• IceMan
    2k


    Se sjećaš da je i znao završiti kod Bjelice na tribini zbog nediscipline


    A bome i grijat klupu Gavranoviću.

    Neka davna vremena…
  • BBBaranja
    2.5k

    Suosjećam se s tobom..
  • Nolifer
    8k
    Petko, vrijeme je da se probudiš iz nekog sna, vrati se u realnost i igraj nogomet. Zaboravi prošlost i slavu. Sadašnjost je bitna. Znam da u tebi ima još baruta i da priča nije gotova, možda tek počinje.

    Ajdeeeeeeee

    :strong: :cheer:
  • Big Daddy
    1.1k
    Da., Znamo., u tome je poanta. Da lik bira tekme. Kaj si brije da je iznad Dinama… Na klupu s njim.
  • Big Daddy
    1.1k
    Zato kaj Bjelica ima jaja, za razliku od ovog bezkicmenjaka.
  • NitkoBitan
    17k
    Da lik bira tekmeBig Daddy

    U zadnje vrijeme nikako da izabere utakmice koju ce dobro odigrat. Na prste jedne ruke ove godine ima utakmica koje on dobro odigra. Slavimo njegove golove kao da igra zadnjeg veznog a ne devetku.

    Eto frajeru prilika da se dokaze i iskupi protiv Bayerna. Ako mu u tim okolnostima bude nedostajalo motiva onda sorry imas neki teski problem s glavom i ides na hladenje.
  • Probirštift
    335
    Iako nije igrao neš posebno jučer i gušio je napad moram pohvaliti da je jučer izbacio nekoliko lopti iz naših 16m u prekidima
    Skoro svaki korner koji su imali sam njega vidio da ju baca van
  • dzg7
    297
    Do kad ima ugovor ?
  • Tongo Doumbia
    4k
    Jedno mišljenje o Bruni, za sve one koji se drže tih komentara.

    Ne može se usporediti njegovo "posjedanje" na klupu 2019. i sada. Odnosno, on nema isti status u klubu i momčadi kao prije pet godina.

    Tada je njegovo "hlađenje" bilo ekvivalent Kulenovićevom danas i to je jedina istina. Toliko.

    Kao drugo, to ne znači da on trenutno nije van forme ili da njegovi potezi, koje samo on valjda razumije, ne živciraju i rođenog mu starog ili ženu.

    Nisam za toliku nedodirljivost, ni za koga, pa ni Brunu, no sve se češće spominje Bjelica iz 2019. i to famozno našpanavanje tribinama ili izostankom iz jedanaestorke. Za mene to jednostavno nije isti momentum.

    Sjetite se što se dogodilo s Bišćanom kad je na Poljudu gurnuo Topića u prvih 11 i sve će vam biti jasno.
  • Big Daddy
    1.1k
    Germanijak:
    „ Znamo da Brunu najviše 'pale' velike utakmice, da je u takvima često bio prvo ime, tresao mreže za Dinamo i reprezentaciju. Pa, možda glamour Allianz Arene probudi u njemu i 'starog' Petkovića.“

    Ostani ti lijepo na klupi i gledaj Kuleta kako gine za Dinamo.
  • Paggini
    19.6k
    sKGupjp.jpeg

    Ide lagani diamond, VELIK SI BRUNO!!!
  • Probirštift
    335
    Hahahaha nemoj jebat da je to njegov profil
  • Marley
    1.6k
    moze pojasnjenje za nas koji nismo u toku s online igricama :grimace: ?
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Diamond je, sto znaci da je vrlo uspjesan u tome sto igra, mozda igra to do jutra.

    Vjerovatno zato i izgleda tak na terenu.
  • Jaro
    7.3k
    ha,sam je priznao da je zbog toga vecinom i propao u Italiji.
    Moram priznat, drazi su mi nogometasi koji besane noci provode za sankom s kojekakvim curama, al jbg moderna vremena...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.