veća je šansa da ulaznicu dobije Hrvat koji je želi nego recimo Nijemac" :roll:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    I naravno znaci nasih oko 5000 a njih ce od ostalog kapaciteta 85 000 biti tko zna koliko(mozda ce i djelovi stadiona ostat prazni)ali poanta je ostalo ide organizatoru i FA dakle englezima a isto tako po tome ispadne atmosfera ko da igramo kvalificionu utakmicu samk smo dobili ulaznicu viška..
    Slazem se sa Infinitiem da oni koji su najčešći kupci ulaznica trebaju prvi dobit pa ostali....(ako si u ovom slučaju mislio na HNS-ove pudlice UV)
  • Infinity
    15.5k
    FA ce dobiti 15.000 ulaznica, tj. Engleska ce kao takmicar dobiti 14.000, jednako kao i Hrvatska i jos ce dobiti 1.000 kao domacin sto ce dobiti i za svaku utakmicu igranu u Londonu pa igrala Engleska ili ne igrala. Ostali kapacitet ce rijesiti UEFA.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    koja ciganija ovi savezi nebitno uefa/fifa
    samo me zanima kako li ce rijesit -tih ostalih 50% - ocel mozda podjelit familiji saveza vipovima i raznoraznim "nogometnim znalcima" ili ce pustit u slob.prodaju po cijenama koje prihvacaju uvjete nogometnog natjecanja
  • deda
    29.6k
    Perišića polomili. 2 mjeseca out
  • Eduardo
    18.1k
    Hrvatska će ugostiti Tursku na stadionu Gradski vrt u Osijeku 1. lipnja, što će biti prva od dvije lipanjske provjere za Vatrene uoči početka Eura 2020.
  • Crusades1986
    10.3k
    Jel se zna s kim igramo u Ožujku? Spominjao se onaj turnir negdje na Bliskom istoku sa Belgijom, Švicarskom, domaćinom turnira?
  • Guinness
    2k
    Spominjalo se što šta ali će se vjerojatno objaviti u zadnji tren.
    Šta je sa onom francuskom tjedan prije eura? jel to službeno, nije? Di se igra?
  • Neki tip
    19.6k
    potvrđen turnir u Kataru

    Protivnik Švicarska, a zatim Portugal, dok je sudionik turnira i Belgija.

    tjedan prije eura igramo s Turskom u Osijeku, a potom (jos nije 100%) s Francuskom u Parizu.
  • Pop corn
    6.1k
    ↪bk5b tjedan prije eura igramo s Turskom u Osijeku, a potom (jos nije 100%) s Francuskom u Parizu.Neki tip sa Zapada

    S Francuskom igramo u Nici....

    Jel se zna s kim igramo u Ožujku? Spominjao se onaj turnir negdje na Bliskom istoku sa Belgijom, Švicarskom, domaćinom turnira?Crusades1986

    Igra se u Kataru. Ide se.... :razz:
  • Mališan
    1.8k
    Kak je Perić otpao za euro bit će zanimljivo kog će Dalić zvat ko četvrtog stopera. Potencijalni kandidati su Katić, Pongračić, Uremović,Benković,Šutalo, Mitrović...
  • Dudu
    2.6k
    Ne vidim zasto bi zvao i Perica ili bilo koga od tih, kad Jedvaj igra odlicno stopera u Augsburgu, a na desnog beka se vraca Vrsaljko, plus alternativa Bartolec, pa nema potrebe da on se premjesta na beka.

    Lovren, Vida, Caleta i Jedvaj su po meni vise nego sigurni putnici na Euro..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.