• Papastrumf
    9.4k

    Ja sam jeo zablje krakove u Didovom snu. Nelose, ali nista posebno. Jeo sam i klokana u jednom azijskom restoranu u Njemackoj, isto nista posebno.
  • Neki tip
    19k
    za klokana se slažem, meni ko govedina s mrvicu drugačijim mirisom.
  • marcio amoroso
    32k
    Evo da i ja dam bar mali doprinos ovoj temi. Sa putovanjima smo mi gastarbajteri nažalost ograničeni jer slobodne dane iskoristimo za put kući.

    Unatoč tome sam dosta Europe vidio, mene je iskreno jedino Oslo impresionirao. Prelijep grad sa fjordovima, lijep ljeti, još ljepši zimi. Kopenhagen mi je lijep, Helsingborg u Švedskoj prelijep. U Istanbulu su me iskreno ljudi oduševilli, strašno su ljubazni.
    Ja obožavam našu prirodu, Plitvice zimi, Vlašić ili planine oko Bugojna i planinarski domovi su mi draži za vidjeti od svih tih stranih gradova.

    Janjetina sa roštilja u OPG Prtorić na Pagu mi je top, (izbornik je tamo stalni gost).
    Teletina ispod sača u Bosni, ćevapi u Travniku, uštipci sa Vlašickim sirom na Vlasicu itd.
    Te žabe, miševe, slijepe miševe i to nisam probao, a iskreno nemam ni želju :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Znaš li da su Arapi na Rostovu kupili hotel i zemljište, napravili sportski kompleks, novu dvoranu ali problem je sto su zabranili alkohol.... Kad nema gazdi u hotelu, konobar iz svoje torbe vadi i toči hahahaha

    Vlašić je odličan, samo me nervira sto su okolo staza mine... Zimi to sve funkcionira ali preko ljeta je bas deprimirajuće jer uvijek to imaš negdje u podsvijesti
  • marcio amoroso
    32k
    Znaš li da su Arapi na Rostovu kupili hotel i zemljište, napravili sportski kompleks, novu dvoranu ali problem je sto su zabranili alkohol.... Kad nema gazdi u hotelu, konobar iz svoje torbe vadi i toči hahahahaBosna86

    Kako neću znati, tamo mi svadba bila. Znam sve o Rostovu. Vlašić je meni top, jebes mine. Nije niko poginuo.
  • Dudu
    2.6k
    Vlašić je odličan, samo me nervira sto su okolo staza mineBosna86

    Često sam na Vlašiću, dosta je se i čistilo od mina, ima još, ali mislim sve lijepo označeno i više zabačena šumska područja ostala neriješena, ne znam koja budala moraš biti da ideš tamo. Tu i tamo neki vepar nagazi, pa ga digne u zrak :grin:
  • Papastrumf
    9.4k
    A BiH, sto reci o BiH.. Ne znam sto mi je draze.. feste na Plehanu i Derventi, odmor na Blidinjama, cuga na rondu u Mostaru, Gospa u Posusju..
    u Bosni sam pojeo najgori obrok (cevape) u zivotu (Zepce), a isto tako sam i jeo najbolju hranu u zivotu kod Kibeta (Sarajevo).
    Svakom tko ide u Sarajevo preporucam.. od hrane, usluge, pogleda.. sve je top!
  • Bosna86
    11.6k
    A BiH, sto reci o BiH.. Ne znam sto mi je draze.. feste na Plehanu i Derventi, odmor na Blidinjama, cuga na rondu u Mostaru, Gospa u Posusju..
    u Bosni sam pojeo najgori obrok (cevape) u zivotu (Zepce),
    Papastrumf

    Pretpostavljam restoran Dubrovnik :smile:
    Odakle te na Plehanu, tamo nema žive duše
  • agramZ
    2.3k
    to tako treba, kad se kao klinac u bosni igras vani dok se deminira i nista ti nije cudno :lol:
  • Papastrumf
    9.4k
    Nije Dubrovnik, Zovko :rofl:
    Inace nema, al skupi se ljudi za Markovo itd. Uvijek kod nekoga ima festa :wink:
  • Bosna86
    11.6k
    Hahahaha da da, tvornički tako napravljeno

    taj restoran vise ne postoji... Plehan je prelijepo mjesto, samo taj dio od Dervente do Doboja je strašan... Iskreno ja sam navikao, ali mogu misliti sta turistima prolazi kroz glavu kad prolaze tim dijelom
  • Navijač Dinama
    7.3k
    kod nas je litra ždrijebčeve krvi 2.15Km, pa kome paše neka pije :smile:
  • Dudu
    2.6k


    Ne znam jedino ako je ti proizvodis, inace 5-6 maraka dodje.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    kod nas u malom Maxiu 2.15KM, 100% ti kažem, a u velikom je skuplje i opet nije 5-6 maraka.
  • Crusades1986
    9.6k
    ćevapi u Travnikumarcio amoroso
    apsolutno. Stari mi je rođeni Travničanin pa znam.
    Meni su najjači ćevapi u ćevabdžinici "Bosna". Onak izgleda ko zadnja rupa, neugledna limenka ne bi nikad ušo unutra na prvu kad vidiš kak izgleda. Al definitivno jedni od najjačih ćevapa, ako ne i najjači.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.