• vjeko1701
    5.9k
    Isuse Bože, kako si počeo na jetru ići sa tim svojim filozofiranjem i izvlačenjem sa tisuću nepovezanih argumenata.
    "Puno faktora" - o jebem te živote.
    og1986

    E pa ispričavam se da mi se cijelo praćenje nogometa ne vrto oko "jebanja tovara, srba i šarana"...
  • og1986
    2.9k

    Ne,trebamo pratiti koliko liga i Dinamo zaradi novaca.

    To je bit svega stari
  • Kwedi
    3.8k
    ↪Kwedi pa meni je tak. Neću žalit kad bilo tko od njih ispadne, al kad moralne vertikale s juga ispadnu onda ću se još i veselit.Crusades1986

    govorim kroz kontekst spomenutih koeficijenata.

    ja osobno ne navijam niti za jedne i jebe mi se oće proći ili ispasti,a na posljetku za koeficijent.

    tak i tak taj koeficijent drži dinamo sam.

    no ako je već nekom stalo do koeficijenta, onda bi trebao biti na liniji da mu je drago za sve ako su prošli pa čak i prijatelji iz splita - zar ne?
  • Mali dioničar
    14k
    Koji bi bio pokazatelj jake lige?
    — Mali dioničar

    Bogatstvo/vrijednost klubova/igrača, između ostalog. Može se postići na druge načine osim zarade putem europskih natjecanja.
    Mr Blue

    Jasno da može.

    Ti u biti argumentiraš da klubovi recimo Liga petice igraju Europu samo iz sportskih razloga.

    A mi mislimo da su gramzivi.
  • Kwedi
    3.8k
    Bogatstvo/vrijednost klubova/igrača, između ostalog. Može se postići na druge načine osim zarade putem europskih natjecanja.Mr Blue

    iz konteksta naših klubova, kako doći do ovog nabrojanog kroz druge načine izuzev euro natjecanja?
  • vjeko1701
    5.9k
    Replyserbus

    Di sam napisao da netko nema dodir sa stvarnosti. I možda je 90-10 malo pretjerivanje ali ultras i Osijeka i Rijeke čine kolko? 1% populacije tih gradova. Neka 30% populacije tih gradova prati nogogmet i navija za klubove, znači da bi ultrasi bili nekih 3% te populacije. Nadodaj na to kompleksaše i ostale i navuci na nekih ajde 15-20% onih koji bi baš mrzili i željeli ispadanje.

    Ti opet barataš apsolutnim ekstremima, ja sam pričao o populaciji koja mrzi ili ne mrzi Dinamo. Velika je razlika između ne mrziti i željeti dobro. Nisam implicirao da 90% ljudi tamo aktivno navija za Dinamo u europi, samo sam rekao da nas ne mrze. Nekima je drago, nekima je svejedno, nekima ovisi o danu...boli me k...al ne mrze.

    Ne trebamo pratiti koliko liga i Dinamo zaradi novaca.

    To je bit svega stari
    og1986

    Ajd odjebite viuše s tim da čim netko želi napredak HNL-a da je transfer navijač koji se pali na Olivarijeve tekstove, već idete na kurca s tim više nego Index s Zvezdom. Ispričavam se kaj svije nije tolko jednodimenzionalan kolko bi vi htjeli da bude ali mi je još više žao kolko limitiran i simplificiran pogled na stvari imaš.
  • xavier
    11.1k
    zašto su oni posebna kategorija, a lokosi, riječani i osječani nisu?Kwedi

    Ne "navijam" naravno za nikog od njih, ali nemam ništa protiv da Rijeka i Osijek prođu.

    Stvarno pitaš zašto Rijeka/Osijek nisu ista kategorija kao Hajduk? :yikes:
  • og1986
    2.9k
    Kaj nas boli briga mrzi li netko ili ne mrzi Dinamo.

    Po tome neka se postavi neka anketa na fejsu pa ako neki klub nas ne mrzi u velikoj količini onda ajmo navijat za njega da kaj bolje prođe u Europi.

    Debilana.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma Xavi čisti pokušaji relativizacije i pokušaj apsurdizacije nečijeg argumenta sa šupljim i nepotkreljenom logikom...
  • og1986
    2.9k

    Da, jer otkad su dobili novce su počeli biti jazavci na razini hajdukovca.
  • serbus
    3.5k


    Šibenik su kupili kolumbijci, istru ne znam više tko nije ... Rijeka, Osijek također privani klubovi znači da vlasnici ulože koji novčić više igrali bi bolje i češče u euro natjecanjima.

    A kako još marketing dijaspora je neotkriveno tržište pogotovo sad za Slavonce recimo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj nas boli briga mrzi li netko ili ne mrzi Dinamo.

    Po tome neka se postavi neka anketa na fejsu pa ako neki klub nas ne mrzi u velikoj količini onda ajmo navijat za njega da kaj bolje prođe u Europi.

    Debilana.
    og1986

    Pa 90% argumenata zašto biti protiv njih je zato jer kao oni nas ionako mrze i žele nam najgore...sad odjednom to nije bitno?

    ↪xavier

    Da, jer otkad su dobili novce su počeli biti jazavci na razini hajdukovca.
    og1986

    Bože drago kaj bude se još pročitalo. Najgori od njih da se utisućustruče i rade ovo kaj rade još 500 godine ne bi došli ni blizu moralnih vertikala s juga...
  • Kwedi
    3.8k
    Stvarno pitaš zašto Rijeka/Osijek nisu ista kategorija kao Hajduk? :yikes:xavier

    naravno. ak je nekom stalo do koeficijenta, drago mu je da rijeka/osijek/lokomotiva prođe - onda bi trebalo mu biti drago i zbog hajduka?

    ovi su kao manje iritantni kao rivali pa zbog toga treba imati prag tolerancije?
  • og1986
    2.9k
    Jel itko vidio komentare o Dinamu na osječkom forumu ? Aj provjerite pa sačekam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.