• Baneki
    731
    Kad se već priča o razvoju igara ima jedna bolja priča. Damir Šlogar, Zagrepčanin s kanadskom adresom je nedavno prodao svoju tvrtku Big Blue Bubble (BBB) za 375 milijuna kuna. Prije godinu dvije je u razgovoru za Bug rekao što ga je kao Zagrepčanina navelo da svoju tvrtku nazove BBB. U tom biznisu moraš imati i sreće jer nikad ne znaš koja igra će postati hit. Imao je i predavanje na FERu prošle godine.
  • Nino Bule
    12k
    da da ja sam potpuno krivo procitao (a i predpostavio) da je neki jedan clan jedan glas kooperativ di su odlucili da se pola dobiti dijeli, a zapravo se radi o 10%.
    Ja cak ni od marksista ne ocekujem takve stvari jer uglavnom ne mozes bit konkurentan, dovoljno je da su dobri uvjeti i dobre place, ali ne moraju se preseravat s fensi terminologijom.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Odličan prijedlog Gradske skupštine!

    Blok Kvatrić grad osniva d.o.o. procjenjen na 155 milja kuna vrijednosti 49% u zemljištu, javni natječaj da investitor da više od toga, dobije 51% d.o.o.-a i razvija projekt.

    Jako dobar model i za recimo Stadion Maksimir ili Svetice d.o.o.

    https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/prosao-bandicev-prijedlog-o-osnivanju-drustva-blok-kvatric-tomasevic-smrdi-iz-aviona-na-pogodovanje-investitoru-20201028
  • SAS1987
    13.9k
    Samo treba podržati Bandića na izborima i sve bu sredil :grin:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Maras se 2 godine pripremao za lokalne izbore btw.
  • flexXy
    2k

    Nekako imam osjecah da sdp i hdz zele bandicu prepustit Zagreb. O Marasu sve govori kad covjek nije usao u sabor u zagrebackoj jedinici
  • xavier
    11.4k
    Nekako imam osjecah da sdp i hdz zele bandicu prepustit ZagrebflexXy

    Imaš potpuno krivi osjećaj. Ne žele Zagreb nikom prepustiti ni jedni ni drugi. SDP bi više od svega volio "uzeti" Zagreb, ali su općenito kao stranka na jako niskim granama. No i dalje rade iste greške i nije im uopće jasno gdje griješe. Oni su stvorili Bandića i još uvijek ne mogu shvatiti kako je on postao veći od stranke u Zagrebu jer su bili uvjereni da je nakon izbacivanja iz stranke gotov.

    HDZ bi isto itekako volio Zagreb i ne "prepuštaju" oni svih ovih godina Zagreb Bandiću zato što ga ne žele nego što su svjesni da ga nisu ni imali priliku uzeti pa je onda bolje zauzeti "stay low" stav nego ući u fajt s Bandićem iz čega bi na kraju profitirao SDP. Za uzvrat su imali Bandićevu podršku na državnoj razini. No HDZ je sad stvarno jak i ne bih se začudio da ovaj put uđu u ozbiljan fajt.
  • Neki tip
    19.6k
    do u riječ :ok:
  • NORTE
    9.8k
    Tko su trenutno sigurni kandidati? Ja više ni ne gledam tko je iz koje stranke i kojeg je svjetonazora, jer cilj je poprilično jednostavan, promjena.
  • flexXy
    2k

    Miki, Vesna Skare Ozbolt, Otto Baric, Tomasevic.
    Sdp ce ici sa svojim kandidatom, vjerojatno Maras.
    Hdz-ov kandidat ce bit osoba sa najmanje sansi da pobijedi.
    Most ce vjerojatno ici sa Troskotom.
  • Mali Zeus
    10.4k
    HDZ Vanđelić vjerojatno.
  • SAS1987
    13.9k
    , ja pratim minimalno jer me izbori zanimajo samo u kontekstu dinama ali to je to koliko znam:

    Milan Bandić
    Otto Barić
    Renato Petak (*)
    Tomislav Tomašević (*)
    Maras (*)
    Mrak Taritaš (*)
    ..sigurno još koji

    HDZ bi opet mogao staviti nekog neozbiljnog kandidata jer im je suradnja sa Bandićem jako koristna.

    * Ako sam dobro skužio, ljevica i ljevi centar će imati više kandidata (valjda se nisu mogli dogovoriti tko bi trebao biti jedini kandidat, kao što su najavljivali :rofl: ). A svi će u 2 krugu dati podršku kandidatu koji će biti protiv Bandića.
  • xavier
    11.4k


    Ako ih stvarno toliko izađe u prvi krug, onda u drugom na kraju ni neće imati kandidata nego će morati birati je li im prihvatljiviji Bandić ili kandidat HDZ-a.
  • Dino
    2.3k

    Demantiral je to prije koji dan na radiju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.