• Zambatine škude
    1.9k
    Ja sam otpocetka znao da stadion nece bit ni priblizno pun zbog covid potvrda al da ce sjever bit tolko prazan nisam ocekivao. Kao da postoji neki presutni dogovor da se ne ide na tekme repke na sjevernu tribinu... s obzirom da je najjeftinija logicno bi bilo da je popunjenija.NitkoBitan

    Cijena za Zapad ili Istok je bila skuplja 20,50 ili 100 kuna što je za relativno rijedak event na kojem nastupa repka i nije neka velika razlika u cijeni, posebno kad imaš jako puno ekipe koja je ionako na put potrošila solidnu lovu (dijaspora). A pogled nemjerljivo bolji.

    Plus kaj vjerojatno ima i onih koji na tekme idu samo tada pa su očekivali horde divljaka i festival pirotehnike.
  • SAS1987
    13k
    Itekako krivo. 90% ljudi će radije uživo gledati utakmicu uz "ultras standarde dobre atmosfere" nego uz grobnu tišinu.Papastrumf

    U pravu si jer su studije potvrdile da je nakon team identification ("ljubav prema klubu") dobra atmosfera najbolji motivator za dolazak na utakmicu. Dobra atmosfera je važniji faktor od rezultatske neizvjesnosti utakmice.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Svakom djetetu između 4 i 14 godina starosti koje je na stadionu najjači događaj na utakmici je bakljada, toliko o tome da je atmosfera i sve popratno nebitno.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Upravo tako, djetetu...

    Meni je iskreno neshvatljivo da odrasloj osobi baklja i petarda mogu biti zanimljiva pojava, al to sam samo ja.
  • Crusades1986
    9.3k
    Zato se i kure na svakoj drugoj svadbi.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Meni je iskreno neshvatljivo da odrasloj osobi baklja i petarda mogu biti zanimljiva pojava, al to sam samo ja.db-izbjeglica

    Ali je zato savršeno shvatljivo da se odrasle osobe kure na nogometnim forumima sa 50tak postova dnevno.
  • Jaro
    5.1k
    Imam 4 banke, nikad nisam bio clan ultrasa, pratio sam vise manje sve momcadske sportove u Zg...
    Na rukometu sam bio redovan dok su Boysi dolazili, kasnije tu i tamo - nakon par puta mi vise nije palo na pamet, radije pogledam na tv...
    Tekme na maximiru, nebo i zemlja s bojsima i bez njih... pa one "tekme za kunu" su mi bike uzas... Repka uzivo mi je totalno neprivlacna od kad su izgurane navijacke skupine naustrb ovih uvijek vijernih za odredjenu naknadu...
    I da, bakljada mi je vrh uvijek...
  • The Undertaker
    3.7k
    Utakmica treba biti event da bi okupila širi spektar gledalaca. Dakle i Boysi i ostala publika i Plavko i komfor i ugostiteljska ponuda i igra i rezultat. Sve je već izmišljeno i zna se kako se radi. Problem je što Dinamo ne živi od publike, match day prihodi su mu kikiriki u ukupnim prihodima i nema fokus na publiku. Za razliku od Hajduka gdje je ''publika'' vlasnik kluba.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Meni je iskreno neshvatljivo da odrasloj osobi baklja i petarda mogu biti zanimljiva pojava, al to sam samo ja.db-izbjeglica

    Jesu li ti bar koreografije lijepe ili je i to za djecu?
  • Mali Zeus
    8.6k
    Ide. I to jako.

    Ali nisam "njihov" pa mi zapravo više na živce ide kad "moji" budu slični njima po kmečanju jer igraju iz njihovog, a ne našeg kluba, što se igra na Poljudu, a ne na Maksimiru, što su cendrali da kakva je to postava, a nakon pobjede nisu u stanju reći "ok, ipak je dobro to sastavio ovaj put - bravo naši, ajmo dalje", već sve u stilu "neš ti pobjede, neš ti atmosfere, hajdukovaca, tovara"..

    Jer sve smo to donedavno, samo iz suprotnog kuta, slušali "odozdo"..

    Ne očekujem da svi budu slijepi na klupske boje kad je u pitanju reprezentacija, ja sam sigurno više čudnovata iznimka nego nekakvo normalno pravilo, ali nije mi jasno otkud tolika dominacija negative nakon jučerašnje tekme kod bilo koga tko navija za tu reprezentaciju..

    Uostalom, tovarske portale ni forume ne čitam pa sam lišen puno živciranja oko toga.

    Zonu čitam, nažalost sve. Svjestan sam potpuno mazohizma koji mi slijedi ako otvorim ovu temu, ali valjda okp jači pa ne uspijem odoljeti boldanoj temi :)
    Neki tip sa Zapada

    Jako, jako dobar post. Naravno da su oni sad dole poludili i naravno da je atmosfera bila bezveze a ne briljantna kako nastoje dokazati, ali i s naše strane ekipa zna zabrijati tj svatko zabrije kad pretjerano klubaški gleda na repku.
  • Papastrumf
    9.1k
    Meni je iskreno neshvatljivo da odrasloj osobi baklja i petarda mogu biti zanimljiva pojava, al to sam samo ja.db-izbjeglica

    Dobro, tebi je neshvatljivo i da netko voli ići na stadion pogledati svoj klub, umjesto da ga gleda pred malim ekranima :grin:
  • puxigadjurdja
    1.4k

    ispali smo veći tovari od tovara :)
  • Mali Zeus
    8.6k
    ispali smo veći tovari od tovara :)puxigadjurdja

    Da, tužeći se na njihovo ponašanje postali gori. :)
  • Mali Zeus
    8.6k
    Dobro, tebi je neshvatljivo i da netko voli ići na stadion pogledati svoj klub, umjesto da ga gleda pred malim ekranima :grin:Papastrumf

    Mislim da je najveći gušt sjediti doma i glasno pljeskati i odobravati svaki dobar potez, ali naravno ne prejako.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Dobro, tebi je neshvatljivo i da netko voli ići na stadion pogledati svoj klub, umjesto da ga gleda pred malim ekranima :grin:Papastrumf

    Naravno da nije!

    Al klasika, članovi navijačkih skupina su kao osice, čim netko kaže nešto što ne odgovara narativnu grupe, idu ubodi. Ništa na što nisam navinknuo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.