• Mali Zeus
    9.2k
    Dečka su hvatali grčevi na utakmici na zadnjem okupljanju, a sumnjam da je sad u boljoj formi.Mali dioničar

    A da, sjećam se, grdo bilo.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ja sam čekam da pozove Jakoliša..

    A ovo je postalo smiješno - Majer, Jakić, gvardijol - dobili poziv nakon potpisa za inozemni klub. Dok su bili u dinamu, nisu bili dovoljno dobri.

    Može netko reći što želi ali Petko je zaslužio barem pretpoziv jer ako ćemo iskreno, Čolak je razina malma a dinamo je ipak sve razine iznad. Bez obzira na to što oni igraju LP
  • Mali Zeus
    9.2k
    Ja sam čekam da pozove Jakoliša..Ludovic IX

    Na temelju čega?
  • Neki tip
    19k
    Na temelju toga da ćemo izmislit problem kojeg nema pa se zgražavati nad tim problemom kao da je stvaran. :)
  • Mali Zeus
    9.2k
    Na temelju toga da ćemo izmislit problem kojeg nema pa se zgražavati nad tim problemom kao da je stvaran. :)Neki tip sa Zapada

    Tako nešto, da. :smile:
  • Mali dioničar
    13.9k
    Može netko reći što želi ali Petko je zaslužio barem pretpoziv jer ako ćemo iskreno, Čolak je razina malma a dinamo je ipak sve razine iznad.Ludovic IX

    I Benzema je bolji od Girouda pa je Francuska bez Benzeme osvojila Svjetsko, a sa Benzemom ispala sa Europskog prvenstva od Gavranovića.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Sarkazam...toliko želi bit regionalno jednak prema svima pa očekujem da zove bilo koga tko iskoči u HNL-u.

    Po čemu je Oršić zaslužio bit pozvan a Petkoviće nije. Nismo "stručnjaci" niti tovari da mu brojimo golove a ne vidimo koliko on napravi za ekipu. U zadnjih mjesec dana stvarno dobro igra i jedini koji se nosio donekle sa englezima.

    Tu sad netko uspoređuje bnezemu/ girouda sa petkovićem u repkli. Što, imamoinsajdera koji zna da je petković radio probleme ili je možda problem što svaki trener tipa Ilija brk lončarević ili svaki navijač kluba koji se ne zove dinamo ima mišljenje o tome kako je petković igrača za drugu ligu jer ne zabije 25 golova po sezoni.

    meni još najbolje kad je netko htio miereza i da je on bolji od petkovića. Petković igra za druge i on puno bolje izgleda kad su i drugi dobri. jesam malo subjektivan u vezi njega ali u ove tri sezone, jedan od tri igrača koji su najzaslužniji za sve dobe rezultate
  • Mali Zeus
    9.2k
    meni još najbolje kad je netko htio miereza i da je on bolji od petkovića. Petković igra za druge i on puno bolje izgleda kad su i drugi dobri. jesam malo subjektivan u vezi njega ali u ove tri sezone, jedan od tri igrača koji su najzaslužniji za sve dobe rezultateLudovic IX

    Malo jesi subjektivan, da. :)
    Ne poziva se na temelju zadnje 3 godine. Istina da Dalić gleda na te regionalne podjele, al pozivanje i nepozivanje Petkovića nema veze s tim tj nije netko pozvan po tom ključu pa je koštao Petkovića mjesta.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Tu sad netko uspoređuje bnezemu/ girouda sa petkovićem u repkli. Što, imamoinsajdera koji zna da je petković radio problemeLudovic IX

    Zbilja moraš biti teški insajder za saznati sastav Francuske, Hrvatske, Reala ili Dinama i za činjenicu da neki treneri imaju sustave u kojima im se ne uklapaju neki igrači.
  • Neki tip
    19k
    a da vidiš index izdrkavanje..

    Ukratko, Rebić je u najjebačkijoj od svih najjebenijih formi ikad, Pioli za njega kaze da je Bog Himself, a pička Dalić ga svejedno ne zove.

    Pa onda anketa, što kažete, je li Dalić trebao zvati Rebića?

    Čudi me da rez nije barem 90% za zvanje.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ništa bez Pogrančića prijatelju.
  • Neki tip
    19k


    Ma ajd, Pongračića još i ima smisla zvati, umjesto Škorića npr., oporavio se, igrao je u EL, ulazi pomalo u Bundesligi, uostalom igrač je Borussije Dortmund.. ok, Wolfsburgov, ali na posudbi.

    Međutim, zazivati Rebića koji se nije ni oglasio nakon onog IG ispada je smiješno, besmisleno..

    Svi su ga, ali svi pljuvali, onda se nadureno okomio baš na Dalića koji ga je na iritaciju svima i držao predugo u prvih 11.. i sad nakon par dobrih utakmica u nizu, bez da se išta izgladilo, da ga zove!?

    Ni u ludilu.

    Taman da je Rebić sadržajno i bio u pravu (po meni nije, ali uzmimo da je..), koji bi ga normalan čovjek pozvao nakon toga bez da je ovaj nazvao, ispričao se, makar objasnio..
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ima baš potencijala Hrvatska. Ovo je prvih 11 bez starijih igrača i još 23 igrača koji su svi mlađi od 27 godina.

    Grbić- Stanišić, Pongračić, Gvardiol, Sosa- Brozović, Kovačić- Sučić, Vlašić, Ivanušec- Krama


    Livaković, Ivušić
    Vrsaljko, Uremović
    Ćaleta-Car, J.Šutalo, B.Šutalo, Krizmanić
    Bradarić, Franjić
    Jakić, Moro, Žaper, Krovinović
    Kačavenda, Pašalić
    Majer, Livaja
    Brekalo, Pjaca
    Petković, Šimić, Ljubičić

    Stvarno je budućnost i više nego osigurana.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ukratko, Rebić je u najjebačkijoj od svih najjebenijih formi ikad, Pioli za njega kaze da je Bog Himself, a pička Dalić ga svejedno ne zove.Neki tip sa Zapada

    Ni prvi, ni zadnji igrač koji se jednostavno ne uklapa u ostatak reprezentativnog kadra.

    Jednostavno ne ide, može on u Milanu biti super koristan, ali u hrvatskoj reprezentaciji ima valjda najlošiju statistiku od svih ofanzivnih igrača koji su odigrali više od 5 utakmica.

    Tolika kvaliteta da se njemu podređuje sustav jednostavno nije, a očito je i problematičan ponašanjem.

    Sjećam se da se za klasnića uvijek govorilo kako u reprezentaciji ne pruža ono što je igrao u klubovima, što nije bilo daleko od istine... čovjek u 41. nastupu za repku zabio 12 golova... 4 puta više od rebića, a još je igrao u reprezentaciji koja je bila igrački puno skromnija od ovog što imamo danas i jedan dio reprezentativne karijere je odigrao nakon transplantacije bubrega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.