• Neki tip
    19k
    Prije par mjeseci me netko ovdje pitao za ŠeškaSAS1987

    Ja ;)
  • Markelo
    2.5k
    Koji dvostruki standardi vrijede kod nas. Da se na Maksimiru skupilo 16k gledatelja po ovako toplom vremenu i da je bila ovakva atmosfera pisalo bi se o polupraznom Maksimiru i mrtvoj atmosferi te o tome kako purgeri biraju utakmice, kako im Slovenija nije zanimljiva i kako reprezentaciju treba premjestit iz Zagreba. Mislim, izgledalo je pomalo otužno vidjet sjevernu tribinu poljuda koja je bila gotovo prazna. Nit je u Zagrebu tako sve loše kako se prikazivalo a bome nije ni u Splitu baš tako vatreno i dupkom puno kako se obećavalo i pisalo da će biti
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vidim da vlašić otvoreno govori kako bi on da Hrvatska svaku utakmicu igra u Splitu.

    Pokušavam zamisliti reakciju da netko slično kaže za jedan drugi grad :love:

    Svjetski prvaci u euforiji, do jučer ništa nije valjalo, malo lakše se pobjedi Slovenija (koja je odigrala katastrofalno) i sve je ružičasto. Nije, ni jučer to nije bilo bajno, onakvog protivnika je trebalo masakrirati.
  • markoli
    1.6k
    Jučer se napokon otvorilo. Dobro je da smo i dobili s tri gola razlike, na kraju može se dogoditi da i gol razlika bude presudna između nas i Rusa. Makar vjerujem da neće oni proći neokrznuti protiv Slovenije i Slovačke.
  • SAS1987
    13.2k
    Pokrali nas suci :rofl:

    Kek je izjavio da se u slovenskom nogometnom savezu "ne zna tko pije a tko plaća" i najavio da će danas biti sastanak oko budućnosti. Kek je nezadovoljan a i savez je sigurno ljut zbog izjave tako da bi se moglo dogoditi da Kek ostane bez posla. Jako se je on zajebao da nije prihvatio posao u Dinamu :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nije ni sada kasno :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam se nadao da ce Hrvatska dobiti 5-6 razlike i da se to dogodi pa da nama bude opcija :rofl:
  • SAS1987
    13.2k
    Iznenadili biste se koliko ljudi želi da Kek ide sa pozicije izbornika, puno je prića da ga je vrijeme pregazilo, da nije taktički dovoljno dobar itd. ali jako je težko biti izbornik države gdje ti je Strojke ponajbolji igrač u polju. Iličić ima valjda 10kg previše a jedine prave klase su golmani.

    I da Kek dobije ostavku ne vjerujem da bi Dinamo sada smijenio Krkija pa uzeo Keka.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Iličić izgleda kao bauštelac koji dođe odigrati termin petkom navečer. Čovjeku se škemba ocrtava preko dresa :lol:
  • Keyser Soze
    8k
    Pa klasika, kad se na poljudu čuje "ubi purgera" to je fantastična južnoamerička atmosfera koju samo oni mogu napravit, a u Zagrebu je sve suprotno. Stvar je u tom da popunjeni Poljud i popunjeni Maksimir nisu iste stvari, Poljud je natkriven i spojen za razliku od Maksimira pa je bolji i ambijent, ali ova preseravanja kak se mora samo u Splitu igrat su užas.
  • xavier
    11.1k
    Mediji su već prije utakmice (!) bili puni tekstova o tome kako će atmosfera biti "neviđena". Negdje je bio naslov da će atmosfera biti "kakvu nitko od igrača još nije doživio". Hrvatska pobijedi 3:0 i što da sad naprave nego da nastave u tom tonu..."sjajna atmosfera pogurala igrače prema pobjedi", "sve utakmice trebamo igrati na Poljudu"...i veoma brzo se zaboravi kako to tamo izgleda kad stvari ne idu po planu.

    Što se tiče učinka, jučer je to izgledalo dobro i 7 od 9 bodova u 3 utakmice je nešto što bi svatko potpisao. No ne treba sad upadati u euforiju jer dobili smo ipak Sloveniju, a neki se ponašaju kao da smo razbili Italiju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mislim, šta znači super atmosfera?
    Stadion je bio fino popunjen za corona standarde, travnjak uredan, lijepo je izgledalo, što još treba?

    Veliku većinu ljudi boli ona stvar za nekakve ultras standarde dobre atmosfere.

    Mediji su nevjerojatni, to je propaganda mašinerija da to nisu istine. Još jednom ponavljam, fascinantna je količina novinara koji pušu u tovarska jedra. Mi i kad imamo nekog novinara, brzo ga se popljuje s čak i naše strane.
  • Keyser Soze
    8k
    što još treba?db-izbjeglica

    Treba navijati da bi mogli reći kako je atmosfera bila dobra. Ono jučer je bilo žalosno i tužno kao u kazalištu, osim skandiranja "Marko Livaja".
  • Papastrumf
    9.4k
    Veliku većinu ljudi boli ona stvar za nekakve ultras standarde dobre atmosfere.db-izbjeglica

    Itekako krivo. 90% ljudi će radije uživo gledati utakmicu uz "ultras standarde dobre atmosfere" nego uz grobnu tišinu.
  • deda
    27.5k
    Inače, meni je ovo bila ponajbolja tekma repke od Svjetskog. Svidjela mi se ta ideja sa "slobodnim" napadačima. Plus Daliću za ideju. Nadam se da će ustrajat na njoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.